Vartotojo golden pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:10:17 | Nuoroda

Sveiki, sakau ir as mintim pasidalinsiu  6to penktam as tai tiesiog etena parasiau, kazkaip man pagal salyga taip susirode, kad reikia ne izomera, o alkena rasyt, o pagal mane, etenas jau kaip ir pasizymi geometrine, ar ne??  

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:16:43 | Nuoroda

man tai cia toks su kabliuku klausimas  ar alkenu homologines eiles nari rasyt tiesiog ar ne, nes na taaip, pats alkenas nepasizymi..zodziu, jauciu busiu pasimovus ant sito..

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:20:13 | Nuoroda

16. dujos tokiu paciu greiciu skiriasi, tik ju turis mazesnis

26. rasiau B

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:21:15 | Nuoroda
golden rašė:

16. dujos tokiu paciu greiciu skiriasi, tik ju turis mazesnis

26. rasiau B

 neisivaizduoju kaip vertinimo instrukcijos atrodys :D man ten tieeek dviprasmisku klausimu. Net testuose kai kur pora atsakymu tiktu. Jauciu bus vien arba arba arba :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:47:28 | Nuoroda
ievusee rašė:
Cepelinas rašė:
ievusee rašė:
Cepelinas rašė:
ievusee rašė:
Macas rašė:

Surinkau 60~ tasku, kiek cia galetu but procentais mazdaug? :D

 iš kur taip gerai žinai? :D hm.. na jei bus tokiu gudručiu kurie visus tašskus surinks, tai gal kokia 50-60proc. ;]]

 Su mokytoja viska pasitikrinau is juodrascio :)

 ir uždavinius sprendėt? Kiek 4kl. 6uzd. gavai?

 Uzdaviniu nesprendem, mano klasiokai beveik visi gavo 3,7g, o as gavau 37 gramus :/ Teisingas bus 3,7g.

 jaučiu jo... aš tai 2,368 :// o tam 6kl. 2uzd. 4,8proc?

 as ir 2,368 gavau ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-10 16:27:20 | Nuoroda

As bio kazkaip maziau bijau, respublikinese teko sudalyvaut, tai tik tas mane ir guodzia. Siaip jau geriau sunkesnes uzduotys, nes ant lengvu lengvai daug kas pakimba, kai pradeda velniai zino ko ieskot, o reikalingas elementarus atsakymas. Gaunasi, kad prirasai litanija, o esmes nera :D

Žinutė parašyta: 2010-06-10 16:32:50 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
golden rašė:

As bio kazkaip maziau bijau, respublikinese teko sudalyvaut, tai tik tas mane ir guodzia. Siaip jau geriau sunkesnes uzduotys, nes ant lengvu lengvai daug kas pakimba, kai pradeda velniai zino ko ieskot, o reikalingas elementarus atsakymas. Gaunasi, kad prirasai litanija, o esmes nera :D

 man visad buvo įdomu, kur respublikinių dalyviai stoja po 12tos kl:>

 Cia sunku pasakyt, viskas nuo egzaminu priklauso :) Na, bent as apie save kalbu. Jei bio duok dieve bus puse bedos, tai chemijoj JAU susimoviau :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 23:20:04 | Nuoroda
Sonix rašė:

As ir visada galvodavau kad egzaminas yra 50% sekmes 50% ziniu, bet po triju egzu visiskai pakeiciau nuomone, sekmes cia yra geriausiu atveju 10%, o jei jaudinates dedat i kelnes cia jau jusu problema, nes bent jau man reikedavo nuteikinet save, kad cia valstybinis egzas, kad cia reikia susikaupti ir.t.t, kad reikia pasistengti tiek kiek tik galiu - budavau perdaug atsiputes, atsipalaidaves, per tas 10h kol sededavau egzaminuose. Jei jau esat ne kurie psichologiskai isteze tai verciau gal nestokit i medicina, kurioje ypac reikia turet saltus nervus

 Kam cia taip piktintis nesuprantu. Svajoniu visi turim ir normalu kazko noret, siekt. Medicinoj reikia saltu nervu, bet pazistu tokiu zmoniu, kurie  atsparus tik besimokydami patapo, o kai kurie isvis istojo nesuvokiamai- mokykloj pirmunai nebuvo, o su egzais apdejo ne viena. Tada tikrai labai apmaudu, kai saziningai mokaisi, domiesi tuo dalyku tiek metu, o finale sugebi pasikabint ant kabliuku :) Visko buna, o absoliuciai viska moket yra neimanoma ir neitin sveika, sakyciau :) I medicina, verciau stotu tie, kurie turi tam polinki, o ne tie, kurie iskale kelias knygutes ir simtais issilaike egzaminus. Egzaminai toli grazu visu tavo ziniu neparodo. Kai kuriu net negauni galimybes pademonstruot. Aisku, cia mano nuomone :)  

