Vartotojo kubrickinspace pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:42:22 | Nuoroda

Na, mechatronika niekad nebuvo populiari. Kiek mačiau pirmu numeriu dabar 10, o antru šią programą parašė 16 žmonių. Ji irgi buvo mano sąrašo viršuje, bet egzaminų rezultatai nuvylė, tad dabar atsirado antroje vietoje.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:56:30 | Nuoroda

Vertimas. Teisininkų ir taip girdėjau kad jau per daug, o kalba tai tik į naudą, manau. O dėl dalykų tai pasižiūrėk studijų programos aprašymą ir įvertink kas tau įdomiau, nes dalykai tikrai skiriasi.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:30:43 | Nuoroda

Su Lietuvių (o dar rašymu) niekad nebuvo problemų, nes rašyt man patinka, tai kai gavau 59 kažkaip net nepatogu pasidarė, nes pas mane klaidos - retas svečias... Bet per daug nesistebiu, nes mažumėlę 'nusišnekėjau', ypač pabaigoje :D O ir mano argumentai tokie 'neįprasti' buvo, tai gal nesuprato... Daugiausia kinas, dar socialinio ir istorinio konteksto, plius citatos. Tai va, įspėju - atsargiai su kinu ir mažai žinomais žmonėmis! Ir šiaip, per daug agresyviai nerašykit, nebūkit šališki. Galit nepatikti.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:03:08 | Nuoroda

Pagaliau atestatą rodo. PAGALIAU :/ Bet užtat ir KB, ir balai geriausiųjų eilėje - vis dar nuliai. Sakė turi iki 22 atsirast, bet gal atsiras ir šį vakarą. Tiesiog neapskaičiuota. Okay, nuramino.

Bet užtat kai vakar pamačiau tuos nulius, tai vos nepastipau.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:39:13 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Na ir ko čia baidytis dėl tų nulių? 

Pagalvojau kad kažkokia sistemos klaida įsivėlė, ir mano konkursiniai balai lygūs 0 :D Dabar jau susitvarkė viskas galutinai, tai galima atsipūst pagaliau.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:31:34 | Nuoroda

Didelė tikimybė, jog aš taip pat čia būsiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:42:45 | Nuoroda

Labai seniai kažkada dariau vienam angliškam portale... esu INTP :D Testai nevisada duoda gerą rezultatą - svarbiausia gerai atrinkti raides pagal tai, kokias savybes jos atspindi. Bet šitas metodas geras. Daug ką pasako, ir gan taikliai.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 10:24:19 | Nuoroda

Nu ką... Nebeleidžia prisijungt man, tai beliko laukt tik išganingosios žinios... arba žinios nebuvimo :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:44:20 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
frostas rašė:

 per anksti tema sukuret... dar 1 offtopikas :) reikejo tik siandien 15 val sukurt.

 Pritariu.Čia panos kaltos, nežino, kur nervus dėt, tai rašo nesąmones, kaip pyragus kepa, lyg čia įdomu būtų skaityt kitiems.

Duosiu aš tau... Panos kaltos. Lyg čia visi dėl tavęs rašo.
Beje, tu tris kartus tą patį post'ą įdėjai. Va ir aš prisikabinsiu dabar. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:31:05 | Nuoroda

Taikomoji matematika KTU, vf :D jeee pirmu numeriu rašiau ir įstojau!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:51:10 | Nuoroda

Gavau pagaliau sms: Jūs nepakviestas studijuoti. Peržiūrėkite savo prašymą ir laukite antrojo etapo rezultatų.

Gerai kad jau pirma pažiūrėjau prašymą, nes jaučiu būtų reikėję kam nors mane gaivinti po tokių 'naujienų' :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:53:40 | Nuoroda
monikka rašė:
kubrickinspace rašė:

Gavau pagaliau sms: Jūs nepakviestas studijuoti. Peržiūrėkite savo prašymą ir laukite antrojo etapo rezultatų.

Gerai kad jau pirma pažiūrėjau prašymą, nes jaučiu būtų reikėję kam nors mane gaivinti po tokių 'naujienų' :D

 kokie tavo balai ir kur stojai?

 Balas 16, įstojau į taikomąją matematiką KTU. Grybą pjauna tos sms. Gal ne tą numerį nusiunčiau?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:40:48 | Nuoroda

Dar jokio laiško nėra, o dokumentus jau susitvarkyt spėjau :D kažkaip čia vėluoja labai...

Žinutė parašyta: 2010-10-30 10:49:50 | Nuoroda

Kiek žinau, visiems. Jei viskas tvarkoj, gali kad ir prieš pat baigimą išeit. :D