Vartotojo Antimaterialistas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 00:10:45 | Nuoroda

Aš neįsivaizduoju kokiu būdu neįstojau į anglų filologiją su 67 istorijos, 56 lietuvių ir 98 anglų egzaminų rezultatais. 

Beje, kažin ar įmanoma į informologiją VU įstot su 17.96 KB?  Mokamą arba ne.

Ir šiaip nelinksma, kai neįstoji niekur :D

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:29:51 | Nuoroda

Man ir tas pats...

Beje, turiu pažįstamų, kur su pagyrimu baigė mokyklą ir į kolegiją neįstojo ant spečialybių, kur su mokykliniais pernai sustojo... 

Čia tokios pievos ir taip nepatikima, kad baisu, kai pagalvoji, jog galėjo tavo prašymo iš viso nenusiūst per tuos lūžimus ir t.t. Manau dar ne laikas internetu tvarkyt reikalus žmonėms pradėt...

Žaidžia su mumis kaip su bandymų triušiais. Šekit abiturientai visiškai naują ir nepatikrintą egzaminų sistemą, kurios net patys nežinom kaip vertinsim. Šekit naują stojimo sistemą, kuri tik pačiam Dievui aišku kiek patikima. Antram stojimo etapui prasidėjus net nežinosim ar įstojom į mokamą ir/ar dėl ko neįstojom niekur. 

Trumpai, tai buvau prieš mokslus užsienyje ir apskritai norėjau likt čia, bet kadangi visiems Lietuvoje giliai px, tai man ir ant Lietuvos bus giliai px.

Kitą kartą, kai išgirsiu apie protų nutekėjimą į užsienį ir masinę emigraciją, kaip žmonių nepratiotiškumo problemas, tikrai apsivemsiu. 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:16:02 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

Ple, kodėl aš rašiau tą žurnalistiką pirmu numeriu, dabar turiu eiti į kitą etapą...Ir laukt tų diagramų, jaučiu nebus likę vietų....:(:(:(

 Su tokiais balais neįstojai į žurnalistiką? Netikiu, nebent nelaikei to testo....
 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:19:13 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
Antimaterialistas rašė:
RAMINTTA rašė:

Ple, kodėl aš rašiau tą žurnalistiką pirmu numeriu, dabar turiu eiti į kitą etapą...Ir laukt tų diagramų, jaučiu nebus likę vietų....:(:(:(

 Su tokiais balais neįstojai į žurnalistiką? Netikiu, nebent nelaikei to testo....
 

 įstojau į KU. Tai todėl ir nebenoriu

 Aišku. Aš taip pat laukiu tų diegramų, kad sužinočiau kiek pritrūko man įstot bent kur nors :) 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:27:49 | Nuoroda

RAMINTTA, nesijaudink taip labai. Klaipėdoje labai faina mokintis ir miestas fainas. Nebūtina gi į Vilnių įstot. Mano manymu tau reikėtų priimt pasiūlymą studijuoti klaipėdoje, nebent gyveni Vilniuje ar šiaip toli nuo Klaipėdos. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:37:11 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
Antimaterialistas rašė:

RAMINTTA, nesijaudink taip labai. Klaipėdoje labai faina mokintis ir miestas fainas. Nebūtina gi į Vilnių įstot. Mano manymu tau reikėtų priimt pasiūlymą studijuoti klaipėdoje, nebent gyveni Vilniuje ar šiaip toli nuo Klaipėdos. 

 Ar žinai kur gyvenu? Ogi Alytuje...... Tik 4 valandėlės kelio iki Klaipedėlės....

 Na, tada šiek tiek prasčiau. Tačiau nežinau ar verta iškeisti nemokamą vietą į šansą, jog atsilaisvins vieta... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:10:01 | Nuoroda
opapa rašė:

O TAI JEI PRIE MANO PIRMO PASIRINKIMO,DESINIAM STACIAKAMPELI RASO " KVIETIMAS I " tai cia priime????

 Taip. Į ištęstines studijas. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:10:55 | Nuoroda

Na, man tai nepasisekė. Matyt per aukštai taikiau su savo 56 lietuvių kalbos balu :/

Sveikinu įstojusius.  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:13:54 | Nuoroda

Na taip, bent jau tikiuosi, kad mano 98 iš anglų ir 67 iš istorijos atsiras vietos kokioje nors kolegijoje ;D  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:26:41 | Nuoroda
nebenoriu rašė:

sveikuciai ;) vis dar tuscia. neistojau.. kas ruosiasi dalyvaut antrame etape? pirdydama pirmaji prasyma tik paskutines tris vietas palikau vnf. kaip rasyt antrajame? visas mokamas? nes dabar jau nebera skirtumo.. tiks ir mokamas :)

 Aš :) Ten keisti nieko neis tik eiliškumą. Na gal dar eis iš nemokamos į mokamą padaryt, bet nesu tikras dėl to. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:49:38 | Nuoroda

Aš jaučiuosi pervertinęs savo jėgas :D

Kažkaip neįstojau net ten, kur pernai su 15 įstojo į nemokamą, o pas mane virš 18... :/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:00:39 | Nuoroda

Aš irgi niekur neįstojau.

Biškį per aukštai taikiau, tačiau tikėjausi bent į anglų filologiją įstot, bet pasirodė, jog nelabai, nes visų mano humanitarinių specialybių KB, net į anglų filologiją buvo žemesnis nei 16... Nesupratau, bet patiko.  

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:38:02 | Nuoroda

Įdomu ar kas nors antrajame etape gavo pakvietimus? Aš vėl negavau, kad ir kaip pikta būtų :/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:39:31 | Nuoroda
ingri rašė:

Sveiki, gal atsiras daugiau istojusiu i VU KHF anglu filologija?:)

 Koks buvo Tavo KB? Nes aš tai neįstojau kažkokiu tai būdu...