Vartotojo Krist* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:31:48 | Nuoroda

ir aš čia įstojau : )

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:05:34 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

Herzlich willkommen!

 Na, ar patenkintos? Pirmu numeriu rašėt?

 aš tai antru rašiau. na, bet šiaip tai patenkinta. :} o kaip jūs?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:32:23 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

O kas pirmoj buvo?  

Aš dvejojau kurį laiką, bet likus maždaug 2 savaitėms visiškai apsisprendžiau ir dabar esu įsitikinusi,jog esu ten,kur ir turiu būti. Na, paskutinę prašymų keitimo dieną turbūt kaip ir daugelį tokia trumpa psichozė buvo apėmus, bet pirmų dviejų vietų nekeičiau... O vokiečių\švedų buvo pirmoj.

 psichologiją pirmoj rašiau, bet deja, su matematika nedraugauju, tai va taip ir gavosi :} na, pasimokysim ir pamatysim, kaip ten kas.. tikiuosi, patiks mokytis tokį dalyką ;o

o kaip šiaip jums su vokiečių kalba? labai jau pažengę į priekį? pagal tą Europinį lygį, maždaug koks? gal turit Sprach'ą? : )

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:38:24 | Nuoroda

oho kiek mūsų daug jau! kiek žiūrėjau, tai visoj grupėj tik 18 žmonių turėtų būti..biški mažokai ;obeje,jūs iš Vilniaus ar atvažiuosit tik čia studijuot? nes jei vietinės, tai būtų galima gal kokį mini susitikimą kur suorganizuoti pirmai pažinčiai.. na, kad rugsėjį drąsiau būtų : ))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:15:30 | Nuoroda

žiūrėkit, mes jau turim savo tvarkaraštį >> www.flf.vu.lt/assets/files/TVARK_2010autumnus/VOKFIL_VOKUZS_1k._2010autumnus.pdf

 

o šiaip, į kurią pamainą stovykloj planuojat važiuot? ar 20-22 ar 22-24? būtų smagu, jeigu visos į vieną važiuotumėm ir ten susitiktumėm : )

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:17:13 | Nuoroda

man irgi biški atrodo, jog per mažai dalykų mokysimės;kažkaip nuobodokai tas tvarkaraštis atrodo..na, bet žiūrėsim,kaip ten bus : )

o dėl stovyklos - rytoj arba poryt nešiu dokumentus tvarkyt, tai pasiklausinėsiu daugiau apie ją. jeigu ką naujo sužinosiu, pranešiu! o dėl datos - man irgi jokio skirtumo, bet kada galiu. tai derinsimės prie kitų : )

beje, gal turi facebook'ą? būtų paprasčiau bendraut :)

Žinutė parašyta: 2010-08-15 19:45:36 | Nuoroda
Vergissmeinnicht rašė:

Sveikos,

na, tai ar važiuosit į fuksų stovyklą? Į kurią pamainą patekot?

 važiuosiu. į pirmą. kiek žinau, į antrą iš mūsų grupės niekas nevažiuoja :) o tu irgi važiuosi?