Žinutė parašyta: 2010-06-10 23:34:16 | Nuoroda
robotas rašė:
golden rašė:
Sonix rašė:

As ir visada galvodavau kad egzaminas yra 50% sekmes 50% ziniu, bet po triju egzu visiskai pakeiciau nuomone, sekmes cia yra geriausiu atveju 10%, o jei jaudinates dedat i kelnes cia jau jusu problema, nes bent jau man reikedavo nuteikinet save, kad cia valstybinis egzas, kad cia reikia susikaupti ir.t.t, kad reikia pasistengti tiek kiek tik galiu - budavau perdaug atsiputes, atsipalaidaves, per tas 10h kol sededavau egzaminuose. Jei jau esat ne kurie psichologiskai isteze tai verciau gal nestokit i medicina, kurioje ypac reikia turet saltus nervus

 Kam cia taip piktintis nesuprantu. Svajoniu visi turim ir normalu kazko noret, siekt. Medicinoj reikia saltu nervu, bet pazistu tokiu zmoniu, kurie  atsparus tik besimokydami patapo, o kai kurie isvis istojo nesuvokiamai- mokykloj pirmunai nebuvo, o su egzais apdejo ne viena. Tada tikrai labai apmaudu, kai saziningai mokaisi, domiesi tuo dalyku tiek metu, o finale sugebi pasikabint ant kabliuku :) Visko buna, o absoliuciai viska moket yra neimanoma ir neitin sveika, sakyciau :) I medicina, verciau stotu tie, kurie turi tam polinki, o ne tie, kurie iskale kelias knygutes ir simtais issilaike egzaminus. Egzaminai toli grazu visu tavo ziniu neparodo. Kai kuriu net negauni galimybes pademonstruot. Aisku, cia mano nuomone :)  

Aš tai niekaip negaliu suprast, kam jūs taip save teisinat. Nu mokyklinis kursas tikrai nėra toks, kuriam nepasiruoši ar kažko neišmoksi.

O dėl medikų.. Kas tas polinkis? Medicina - sausas mokslas, o ne vien humaniškumas, siekis visus išgelbėt ir pagydyt. Aš tikrai mieliau eičiau pas tokį daktarą, kuris iškalęs knygas ir žino, kaip elgtis, kad sutvarkyt man sveikatą, negu pas tokį, kuris labiau koncentruojas į "socialią" medicinos pusę.

 na,cia musu nuomones ir issiskiria :) bent as tai negaliu kalti, kita diena vistiek viska pamirstu. Ir tikrai suprantu ka reiskia kalt ir ka reiskia tiesiog suprast. Gyvenime biologijos nesu kalus, o einasi puikiai. Ko nepasakyciau apie chemija, kurie vien kalimo budu imu :) na, anyway, man medicina ir mokslas ir ne tik. Bijociau gydytojo, kuris gydytu tik pagal knygas. Nei vienas mokslas nera sausas, jei tave domina ir moki mokytis, net matematika :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:35:02 | Nuoroda

Zmones, ka jus raset 3klasimo 5tam? Netinka tik galvos smegenys? Nes nesalyginius kontroliuoja smegenu kamienas, o salyginius didziuju purutuliu zieve. Kuriuos ten omeny idomu turejo  rasiau bendru atveju

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:37:59 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
golden rašė:

Zmones, ka jus raset 3klasimo 5tam? Netinka tik galvos smegenys? Nes nesalyginius kontroliuoja smegenu kamienas, o salyginius didziuju purutuliu zieve. Kuriuos ten omeny idomu turejo  rasiau bendru atveju

 aš tai rašiau smegenų kamiene esantys centrai :)

 hmm, idomu tik galvos smegenis uzskaitys ar ne :/ kvailokas klausimas, ir dar B lygis...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:44:01 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
golden rašė:
Polikondensacija rašė:
golden rašė:

Zmones, ka jus raset 3klasimo 5tam? Netinka tik galvos smegenys? Nes nesalyginius kontroliuoja smegenu kamienas, o salyginius didziuju purutuliu zieve. Kuriuos ten omeny idomu turejo  rasiau bendru atveju

 aš tai rašiau smegenų kamiene esantys centrai :)

 hmm, idomu tik galvos smegenis uzskaitys ar ne :/ kvailokas klausimas, ir dar B lygis...

 neaišku,nes sąlyginius irgi smegenys reguliuoja :)

 taigi va, ir tas ir tas galvos smegenyse, tik skirtingose ju vietose :) ech...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:51:39 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
golden rašė:
Polikondensacija rašė:
golden rašė:
Polikondensacija rašė:
golden rašė:

Zmones, ka jus raset 3klasimo 5tam? Netinka tik galvos smegenys? Nes nesalyginius kontroliuoja smegenu kamienas, o salyginius didziuju purutuliu zieve. Kuriuos ten omeny idomu turejo  rasiau bendru atveju

 aš tai rašiau smegenų kamiene esantys centrai :)

 hmm, idomu tik galvos smegenis uzskaitys ar ne :/ kvailokas klausimas, ir dar B lygis...

