Vartotojo Efflorescence pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:18:49 | Nuoroda

 Norėjau paklausti, nuo kokio lygio įstojus į anglų - vokiečių filologiją bus destoma vokiečių kalba? Nuo A1 ar nuo žymiai aukštesnio?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:26:27 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

Sveiki. Gal studijuojantys rusų ir anglų kalbas ŠU ar VU galėtų pasidalinti informacija?:) Anglų kalbą moku pakankamai gerai, tik va su rusų prastai - turiu tik šiokius tokius pradmenis. Ar labai aukštas rusų mokymo lygis universitetuose? O gal nemokančius moko nuo pat pagrindų? Ir šiaip, papasakokit apei šią specialybę kuo daugiau:)

 Man irgi tas pats su rusų kalba. Paskutinius du metus mokykloj jos iš vis nesimokiau, o kol mokiausi mokytoja buvo tokia ragana kad patyliu. Bet vistiek norėčiau čia įstoti. Nuo kokio lygio rusų moko? atsakykit kas nors prašau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:03:38 | Nuoroda

 O tai, pavyzdžiui, įstojus vien į anglų filologiją didesnės perspektyvos bus?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:59:42 | Nuoroda

 Paaiškinkit man apie tas gretutines studijas. Pavyzdžiui, jei studijuoji anglų filologiją arba anglų ir vokiečių filologiją, tai kokias gretutines studijas gali pasirinkti? Jos turi būti būtinai iš humanitarinių mokslų studijų krypties ar gali būti, pavyzdžiui, ir iš socialinių?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:25:29 | Nuoroda

 Tai niekas taip ir nežino, nuo kokio lygio VU dėsto rusų kalbą?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:47:37 | Nuoroda

 Kiek studentų bus priimama į politikos mokslų studijas? Kiek bus vf ir vnf vietų?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:57:08 | Nuoroda

 Politikos mokslų bakalauro studijų programoje (spesialiojoje studijų programos dalyje) puga.vdu.lt/vdu/naujienos/programos/v2/programos_bakalauro.php?kalba=lt&t=p&meniu=l0803 yra 'Rusijos vidaus ir užsienio politika' , kur būtinas pasirengimas dalyko studijoms yra rusų kalbos mokėjimas. Tai gal per tas paskaitas apie rusijos užsienio ir vidaus politika mums dėstytojas viską rusiškai aiškins? Jeigu aš turiu tik rusų kalbos pradmenis, ar bus galima universitete mokytis rusų kalbos, ar reikės už tai mokėti? Paaiškinkit apie tą rusų kalbą studijuojant politikos mokslus. Beto būnant politikos mokslų studentu visiškai nereikės universitete mokytis matematikos? Kelintam kurse reiks Rusijos vidaus ir užsienio politiką mokytis? 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:29:51 | Nuoroda

 Kaip reikės susidaryti tą paskaitų tvarkaraštį? Kas nors papasakokit, nes apie tai nieko nenutuokiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:57:16 | Nuoroda

 INTJ

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:13:21 | Nuoroda

 pirmu numeriu parašiau politikos mokslus, tikiuosi patekti 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:21:43 | Nuoroda
Ner cia ko rašė:
Deivizs rašė:
Ner cia ko rašė:

Bent tiek gerai:)

 Ohooo, ne per daug simtuku? :D keista kad dar metiniuos ebuvo ne tik 9 ar 10...

Todel kad informatika tik 5, o anglu 8. Ir ner to atestato, bet jei nieko neprideda jis, tai net negaila:)

 Tai pavydalė anglų mokytoja buvo, jei šimtuku išlaikei, o tik 8 metiniam teturėjai 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:04:55 | Nuoroda
AušraL rašė:
Efflorescence rašė:

 Kaip reikės susidaryti tą paskaitų tvarkaraštį? Kas nors papasakokit, nes apie tai nieko nenutuokiu.

 Pirmiausia įstojus į VDU tenka laikyti GATE anglų testą. Tačiau, kadangi surinkai iš anglų virš 80, tau nereiks mokytis 3 ir 4 (privalomųjų) lygių. Sutaupai 8kreditus, tada galėsi mokytis pvz 5 lygį :) Šiaip anglų kalbos laikai būna nuo 8 ,9 arba 10 (į kažkurį paskiria). Toliau eina tau privalomi specialybiniai dalykai, jiems laikai yra paskiriami, tad nieko negalėsi keisti. O toliau jau pasirinkimo laisvė. Privalėsi praeit Filosofiją, Šiuolaikinės Lietuvos tampsmą ir Gamtamokslę pasaulio sampratą per pirmus 5 semestrus (gali rinktis, kurį kada mokytis). Toliau yra dalykai suskirstyti į 5 grupes - socialinius, humanitarinius , menų, biomedicinos ir fizinių bei ekonomikos ir vadybos. Kiekvienoje grupėje yra po keletą dalykų - pvz 6 arba 7. Per pirmus 5 semestrus turi būtinai pasirinkti bent po vieną iš kažkurios grupės. Pvz pirmą semestrą mokaisi kažką iš socialinų, antrą semestrą iš menų ir t.t. Laikai dalykams būna nustatyti , tad renkiesi ką nori :) Taip pat yra apribojimai kreditų skaičiui. Jei gerai menu mažiausiai 17 , o daugiausiai 23. Ir dar vienas dalykas -įstojus reiks laikyti informatikos testą. Jei neišlaikai, tenka pusmetuką informatiką pasimokyti :) Dar yra ir D grupė dalykų - laisvai pasirenkamieji. Jų neprivalai rinktis, tačiau jei nori m jei atrodo įdomu, arba trūksta kreditų gali pasirinkti :)

 

Na nežinau, ar aišku :)

 

 

 Ačiū už atsakymą  o tai tas informatikos testas ir visiem privalomas? Sunkus jis?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:46:51 | Nuoroda

 man ir neleidžia prisijungt...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:56:37 | Nuoroda

 man visdar neatidaro.... nebegaliu

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:00:37 | Nuoroda

 vis dar neatidaro!!!!!!

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:05:06 | Nuoroda

 vis dar neatidaro... žiauru!.....

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:11:52 | Nuoroda

 Istojau į VDU politikos mokslus :) pirmu numeriu buvau parašius :) :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:31:54 | Nuoroda

 o į paštą kam nors parejo kvietimai?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:01:56 | Nuoroda

 Aš į VDU :) laukiu rugsėjo :)

Žinutė parašyta: 2010-08-06 09:43:22 | Nuoroda

 Sveiki :) aš ir būsiu jūsų kursiokė