Vartotojo katisa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:35:56 | Nuoroda

as irgi ketinau, rasiau antru nr, bet paziurejus i tavo, aisku neistosiu

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:05:49 | Nuoroda

pas mane geriausiuju eileje 5, as irgi visiskai nesuprantugal tai reiskia, kur mes kol kas praeiname? tik tokiu atveju dar ne viskas apskaiciuota, nes pora dalyku, kuriuos praeinu 100 % raso 0...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:09:46 | Nuoroda

tai taip, su konkursiniu balu viskas aisku, o kaip su balu geriausiuju eileje?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:16:34 | Nuoroda

as pvz, kol kas praeinu i visus anglu savo irasytus, o i kitus ne...tai sakau, gal cia pradeda apskaiciuotinuo abeceles pradzios, o paskui atsiras ir kiti? ai,nesuprantu...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:19:50 | Nuoroda

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:21:38 | Nuoroda

nu gal nusisneku, nzn sakau, nesuprantu...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:26:38 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

 tai tas numeris eileje pas tave toks pat kaip kb? gerai, kad pas tave jau rodo, vadinas tikrai kazkur istosi, sveikinimai 

 aha, toks pat bet sakau, kad keista, nes kai kur turejau milijonu procentu istoti, o raso 0. tai del to ir pradejau manyti, kad pagal abecele. bet is dalies nesamone gaunasi. tokiu atveju, jei jau dabar galima matyti kur istojom, tai kam dar laukti penktadienio?ne, visgi cia nelogiska...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:28:15 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
melanie rašė:
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

 tai tas numeris eileje pas tave toks pat kaip kb? gerai, kad pas tave jau rodo, vadinas tikrai kazkur istosi, sveikinimai 

 tai pas mane irgi rodo geriausias balas eileje, bet as kazkaip nelabai tikiu, ....

 o koki bala rodo tau?

 as stoju i filologijas, tai man rodo 18.82

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:35:30 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
melanie rašė:
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

 tai tas numeris eileje pas tave toks pat kaip kb? gerai, kad pas tave jau rodo, vadinas tikrai kazkur istosi, sveikinimai 

 tai pas mane irgi rodo geriausias balas eileje, bet as kazkaip nelabai tikiu, ....

 tiesa,kokius egzus laikei,kur zadi stoti ir kaip egzai sekes, pasidalink, neslepk :D

 lietuviu 91, istorija 89, anglu 50, geografija 10 prirasiau filologiju. siaip taikau i vu, bet nzn kaip bus...is pradziu norejau prancuzu, bet pirma irasiau anglu-ispanu nat galo vakar isvis pasimeciau

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:41:30 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
Justė, rašė:
Infinity rašė:

Geriausiųjų eilės balas - balas į vf

Konkursinis balas - balas į mokamą.

Bent aš taip supratau... 

 sutinku ,as irg taip supratau,kadangi pas mane beveik visi vnf tai rodo tik konkursinius balus,o tuos kur i vf parasiau nerodo,nes lyginau su praeitu metu kb  tai mazoki gan sakyciau... tad net nepatenku i vf...

 o jeigu nerasei mokamu, o terodo tik mokamus, tai kame cia logika? tai iseina taip,kad jeigu nepatenki i vf, tada ir rodo ten nulius?

 negali buti, kad nerasius mokamu, patenki i mokamus. tai juk reikejo atskirai rasyti, nera logikos cia visai...manau, kad mes visi kazko neismastom

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:43:28 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:
mes_nugalesim rašė:
melanie rašė:
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

 tai tas numeris eileje pas tave toks pat kaip kb? gerai, kad pas tave jau rodo, vadinas tikrai kazkur istosi, sveikinimai 

 tai pas mane irgi rodo geriausias balas eileje, bet as kazkaip nelabai tikiu, ....

 tiesa,kokius egzus laikei,kur zadi stoti ir kaip egzai sekes, pasidalink, neslepk :D

 lietuviu 91, istorija 89, anglu 50, geografija 10 prirasiau filologiju. siaip taikau i vu, bet nzn kaip bus...is pradziu norejau prancuzu, bet pirma irasiau anglu-ispanu nat galo vakar isvis pasimeciau

 tavo tai matau, geri balai, istosi, gali nepergyvent

 tik vat, anglu ziauriai smukdo. ir beda ta, kad pati nebezinau ko noriu, o prasymas jau pateiktas

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:47:05 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
katisa rašė:
mes_nugalesim rašė:
Justė, rašė:
Infinity rašė:

Geriausiųjų eilės balas - balas į vf

Konkursinis balas - balas į mokamą.

Bent aš taip supratau... 

 sutinku ,as irg taip supratau,kadangi pas mane beveik visi vnf tai rodo tik konkursinius balus,o tuos kur i vf parasiau nerodo,nes lyginau su praeitu metu kb  tai mazoki gan sakyciau... tad net nepatenku i vf...

 o jeigu nerasei mokamu, o terodo tik mokamus, tai kame cia logika? tai iseina taip,kad jeigu nepatenki i vf, tada ir rodo ten nulius?

 negali buti, kad nerasius mokamu, patenki i mokamus. tai juk reikejo atskirai rasyti, nera logikos cia visai...manau, kad mes visi kazko neismastom

 tai jo, bet tik idomu, kodel pas vienus jau yra tie balai,o pas kitus nuliai vis dar, ar cia dar tebeskaiciuoja, ar cia mes niekur nepapuolam?

 gali buti visaip, nebeisnesa smegenys

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:47:52 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

ir kas ta AM programa? :D 

 tai aukstoji mokykla

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:49:45 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Siūlyčiau dar nepanikuoti. Manau balai vis dar yra skaičiuojami, nesudėti. Pažiūrėkit kiek laiko kėlė egzaminų rezultatus ir metinius pažymius. Čia nieko taip greitai niekas nepadarys. Yra laiko iki liepos 23 dienos sočiai. Beje, juk prašymus dar gali koreguoti tie, kurie teikė apeliacijas. Dabar tikrai neverta žiūrėti ir baimintis, kad niekur neįstojai.

Mano manymu, tie nuliukai pasikeis į balus, bet vangiai ir ne visiem taip sparčiai.. Dar čia krūva klaidų bus, kurias jie vėl taisys. 

 logiska

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:56:42 | Nuoroda

mano 18.82

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:58:40 | Nuoroda
sandriote rašė:

tik idomu koks balas bus, jei kas nors panašaus į praeitų metų lt ir ispanų tai šakės.

 siaip tai jo, bet tavo jau ir dabar labai geras

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:18:04 | Nuoroda
sandriote rašė:
katisa rašė:
sandriote rašė:

tik idomu koks balas bus, jei kas nors panašaus į praeitų metų lt ir ispanų tai šakės.

 siaip tai jo, bet tavo jau ir dabar labai geras

 na žinai kai 28 į vf priima, tai baisu visiem man atrodo :S

 zinau,nes ir man taip pat

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:47:12 | Nuoroda

ir siaip truputi mazesnis populiarumas sios spec, palyginus su lietuviu-ispanu, gali buti del to, kad ji tik pirmi metai

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:53:01 | Nuoroda

zodziu, reikia laukti galo

Žinutė parašyta: 2010-07-20 18:23:54 | Nuoroda
Inede rašė:

sveiki . tik siandien suzinojau , jog musu stojimu norai neturi jokios reiksmes, valstybe nuspres kas mums labiausiai tinka studijuoti

 o is ko taip sprendi?