Vartotojo Dvyne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:13:34 | Nuoroda

AK, Buhalterine apskaita, vf, NL. Gal yra daugiau ten istojusiu? :) seip tikejausi universiteto...
Beje, gal kas zinot kur lamabpo puslapyje rasti tas diagramas ir savo numeri kuriuo istojai? niekur nerandu...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:01:41 | Nuoroda

 Bet taip yra.  Tam, kad būtų sudarytos diagramos, reikalingi duomenys apie tai, kiek liaudies jau tiksliai sudarė sutartis ir panašiai. O tokių duomenų nebus, kol nesibaigs sutarčių sudarymui skirtas laikas.

 Tai tas "tiksliai" bus tik 28d. O kaip tik nuo tada prasideda 2 etapas. Taip iseina kad negalesi pamatyt savo galimybiu ir pasiziuret ka geriausia rasyt pirmoj vietoj nes jau negalesi keist prasymo. Kazkokia nesamone.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:32:30 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
Dvyne rašė:

 Bet taip yra.  Tam, kad būtų sudarytos diagramos, reikalingi duomenys apie tai, kiek liaudies jau tiksliai sudarė sutartis ir panašiai. O tokių duomenų nebus, kol nesibaigs sutarčių sudarymui skirtas laikas.

 Tai tas "tiksliai" bus tik 28d. O kaip tik nuo tada prasideda 2 etapas. Taip iseina kad negalesi pamatyt savo galimybiu ir pasiziuret ka geriausia rasyt pirmoj vietoj nes jau negalesi keist prasymo. Kazkokia nesamone.

 Ar jūs galit paaiškint kada bus tos diagramos?(Jos padėtų apsispręsti 2 ture).  Prašymą kesti galėsi.....

 bet jei diagramos bus tik 28 diena (paskutine diena kai galima pasirasyt sutartis su mokyklom)  tai kada man nusprest kas geriau: ar yra realiu sansu dar istot kitur ar priimt pirmo etapo kvietima? tiesiog nelieka laiko, nelogiska.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:00:14 | Nuoroda

Jau gavau kvietima ir i el. pasta :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:32:05 | Nuoroda
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:37:29 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:43:47 | Nuoroda
Vetute :) rašė:
Dvyne rašė:
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

 kazkas apie 15 :) maziausiai ten tikejausi

 o cia VF ar VNF? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:00:58 | Nuoroda

Sveiki!

Pasisakykime visi kas istojome i AK :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:44:38 | Nuoroda

negi viena i cia istojau