Vartotojo rupkyte pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:08:40 | Nuoroda

Na mano KB 19,02... Bet būdama naivi mergaitė vis dar svajoju kad gal netyčia pavyks įstot į KMU mediciną, jei ne bent farmaciją gerai būtų :) Vis kažkuo būsiu su baltu chalatu

Žinutė parašyta: 2010-07-22 12:02:16 | Nuoroda

Nežinau net  :D Gal todėl, kad turiu didesnius norus nei galimybes, bet vistiek esu įsitikinus, kad pasieksiu savo tikslą :) su egzaminais pasisekė išlaikiau kiek norėjau :) bet niekad nemaniau kad to užteks, kad įstočiau :) o dabar laukiu rytojaus ir tikiu, kad bus man laiminga diena :) kad ir ką sužinočiau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:47:08 | Nuoroda
Roberta* rašė:
ji112 rašė:
Sandruti rašė:
berenys rašė:

as tai manau kad dar tiesiog nera viskas sukelta normaliai nes nesamone kad su 18,5 nebuciau istojes nei i kinezetrapija nes i visuomenes sveikata...

 panasu i mano situacija....

 man irgi keista, kad net i kolegija nepriime... labai tikiuos, kad dar nesukelta nes jei ne neistojom reiskia

 Man irgi tokia nesamone ,kad net į kolegija neįstojau :/. Nežinau nei ką galvot ir atrodo specialybės nepopuliarios kurias rinkaus ,o čia dabar...

 man irgi keista pagalvojus kad turėjaus KB 19 ir net visuomen4s sveikata neįstojau :( jau visas akis praverkiau...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:00:16 | Nuoroda

nepritrūko, tiesiog krepšelių daug atidavė miškininkam, ekologam, biologam...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:09:03 | Nuoroda

Beje šiemet labai įdomus krepšelių skirstymas... vien todėl kad vsuomenės sveikata dalinasi krepšeliais su medicina odontologija farmacija ir kinezitertapija ir aišku tie žmonės susižėrė visus krepšelius, nebebuvo nei vieno kas gautų VF visuomenės sveikatą... nors KB žyyyyyyyyyymiai aukšstesnis už tų kurie stojo pvs į veterinarinę mediciną.... nesamonė jog taip skirsto, juk egzaminus visi laikė tuos pačius....

Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:04:40 | Nuoroda

o aš savo prašyme nieko net nežadu keist... jei valstybe nuspende kad su 19,02 nesu tinkama net slauga universitete studijuot, tai ačiū nereikia man nieko... anketos netrinsiu.... bet dabar turiu metus per kuriuos galiu pasižiūrėt į užsienio universitetus :) užsitrenkė vienos duris atsivers kitos :)