Vartotojo TheTud pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-10 00:13:19 | Nuoroda

Sveiki, žadu stot į lžūu(nebent tai ką 1nr. užrašysiu ir stebuklingai įstosiu :) ) .  Norėtūsi išgirst atsiliepimų apie Žemėtvarkos / Hidrotechnikos ižinerijos / žemės ūkio inžinerijos ir vadybos  studijas.  Taipogi būtų įdomu sužinot VF balą ties žemės ūkio verslo vadybą(skaičiuoklėj rodo 0 ), bei ar būtų vilties įstot į nemokamas ekonomikos studijas jei trūktų ~2-3balų iki pateikto VF balo . 

Įdomu ,kad galima bus pasirinkt kambarioka barake :) . Gaila nėra draugų stojančių tenpat, tikiuosi pavyks darniai sugyvent su atsitiktiniu kolega :D .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:18:00 | Nuoroda

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:26:59 | Nuoroda
kamane11 rašė:
TheTud rašė:

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

 Sveikinu!!! O su kokiais egzaminu ivertinimais istojai? Koks tavo konkursinis balas i vnf. ? Kelintu numeriu rasei?

Iš pradžių surašiau 8 vf specialybes( 7 iš lžūu ir 1 ktu) ir ant galo užrašiau ekonomiką vnf. Į nemokamas neįstojau, nors keletose turėjau ~2,5 daugiau balo nei anais metais paskutiniai įstoję. Atrodė ir neverta tikėtis pakvietimo į vnf ekonomiką, bet dėl visa ko patikrinau prašymą, kai paskelbė vnf vietas ir pasirodo įstojau :) . Balas į ekonomiką buvo ~14,2 .

Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus man, jau buvau susitaikęs su mintim , kad laukt kito turo .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:40:00 | Nuoroda
kamane11 rašė:
TheTud rašė:
kamane11 rašė:
TheTud rašė:

Įstojau i Žemės ūkio ekonomiką vnf :) . Tikėjausi iš inžinerinių lžūu specialybių vf įstot ,  o į ekonomiką ir vnf atrodė nerealu ;D .  Įdomu būtų susipažint su būsimais kolegomis .

 Sveikinu!!! O su kokiais egzaminu ivertinimais istojai? Koks tavo konkursinis balas i vnf. ? Kelintu numeriu rasei?

Iš pradžių surašiau 8 vf specialybes( 7 iš lžūu ir 1 ktu) ir ant galo užrašiau ekonomiką vnf. Į nemokamas neįstojau, nors keletose turėjau ~2,5 daugiau balo nei anais metais paskutiniai įstoję. Atrodė ir neverta tikėtis pakvietimo į vnf ekonomiką, bet dėl visa ko patikrinau prašymą, kai paskelbė vnf vietas ir pasirodo įstojau :) . Balas į ekonomiką buvo ~14,2 .

Čia kaip perkūnas iš giedro dangaus man, jau buvau susitaikęs su mintim , kad laukt kito turo .

 O tai i vf koks konkursinis buvo?

 įvairiai, 11-14 nuo nuospecialybės priklausomai.  Bet ir vienos iš tų specialybių turėjo gana žemesnius minimalius vf balus praitamet, atrodė i kurią nors papulsiu. Į hidrotechniką arba žemėtvarką atrodė lengviausia įstot pagal juos, db neatgaminsiu tikslių skaičių .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:07:35 | Nuoroda

O kokį ten baraką rinktis, kad taippat su Ekonomiką studijuojančiais gyvent ? Ir kurie šeip geresnio stovio yra ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:17:04 | Nuoroda
adrenal1nas rašė:
TheTud rašė:

O kokį ten baraką rinktis, kad taippat su Ekonomiką studijuojančiais gyvent ? Ir kurie šeip geresnio stovio yra

LŽUU visi barakai neseniai renovuoti, gali gyventi Ekonomikos fakulteto barake uz 120-150LT/men, arba gali rinktis 5 baraka, katras yra naujai renovuotas, bet jame gyvena is visu fakultetu susirinke studentai, o kaina 200LT/men. Bet kiek zinau, tai geriau gyventi savo fakulteto barake :)

 