 neaišku,nes sąlyginius irgi smegenys reguliuoja :)

 taigi va, ir tas ir tas galvos smegenyse, tik skirtingose ju vietose :) ech...

 tik nereik iš anksto stresuot,ką ten žinosi,kaip jie vertins,gal užskaitys,nes B lygio klausimas,tad reik tikėtis ;)

 ai, ka cia pristresuosi, saukstai po pietu bet kokiu atveju :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:58:22 | Nuoroda

Salyginis refleksas- seiliu issiskyrimas i burna patekus maisto.

Nesalyginis dirgiklis- maistas, jo skonis :D

Salyginis dirgiklis- maisto kvapas ir vizualinis jo vaizdas :D nezinau nezinau, kiek cia pas mane tiesos, bet rasiau taip..

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:59:02 | Nuoroda
golden rašė:

Salyginis refleksas- seiliu issiskyrimas i burna patekus maisto.

Nesalyginis dirgiklis- maistas, jo skonis :D

Salyginis dirgiklis- maisto kvapas ir vizualinis jo vaizdas :D nezinau nezinau, kiek cia pas mane tiesos, bet rasiau taip..

 oi, pirmas, t.y nesalyginis :) truputi ne taip nurasiau salyga :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:16:08 | Nuoroda
La_loba rašė:

Aš NESĄLYGINĮ DIRGIKLĮ parašiau pietūs 13 valandą. Na, organizmas prisimena lyg irta

Tai kad nesalyginis yra igimtas, o pietus, kuriuos prisimena yra salyginis t.y igytas. Bent man taip atrodo

Žinutė parašyta: 2010-06-16 21:28:55 | Nuoroda
Greta- rašė:
Smeterling rašė:
Vytaaas rašė:
Gabrielle* rašė:
giedruže rašė:

O kaip atsaket 5 kalusima? :)

 1. melsvai pilkas

2. nes tėvai buvo melsvai pilki, dauguma palik irgi, margi pasireiškė tik F1 kartoj, todėl margas recesyvinis, melsvai pilkas - dom

3. Aa, Aa

4. jei heterozigotas, pusė palikuonių bus pilki, pusė margi, jei dominant homozigotas, visi pilki (bet nesupratau šito klaus, ko nori)

5. parašiau 2n, iš tikro n

 ot penkto teisingas atsakymas yra 2n. mane kmu papildomai mokino. jok pirmam mejozes dalijimesi buna 2n 4c  tai reiskia diploidinis kuri sudaro dvi chromosomos o jas sudaro po dvi chromatides.  o antram dalijimesi yra 2n 2c tai reiskia dvi chromosomos sudarytas is po vienos chromatides. taip akd atsakymas metafazej 2n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 koks skirtums kas tave mokino, matyt blogai išmokai

 Kam neaišku, atsiverskite žalio konspekto 41psl apačioje, ir pamatysit, kad 2 metafazėj yra n;)

 Butent :) po pirmos mejozes skyla pusiau, o antra mejoze yra tas pats kas mitoze galima sakyt. Tai vadinasi antroj mejozej chrom. sk jau n :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 23:05:15 | Nuoroda

As irgi  sitam rasiau 1. spermatogenezes 1 mejoze, 2. oogeneze, 3. apvaisinimas.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 20:34:25 | Nuoroda
Light Arus rašė:

berenys - kur radai tokia informacija?;) As manau kad pailgosios tiktu , nes ten visi gyvybiniai centrai nepriklausantys nuo musu valios , tai kodel netiktu ir seiliu isskyrimas? 

 o jei seiliu issiskyrimas kaip salyginis refleksas? as tai nesupratau, ko jie ten konkreciai klause :/

Žinutė parašyta: 2010-06-18 01:05:34 | Nuoroda
malady rašė:
golden rašė:
Light Arus rašė:

berenys - kur radai tokia informacija?;) As manau kad pailgosios tiktu , nes ten visi gyvybiniai centrai nepriklausantys nuo musu valios , tai kodel netiktu ir seiliu isskyrimas? 

 o jei seiliu issiskyrimas kaip salyginis refleksas? as tai nesupratau, ko jie ten konkreciai klause :/

 taigi seiliu isskyrimas yra salyginis refleksas.o salyginiai refleksai buna ismokti.tai reguliuoja didieji psurutuliai,o ne jokios pailgosios smegenys.

 salyginis, kai maista pamatai ar uzuodi arba zinai, kad tuoj valgysi. nesalyginis- kai maistas patenka i burna ir tada issiskiria seiles. duodu del sito 100proc. salyginius ir nesalyginius refleksus kontroliuoja skirtingos galvos smegenu vietos. Del to ir sakau