Vartotojo Kristina.v pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 22:21:42 | Nuoroda

Koks 16.2 sprendimas,nes nelabai logiškas atsakymas pateiktas čia.;]

Žinutė parašyta: 2010-06-14 23:26:47 | Nuoroda
Jupijee rašė:

Na va, cia jau manau klaidu nebera

Mano atsakymai:

Listening
Part1
Mitchell,Hughes,red, yellow
Part 2
CBCBC
Part 3
CBBA
Part4
merged, longer, screen, week, 2500, castle, globe, tours, articles, changes, seek

Reading
Part1
BCADC
Part2
run, unique,works,enjoy,lighting
Part3
EBCAHG
Part4
CAFBE
closure, bold, distracted, minor

Use of english
Part 1.on, at , to, there, too, in, by, with
Part 2 CBBADBDB
Part 3 survival, essential, inactive, pressure, daily, reduction, commonly, powerful
Part 4 thrill (garantuoju 100% konsultuotasi su mokytoja experte), were, has been contributing, provides, are carried, discovered, have been covered, is being studied
Part 5
1.am not used to studying
2.wishes he hadn’t missed
3. ought not to have spent
4. are thought to be
 

 šiaip paskutinysis sakinys su žodžiu said turi būti,tai jau klaida,ir iš skaitymo klaidų yra,bet šiaip aš panašiai viską parašiau

Žinutė parašyta: 2010-06-15 10:19:36 | Nuoroda

Žmogučiai,nepergyvenkit. Viskas bus gerai,mano mokytoja taip pat taiso egzaminus,tik kas keisčiausi ji sakė,kad kiekvienas mokytojas tik po 100 egzaminų taiso,o ne po 2500,na nesvarbu,bet sakė iš to 100 tik kelis verti nuo 80-100 balų. Bet patys lituanistai ginčijasi,vieni sako,kad rašant analizę reikia remtis literatūrine patirtimi,be jos aukščiau 60 proc negausim,o kiti sako,kad negalima rašant analizę minėti kitų kūrinių. Tai jeigu patys mūsų tautos švietėjai (lituanistai) nesutaria,tai koks egzamino vertinimo teisingumas? priklauso daugiau ant kuriop vertintojos paliūsim,jei ant geros,kuri žmoniškai vertins,bandydama suprasti ,ką mokinys parašė,tai gausim gerus balus,jei ant kokios užsikoncervavusios senomis idėjomis,tai gali būti liūdna,bet manau viskas bus gerai ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:18:25 | Nuoroda
qwertyuiop rašė:

o kur man istoti su tokiais balais? :( Idomu i kolegija istociau, ar nera ko svajoja? Dar biologija, ir anglu laikiau.

 Manau tikrai įstosi kur nors,aš ir sužinojus lietuvių rezultatus nusiminiau,juolab žinojau,kad matematikos apie 75 bus tik,bet vistiek viltis nedingsta. Mano klasiokė išvis iš 4 jau žinomų egzaminų aukščiau 5 negavo,ir tai džiaugiasi,kad išlaikė. Neliūdėk. ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:33:02 | Nuoroda

Aš šiandien prisidėjau prie apeliacininkų. Pagalvojau jei neparašysiu jos,tada griaušiuos po to,tai surizikavau,ir nesigailiu,bus mažiau,tai bus mažiau,bus daugiau tai džiaugsiuos,paliks tokį patį balą ir džiaugsiuos. Svarbiausia apeliacininkams tikėti savimi. Ir sėkmės visiems ,kurie laukia naujų rezultatų,ir sveikinu gerai išlaikusiuosius.. P.S. Tie,kurie surinkę daugiau čia kontroliuoja verkšlenančių kalbas,nurimkit,įdomu būtų kaip patys reaguotumėt,kai mokėumėtės ,stengtumėtės ir gautumėm labai mažą balą,reikia suprasti nepatenkituosius,ir linklėti sėkmės,o ne plakti liežuviais ,ir dar briedą rašyt visokį. Šaunuoliai tie,kurie nepabijojo ir parašė apeliacijas,Viltis miršta paskutinė. ;] Sėkmės.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 22:57:40 | Nuoroda

Lama bpo jau sukelti rezultatai. Bet ar rezultatai surašyti tokie,kokie jie buvo po apliacijų parašymo,ar ne? Nes balas tas pats parašytas ,ir nežinia ,ar pakeitė man jį,ar tiesiog dar nesuvedė apeliacijų rezultatų pažymių.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:59:51 | Nuoroda

Negaliu,einu simsonų žiūrėt..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:21:51 | Nuoroda

Greičiau mokamas skelbtų,taip noriu į VU ekonomiką.. jei nepasiūlys tada arba teks į VK verslo ekonomiką nemokamai,arba nestot visai..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:11:34 | Nuoroda

Nesulauksit atsakymų čia,keliaukit į savo aukštąsias mokyklas ir žiūrėkite sąrašuose,ar pakliuvoit ar ne.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:13:34 | Nuoroda
gulgul rašė:
Kristina.v rašė:

Nesulauksit atsakymų čia,keliaukit į savo aukštąsias mokyklas ir žiūrėkite sąrašuose,ar pakliuvoit ar ne.

 tai gal galima e-pastu i aukstaja parasyt, ar internete pziuret kur?

 Šito nežinau tikrai,aš manau,kad tinkamiausias būdas nukeliauti į universitetus ar kolegijas,nes kaip matom sms streikuoja,tai ir mažiau nervų bus,ir tiksliau sužinosit

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:15:22 | Nuoroda

''Kvietimai studijuoti Vilniaus universitete bus skelbiami liepos 23 d. 15 val. LAMA BPO interneto svetainėje arba bet kurios aukštosios mokyklos priėmimo skyriuje.''

Aišku 15 valandą nieko nesužinojome tai imamės kitų veiksmų

Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:32:05 | Nuoroda

Aš su 17.54 į VK verslo ekonomiką vf pakliuvau,bet jaučiu ir nestosiu ten,lauksiu VU ekonomika vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:47:26 | Nuoroda

O tarkim galima taip padaryti,nenorint prarasti nemokamos vietos pasirašyti sutartį,tačiau dalyvauti antrame etape,ir jeigu sėkmės atveju gavus norimą vietą nutraukti pasirašytą sutartį? kokios pasekmės gali būti?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:53:43 | Nuoroda
Tomis rašė:

sveiki ir aš patekau čia :)

facebook'e Tomas Vaištaras

skype: vaistaras1

 

 Koks tavo konkursinis buvo ekonomikos ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:50:09 | Nuoroda

Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:20:47 | Nuoroda

Tikėkimės bus 3 valandą,ne kaip per pirmą turą... šiaip vieni sako,kad antras turas tai tikrai nesamoningas,labai mažai šansų įstot,kiti teigia,kad jis gera proga patekti kur norėjom,bet nepatekom..nesuprantu.. ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:23:29 | Nuoroda

Kaip ir pirmajame stojimo į universitetus ir kolegijas etape, informacija apie antrojo etapo rezultatus liepos 29 dienos vakare bus pateikiama LAMA BPO interneto tinklalapyje www.lamabpo.lt (va kaip parašyta,kad vakare tik žinosim)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:46:56 | Nuoroda
pringle rašė:

 Man tai truksta 0,03, o vietos berods 4 liko....

 sėkmės dižiausios!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:47:38 | Nuoroda

*didžiausios

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:07:39 | Nuoroda

jau kvailesnių komentarų neesu skaičiusi,parašė,kad antrame etape nepateko 3 žmonės,svarbiausia visų kalbėjimo stilius toks pats ' nu va'. apgailėtina.