Vartotojo GabytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:50:31 | Nuoroda

Sveiki! Prie sveikinimų prisidedu ir aš. BÅ«tų smagu susipažinti dar iki mokslo metų pradžios. Esu girdÄ—jus, kad anglų testas laikomas VU beveik visose specialybÄ—se, todÄ—l manua, kad ir Äia teks.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:55:41 | Nuoroda

Mano KB 19.18 NetikÄ—jau, kad įstosiu, nes girdÄ—jau, kad šiemet tai labai populiari specialybÄ— ir stoja visi su gerais balais. Bet pasisekÄ—:-)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:09:48 | Nuoroda

Aš dar dabar negaliu patikÄ—t! Man taip smagu, taip gera Kada dokumentus vežite? Gal žinot, kada bus stovykla susipažinimui ar šiemet išvis nebus?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:38:17 | Nuoroda

Jo, dabar ir aš pasiskaiÄiau, jog laikyti nereikia. SkaiÄiau odontologų tema. Ten pas juos parašius kuratorÄ—, daug informacijos suteikus, o pas mus kažkai tyla:-)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 17:02:26 | Nuoroda

Sveiki. Mano vardas GabrielÄ—. Aš iš Joniškio ( tai mažas miestelis paÄioje Lietuvos šiaurÄ—je, prie Latvijos sienos ). TurbÅ«t kaip ir dauguma jÅ«sų, medicinÄ… pasirinkau neatsitiktinai. Nors mano giminÄ—je daktarų nÄ—ra, taÄiau jau turbÅ«t nuo pradinių klasių žinojau kuo bÅ«siu. Labai džiaugiuos,kad dalis svajonÄ—s išsipildÄ—. Šiaip nesu gabi nei šokiam, nei kitokiom meno šakom, nors kurį laikÄ… lankaiu ir šokius ir chorÄ…. Mokykloje 4 metus buvau laikrašÄio redaktorÄ—, aktyviai dalyvavau skaitovų konkursuose, vedžiau renginius, todÄ—l ir dabar labai mÄ—gstu rašyti esÄ— ar šiaip savo mintis ir , žinoma, skaityti gerus kÅ«rinius. Taip pat dabartinÄ— mano aistra - siÅ«vinÄ—jimas kryželiu. Skamba nuobodžiai, bet dabar esu labi įsitraukusi į šiÄ… veiklÄ… :-) Ä® fuksų stovyklÄ… atvykti negalÄ—jau, bet tikiuosi su visiais susipažinti ir pabendrauti. Mano skype - gabyte001.

Egle, aš nuomuosiuos butÄ… :-)

Žinutė parašyta: 2012-06-30 11:20:50 | Nuoroda

O aš planuoju stoti į ISM universitetÄ…. Gal dar kas apie tokiÄ… galimybÄ™ mÄ…stote?

Žinutė parašyta: 2012-06-30 11:43:37 | Nuoroda

Aš tai rašydavau į universitetų fakultetų studentų atstovybes ir klausdavau pereinamųjų balų. Ir dar man atrodo, kad jie yra surašyti žurnale KUR STOTI.

Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:13:50 | Nuoroda

Aš konkreÄiai domÄ—jausi tik ISM specialybÄ—m, todÄ—l tik tiek ir težinau dÄ—l tų balų į VU ekonomikÄ… VF buvo 18,9, o į VFN 18,78.

Žinutė parašyta: 2012-06-30 12:19:28 | Nuoroda

Dar Äia gera lentelÄ—, kas apie MRU galvoja: www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/mru_balai.pdf

Žinutė parašyta: 2012-07-01 12:39:10 | Nuoroda

Sveiki! Gal yra tokių, kurie šiemet planuoja stoti į šÄ¯ universitetÄ…?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 07:43:17 | Nuoroda

 Matai,aš į nemokamÄ… irgi tikrai netaikau,bet mane guodžia tai,kad šiemet yra pasikeitimų. Kaip suprantu, jei Tavo balas 20,2+, tai studijuoji nemokamai. Jei 18+ tai dalį studijų kainos dengia ISM, o jei 17+, tai dalį gali dengti valstybÄ—. Tai aš dabar tikiuosi, kad dar pavyks nors kokį finansavimÄ… Gauti. Aš irgi galvoju apie TVK. Mane labai traukia,kad Äia susipina ir verslas ir kalbos..