 Aišku, dėkui. Turbūt rinksiuos savo fakulteto 'apartamentus' :D . O šeip kur ekonomistai visi dingę ;/  . Senesnėje temoje, prieš stojimamųjų rezultatų paskelbimus, lyg nemažai norinčiųjų buvo, bet ta tema giliai giliai kažkur yra dabar.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:26:51 | Nuoroda

Tapogi LŽŪU, bet ekonomiką :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:08:20 | Nuoroda

LŽŪU Ekonomika. Pasigendu kursiokų/ių  :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:53:10 | Nuoroda

Sveika, į kokią specialybę įstojai ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:33:32 | Nuoroda

Sveiki gyvi. Sunkiai sugaunamos tos temos bendram forume , tai čia gal patogiau būtų pasisveikint su būsimais bendrakursiais/-ėm. Galite čia visi ekonomistai pasireikšti ;D . O pats įstojau į vnf studijas ir laimyngas, nes tai ir labiausiai norėjau studijuot.  

Taippat būtų įdomu išgirst apie ekonomikos ir vadybos fakulteto baraką ar šeip atsiliepimus apie šias studijas

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:14:02 | Nuoroda
jvena rašė:

 butu lb idomu suzinot min. kb i vf  

 
lzuu apskaita ir finansai nl vf 18.63
KK teisė   vf NL  17.22   LŽŪU žemės ūkio ekonomika vf NL 17.83     VDU viešasis administravimas vf NL 18.21     KTU viešasis administravimas (viešoji vadyba; vietos savivalda) vf NL18.36     KTU verslo administravimas (paslaugų vadyba; tarptautinis verslas) vf NL 18,4     LŽŪU hidrotechnikos inžinerija vf NL 13.64     KK buhalterinė apskaita vf NL 13.87     LŽŪU vandens apsaugos inžinerija ir valdymas vf NL 13.5     KK įstaigų ir įmonių administravimas vf NL 13.87     KK prekybos vadyba vf NL 13.98     KK turizmo ir viešbučių vadyba nl vf 13.98

 Gal dar žinai kiek lžūu žemėtvarka minimalus vf buvo ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:05:49 | Nuoroda

Pasizek lžūu forumo skiltyje, lyg yra ten apsireiškusių ekologų. Pačiam sunkiai sekasi 'pagaut' ekonomistų :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:20:09 | Nuoroda

Keista, negirdėjau nieko apie fuxu stovyklą. Dokus pridaviau vakar ~12h. Teko ir man paklaidžiot po pastatus, kaikurie barakai atrodė kaip ligoninės iš pirmo žvilgsnio :D . 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:37:00 | Nuoroda

Kiek pasidomėjau dėl barakų iš baigusiųjų, tai vyrauja nuomonė, jog savo fakulteto barake būna smagiausia. Ne vienas pradžioj įsikūręs liuksusiniam barake, vėliau veržiasi pas savo fakulteto chebrą . O jei labai nepriimtina, vietos 5 barake būna .

Manau svarbiausia, kad nebūtų problemų su kambariokais ir tada jau prie sąlygų galima priprast . 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:52:03 | Nuoroda
Jeric rašė:

o bus gyvenančių barake? :)))

 Žinoma ;]]]

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:03:38 | Nuoroda

Ir mane į skype pakvieskit, ypač tie kas evf fakultete ir į 2 baraką keliasi :) . 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:03:58 | Nuoroda
TheTud rašė:

Ir mane į skype pakvieskit, ypač tie kas evf fakultete ir į 2 baraką keliasi :) . 

 oops, skype id : tadas0610

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:55:38 | Nuoroda

Malonu :) . Tai rašykit man pm savo skype ip, jei norit  bendro chat. 3 žmonės jau yra.. :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:51:14 | Nuoroda
Agnytėėė rašė:

Įstojau į ekonomiką butu malonu susipažint su grupiokais :) 

 Labas, aš ir į ekonomiką įstojau. Parašyk skype ir pridėsim į bedrą chat, su visokiais susipažinsi :) .

Žinutė parašyta: 2010-07-30 21:34:38 | Nuoroda

Pasakyk savo skype , įmesiu į bendrą chat :)