Vartotojo justy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 19:41:04 | Nuoroda

Man nėra galimybės pasirinkti, kad motyvacinį testą rašyčiau Vilniuje. Ar tai reiškia, kad Vilniuje nebėra vietų laikyti tą testą ??

Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:29:28 | Nuoroda

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 11:54:50 | Nuoroda
Justė, rašė:
justy rašė:

Bandysiu ir aš stoti į VPU. Bijau motyvacinio testo, bet guodžia tai, kad net gavus nulinį įvertinimą galima bus pretenduoti į VF vietą. Tai sėkmės visiems, kas laikys tą motyvacinį =) Meluokit ir neraudonuokit =D

 o i ka tu stosi?:]

 Norėčiau įstoti į muzikos pedagogiką. Tik ten dar stojamieji egzaminai bus, tai nežinau ar pasiseks. O kurią tu dieną laikysi testą?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:36:27 | Nuoroda
Emdute rašė:

Sveikuciai,

As labai noriu paklausti gal kas zinot nes as jau nieko nebesuprantu vieni sako vienaip kiti kitais,taigi as taip pat stoju i socialine pedagogika bet neakivaizdiniu ir vnf tai man ta motyvacini testa reikia laikyti ar neprivaloma? universitet skambinau i informacija o jie nieko nez,paskambinom dar kar tai sako reikia,o Lietuvos Ryte perskaiciau 2010-06-11 sako kad jei nelaikai tai gali i mokamas studijas stoti,bukit geri padekit.Nes man jei neprivaloma laikyti keliauti 3000km butu apsurdas.Aciu uz pagalba

 Motyvacinį testą reikia laikyti tik tiems, kurie nori pretenduoti į VF vietą. Jeigu tu stosi į VNF, tada gali nelaikyti testo =)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:41:24 | Nuoroda
Justė, rašė:

rimtai,bandziau ziuret ir oplia... gerai nesijausiu kalta kad nedrisau,tiesiog neturejau kur,nes viskas buvo uzimta :D 

 Ten kažkokia klaida man rodos. Man iš pradžių nebuvo galimybės pasirinkti, kad testą laikyčiau Vilniuje, bet paskui pažiūrėjau dar kartą ir ta galimybė atsirado =D Be to  prieš tai rašiau į lamabpo emailą ir man atrašė, kad tikrai galiu pasirinkti norimą vietą, kur laikysiu testą.. Dar turi laiko užsiregistruoti, nebijok =))