Žinutė parašyta: 2012-07-08 17:52:22 | Nuoroda

Mano brolis Äia studijuoja, todÄ—l kažkaip ir aš užsikabinau. O geriausia draugÄ— kaip tyÄia studijuoja VU politika. Ir ji labai teisingai pasakÄ—: politologija, tai mokslas, bet ne specialybÄ—. Ji jau ketvirtame kurse ir sako, kad realiai moka apie viskÄ… daug, bet nieko konkretaus. O brolis mokosi ekonomikÄ… ISM, ir yra laaabai patenkintas. Nors mokykloje jam tikrai nelabai sekÄ—si. Žinoma, Äia tik asmeninÄ—s nuomonÄ—s, bet manau, kad ISM ir VU yra bet kokiu atveju geriau už TVM. Dar lyg vakar per žinias rodÄ—, kad jis papuola į blogiausius Lietuvos universitetų ir kolegijų sÄ…rašus.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 01:05:42 | Nuoroda

Draugei mokytis pirmus du metus nebuvo įdomu, nes, manau, kaip ir daug kur, dalykai nebuvo susijÄ™ su politika. VÄ—liau ji labai žavÄ—josi tuo, kad yra kvieÄiami įvairÅ«s dÄ—stytojai, atvažiuoja daug užsienio valstybių atstovų. Taip pat didelÄ— užklasinÄ—s veiklos pasiÅ«la. TaÄiau apie gerus dÄ—stytojų ir studentų santykius ji niekada nÄ—ra kalbÄ—jusi. O apie didelÄ™ konkurencijÄ…, lipimÄ… per galvas studentų santykiuose yra minÄ—jusi ne kartÄ…. Taip patnkalbÄ—jo, kad vadovÄ—liai nebe nauji, informacija pasenusi. Dabar ji tikrai džiaugiasi stuudijomis, jos labai pakeitÄ— jos mÄ…styma per tuos 3 metus, bet kÄ… ji veiks po jų, tai neįsivaizduoja, nes, kaip ir minÄ—jau, nieko konkretaus nemoka,

Brolis mokosi ekonomikoje ISM, bet turi daug draugelių ir tarp.versle. Pas jį vien geros kalbos, todÄ—l nuomonÄ— kiek šališka. Jam labai patinka, kad paskaitų tvarkaraštis sudarytas taip, kad studentai visada turÄ—tų vienÄ… laisvÄ… dienÄ… per savaitÄ™. Jam  patinka nauji vadovÄ—liai, tvarkinga, modernizuota duomenų bazÄ—, informacijos pateikimo bÅ«dai. O už vis labiausiai, tai santykiai su dÄ—stytojais. O dÄ—l paÄios tarp.verslo specialybÄ—s, tai sakÄ— sunkiausia, žinoma, kad viskas anglų kalba, o dÄ—stytojai ne visada bÅ«na lietuviai, todÄ—l reikia suktis iš padÄ—ties ir liežuvį per aukštosios matematikos paskaitas laužyti. Truputį mane asmeniškai suglumino, kad beveik 30 vaikų iškrito šiemet iš šios specialybÄ—s, nes tiesiog nepajÄ—gÄ— mokytis.

Tau siÅ«lau stoti į ISM, gal bÅ«sim grupiokÄ—s/grupiokai:-)) Jei turi daugiau, ko paklausti, tai nesidrovÄ—k, ištardysiu brolį, jo draugus ar savo draugikÄ™.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:49:39 | Nuoroda

 Dar yra laiko, dar tikrai gali pasigalvoti. Tuo labiau, kad Tau nereikia rÅ«pintis dÄ—l pinigÄ—lių. Aš ir esu daug visokių negražių kalbų apie ISM girdÄ—jusi. YpaÄ apie tai, kad ten stoja visi, kas tik turi pinigų, bet ne proto. Nors manau, kad dabar situacija pakitusi. Nors brolis sakÄ—, kad "auksinio" jaunimÄ—lio tikrai daug, bet tai dar nereiškia, kad jie kvaili ir perka diplomus:-)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:46:48 | Nuoroda

 Pas mano brolį žmogus iš visiškai nefinansuojamo perÄ—jo į dalinai finansuojama, nes puikiai pirmÄ… pusmetį baigÄ—. Matai, ten rotacija vyksta dažniau. Tai manau, kad jei vienas iš tų 100 vaikų iškrenta ( visiškai mokslÄ… apmoka tik 100 geriausių), yra galimybÄ— papulti į jo vietÄ….

Žinutė parašyta: 2012-07-24 07:34:33 | Nuoroda

Aš, aš, aš!:-))

Žinutė parašyta: 2012-07-24 16:47:20 | Nuoroda

 Aš kažkaip net nesvarsÄiau apie KaunÄ…:-)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:07:58 | Nuoroda

Na, kÄ… galiu pasakyti - ISM, I am coming!

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:10:52 | Nuoroda

Uhu! Sveikinu ir tave. O tu įstojai į pilnai mokamą?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:40:27 | Nuoroda

Aš ir į pilnai mokamÄ…, bet manau ir tikiuosi, kad tos studijos tikrai vertos tų pinigÄ—lių:-)