Vartotojo monima pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:55:45 | Nuoroda

Sveiki. Esu abiturientė, ir laikiau stojamąjį egzaminą Kaune. Lankiau kursus jie kainavo 500 litų, jie NEBŪTINI. Ėjau privačiai mokytis pas technikę.Taigi noriu pasakyti tiek, kad kursuose neišmokino to, kas būna per egzaminą. Per kursus drožėm dantis, bet tik formas, per egzaminą duota labai sunkų su daug ravelių kramtomąjame paviršiuje. Taip pat reikia išlankstyti vielą su replėmis, duos figurą. Pvz: apskritimas sujungtas su kūgiu, apskritimas su tirkampiu, negali buti jokiu nelygumų. Šiais metais stojo 200 , taigi buvo be šansų patekti. Ten stoja iš kelių kartų ir mokosi drožti kelis metus, konkurencija didelė. Esu labai pasipiktinusi kolegijos atstovais. KORUPCIJA vyksta. Kursus vedė dėstytoja, kuri ateidavo ir išeidavo, mums nieko neaiškino, pirmą dieną atėjome, visi susėdome ir drožėme, o kaip drožti , nuo ko pradėti , neaiškino . Taigi , prieš stodami gerai pagalvokite, nes darbas labai sunkus, nešvarus, aišku dirti reikės su aparatais, bet reikalauja ypač didelio kruopštumo. Jeikgu kitais metais stosiu, į kursus neisiu, nes nėra jokios prasmės, jūs tik sužinosite ko reikalauja, o įstoti pirmais metais maža tikimybė. Aš neįstojau, gal bandysiu kitais metais dar kartą. Sekmės, jeigu kils kokiu klausimų kreipkitės :)

Žinutė parašyta: 2010-08-18 22:21:50 | Nuoroda

Labas :) as taip pat istojau i kineziterapija :)