Vartotojo Dianulis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:40:09 | Nuoroda

Oo matau cia daug norinciu i VPU;) ir as bandau cia;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:47:36 | Nuoroda

Kaip norisi greiciau suzinoti rezultatus;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:12:40 | Nuoroda

O gal kas zino kur bus paskelbti rezultatai?;D nes kazkaip jau tingisi skaityti lamabpo puslapiais;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:13:29 | Nuoroda

 Na va,kaip nespejau anksciau pasiklaust;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:15:49 | Nuoroda

 Tai dekavoju labai;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:14:36 | Nuoroda

 Iki siol keiciasi;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:19:09 | Nuoroda

 Sudas;) as taip tikejaus kad bus nebegalima,nes labai suku galva del dvieju specialybiu;) o cia draugas pasake,kad dar galima keisti,ir as vel lamabpo;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:47:04 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Na aš tavo vietoje geriau nebekiščiau rankų prie prašymo.. :) Ims ir įsivels kokia klaida, o tada jau bus vėlu. Buvo pakankamai laiko. Atmenu panašiai mokykloje būdavo, parašai greit kokį darbą, sėdi sėdi, pradedi taisyti, o tada klaidų pripeckioji belekiek. :) Apgalvokit, kad nereikėtų gailėtis

 siaip tavo tiesa. Bet visgi rodos noriu vienur,pakeiciu,jau ten nebenoriu,noriu kitur. Ir taip ratu;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:10:22 | Nuoroda

As ciuju kad reikia jog man netas dingtu,kad nebegaleciau kazka daryt ir kad galvociau,jog nieko negaliu pakeist. Bet ne,juk yra dar kaimynai;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:03:39 | Nuoroda

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:37:05 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:37:35 | Nuoroda

 Dar ir issiusti reikejo???;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:15 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Dar ir issiusti reikejo???;D

 nu ka aš žinau, čia kažkas raše kad siunte;D Žodžiu iki penktadienio bus juodos dienos

Taip,sedesiu ir nerimausiu,kad tik butu prasymas toks,koki padariau po 15h.;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:44 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

 Kokia spec,jei ne paslaptis?;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:46:38 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

 Kokia spec,jei ne paslaptis?;D

 Bendrosios praktikos slauga tik navarykit, kad prasta spec. ir t.t  Žodžiu man ji tobula;D

 Baik tu,ko cia varyt;) juk kiekvienam savo;) Svarbiausia,kad patiktu tau;D o kiti tai pofik. as irgi buvau sulaukius negraziu zodziu del savo pasirinkimo;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:52:47 | Nuoroda

 Siaip as labiausiai noriu i psichologija,nepasiseks-i filologija. Bet protingiausia i filologija,mano manymu,stoti i VPU,nes palyginus su VU,VPU gauni diploma +mokytojo kvalifikacija. Ir psichologija i VPU parasiau. Bet esme ta,kad ne ant spec vare,o ant universiteto. Nes siaip mane traukia VPU. Ten man zmones atrodo paprasti,ir atmosfera kazkokia gera;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:56:48 | Nuoroda

 Bet jei istosiu i VPU,oi kiek sulauksiu negraziu zodziu;D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:02:42 | Nuoroda

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:29:13 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Dianulis rašė:

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

 teisingai pasakyta...

 Malonu,kad kazkas su manim sutinka;D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:12:08 | Nuoroda

VU tai nieko nelaukia;DD