Vartotojo dziugas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:15:04 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:

Kaip skirsis šių metų konkursiniai balai nuo 2009, bus mažesni, didesni, ar liks maždaug tokie patys? Kalbu apie minimalų balą norint gauti finansavimą. Pasidalinkit savo nuomone, nes aš visiškai nieko neišmanau apie tai, pagal 2009 m. balus esu "ant ribos" (egzaminų rezultatus maždaug įsivaizduoju). Neramu laukt :)

P.S. jeigu pokyčiai bus skirtingi atskiroms profesijoms, tai mane domina viešasis administravimas ir politikos mokslai. Bijau, kad šitiems balas išliks aukštas...

 

na siaip turetu buti didesni, nes kiekvienais metais jie tik dideja tie istojimo balai. bet as kalbejau su keliais pazystamais is univero tevo draugais, tai jie sake kad be problemu istotum jei stotum i MEDZIAGU SUVIRINIMO TECHNOLOGIJAS VGTU, siaip skamba nelabai kaip bet: gausi krepseli praktiskai viesiems mokymosi metams jei pasistengsi minimaliai. estytojai superiniai, laboratorijos naujos, idomu mokinti. jokio juodo darbo po studiju baigimo, o darbas garantuotas, jau ateina pasiimti studentu is 3-4 kurso ir uzdirba jie labai gerai. issamiau pasiskaitymui rasi cia www.studijos.lt/mokymo_programa/1187/0/Medziagu-Ir-Suvirinimo-Technologijos