Vartotojo almazino pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:40:37 | Nuoroda

gal nevisai i tema bet labai skubei reikia, gal zinot kas ar neatvykus i vda savarankisku darbu perziura prileis prie stojamuju egzaminu, nes prasyma esu pateikusi, bet del atitinkamu priezasciu negalejau dalyvauti savarankisku darbu perziuroje... visur raso kad be to nebus galima dalyvauti stojamuosiuose nes reikia gauti rekomendacija, bet kai anksciau buvau konsultacijose, sake kad galbut prileis visvien, tai dabar nezinau prileis ar ne, gal kas tikslei zinot? nes stojamieji pirmadieni, o niekaip negaliu susisiekti ten su kuo reikia=D

Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:44:08 | Nuoroda

gal nevisai i tema bet labai skubei reikia, gal zinot kas ar neatvykus i vda savarankisku darbu perziura prileis prie stojamuju egzaminu, nes prasyma esu pateikusi, bet del atitinkamu priezasciu negalejau dalyvauti savarankisku darbu perziuroje... visur raso kad be to nebus galima dalyvauti stojamuosiuose nes reikia gauti rekomendacija, bet kai anksciau buvau konsultacijose, sake kad galbut prileis visvien, tai dabar nezinau prileis ar ne, gal kas tikslei zinot? nes stojamieji pirmadieni, o niekaip negaliu susisiekti ten su kuo reikia=D
 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 11:14:30 | Nuoroda

as taip panasei ir galvojau, nes kazka minejo jie panasei, bet aciu

Žinutė parašyta: 2010-07-07 12:42:20 | Nuoroda

man tai su VDA bus galas, kai lt tiek "daug" surinkau ir kai per stojamuosius dar taip sekesi...=D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 10:28:10 | Nuoroda

gal kas zino kiek seis metais dalyvavo vda stojamuosiuose i tapyba?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 10:33:46 | Nuoroda

as animacija ir fotografiaj 65 surinkau, tai sansu istot beveik nera nes apie 180 stojanciuju tai.... o tapybos 30 ir nesuprantu kas ten taip atsitiko=D... pasimeciau, nezinau ko tapybai reik, nes ten i aplinkinius kai kuriuos pasiziurejus tai baisu, as dar taip vertinau save 50 balu, bet ne 30...:D

Žinutė parašyta: 2010-07-15 10:56:57 | Nuoroda

aciu, va o del dizaino gali pasiziuret irgi ten pat kiek mazdaug stojanciu yra ir isvadas pati padaryk palyginus su vietom, bet manau mazmoka, nors nezinau, visko gali but kad ir istosi, bet bent jau as nesitikiu kad su 65 i animacija pakliusiu

Žinutė parašyta: 2010-07-25 09:25:02 | Nuoroda

as tai aisku kad neistojau=D bet visvien bandysiu kas met, gal kazkada pasiseks;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 09:30:09 | Nuoroda

ten kazkas sake kad i istorija istojo, tai mano drauge irgi ten, liudna neturetu but=D o as pati i politikos sociologija, tai gal kas irgi sakau?=D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:33:24 | Nuoroda

tiek i istorija, tiek i taikomaja istorija pas mane yra pazystamu, klasioku netgi kurie ten istojo, bet o i POLITIKOS SOCIOLOGIJA kasnors istojo?;D... nes kai buvau sutarties nuvaziavus pasirasyt nieko nebuvo is busimuju, nei db kas kazka sako, na kagi=D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:50:24 | Nuoroda

POLITIKOS SOCIOLOGIJA kasnors?!=D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 10:19:28 | Nuoroda

saunuma, visi atranda kolegas iskyrus mane;D  neidomu taip gyvent;D jei ka "politikos sociologija"