Vartotojo Tambalajus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:52:50 | Nuoroda
dabarnesugalvoju rašė:
Svaja09 rašė:
sanemis rašė:
Svaja09 rašė:

Kam dabar burti iš kavos tirščių kaip bus? 23d. pamatysim kas kur praėjom ir su kokiais balais. :)

 aš norėčiau, kad man išburtum :) 

 Vienok, nepatikimiausias būdas iš visų. 
Kiek čia beliko laukti...Nors prisipažinsiu, kad man asmeniškai jau taip atsibodo, taip boring... Kad net nebežinau jau kuo užsiimti 

 Išbūrk, ką man antru numeriu rašyt: farmaciją ar mediciną:D

 Na, viename užsienietiškame medikų forume skaičiau 101 taisyklę apie mediciną, ir viena iš jų išvertus buvo maždaug: "jei bent įsivaizduoji save kur nors be medicinos - stok ten kitur". Šitam tikrai pritariu, ir jei tu ten tikrai nori - stosi pirmu numeriu ir jei nepateksi, bandyk kitais metais :). Jei ne - rinkis farmaciją.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:23:36 | Nuoroda
Monique rašė:
Countess Raven rašė:

Balas: 19,96

VU Medicina

bet kazin, ar istosiu :((((

 toks pats balas,toks pats nr 1, bet gal istosim :D

 Jo, aš irgi ten pat, ir balas beveik tas pat - 19,98, bet kuo arciau 23d. tuo labiau panika ima, kad KB vienetu didės kokiu.. :S

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:24:11 | Nuoroda
sandriote rašė:
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 aš ir manau, kad nesąmonė. Kokiu tikslu tada reikia prioriteto tvarka rašyt, o antram ture keisti prioritetus?

 O būtina tuos prioritetus keist? Nejau nebebūna įmanoma antru turu vis tiek patekt kur norėjai?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 07:35:04 | Nuoroda

Štai pirmasis "trisūnčikas" atsikėliau :D. Laukiu drebančiųjų iki pat 15h komandos palaikymo.. ;p

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:38:14 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

labas rytas, mielieji abituriukai :)

ziuriu cia jau vakar kazkas istojo, kad tema sukure :D kaip pailsejote?  

 atsakysiu už daugumą: pailsėjom tiek, kad nenulūžtume ką nors beveikdami - ne daugiau :D.

O dėl sapnų - tai per vieną nakti sapnavau kad du kartus įstojau ten kur noriu ir vieną kartą, kad ne. Bet po to, kai ne, iš karto pradėjau visokius elfus ir fėjas sapnuot.. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:39:15 | Nuoroda

MF tai Medicinos fakultetas? :D Jei taip, tai ir aaaas!!!