Vartotojo VPU pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:36:09 | Nuoroda

 Sveiki, ne visi norintys gauna iš karto :P Priklauso kiek norinčių yra, pernai ne visiems mano kursiokams iš pradžių pavyko gauti tą bendrabutį, tik po mėnesio studijų, kaip jau buvo susiradę kur gyventi ir pan.  pasiūlė. :) Laikui bėgant atsilaisvina kambariai :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:19:40 | Nuoroda

 Taip yra :D Ir viena iš Jų tikriausiai - AŠ :D Nebe Fuksė 8-) Nors, smagūs tie metai buvo :DD Nepasigailėsit pasirinkę VPU Istoriją :) čia smaguuu :) Nors žinoma, kiekvienam gal savaip ;]

Kalbant apie bendrabutį :D Nju kaip čia pasakius :DDD Gyvent tikrai galima, stogas nekiauras (nes naujas :D ), grožiu tikrai mūsų bendrabutis nespinduliuoja :DD O pro langus... čia jau kita kalba :DDD kadangi jie seni ir pan. tj tikrai pučia :D žiemą tikrai vėsu būna :|| bet kaip matot, išgyvenau :P :D Manau didžiausią įtaką daro ne gyvenimo sąlygos ( nes jos pakankamai vidutinės ir nėra tokiooos lb jau baisios) viskas ten ok ;D Svarbiausia Jūsų kambariok -as, -ė ir susirasti nauji draugai, bei chebrytė :)) Šiaip ten smaguu ;] O ir mokytis netrukdo niekas :) Na, bent man nesutrukdė :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 12:13:02 | Nuoroda
Šypt^ rašė:

Ei, o ką nors patvirtino LSP?;(

 LSP Jums patvirtins tik mėnesio gale taip, kad labai dėl to, kad negaunat patvirtinimo nesukit galvos :) Visada taip būna.  

Žinutė parašyta: 2010-08-10 11:55:46 | Nuoroda

 Na nžn. kas ta dauguma, gal šiemet Jums labiau pasiseks ir VPU IF greičiau viską atliks :D

Man asmeniškai pernai patvirtino LSP tik Rugpjūčio paskutinėmis savaitėmis, tad jį galėjau atsiimti Rugsėjo antrą savaitę :)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-14 01:14:27 | Nuoroda
Ernesta626 rašė:

Labas,o gal galite pasakyti kiek tikslai kainuoja barakai istorikam?=)

 Švitrigailos g 4 per mokslo metus už baraką gaunasi ~ 2000 lt. Nes ten sistema kitokia, mokėt kas mėnesį nereikia. Yra trys mokėjimas prieš atsikraustant 600lt. , sausio gale 600lt, kovo gale 400lt. ir jei dar reikia išsikraustant primokėti, jei likutis išeikvotas.

O Vivulskio gatvės barakas yra brangesnis, ten mėnesiui 240lt atrodo. Tiksliai nežinau. 

Bent tokios kainos buvo pernai metais. Ir jos keistis labai neturėtų ir šiemet.