Vartotojo babceliauskiene pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:01:58 | Nuoroda

Sveiki, pigiai parduodu matematikos :

A.Jocaites,V.Mockaus "Pakartokime pagrindines mokyklos kursa" ir "Matematikos kompleksinio kartojimo uzduotys 10 klasei"

Matematikos 8,9 ir 11 kl. uzdavinynus,

N.Stasiukonytes "Matematikos uzduotys aukstesniuju klasiu moksleiviams ",

R.Razmo,J.Teiserskio,V.Vitkaus "Matematikos uzdavinynas 11-12 kl.",

V.Mockaus "Mokyklines matematikos kompleksinio kartojimo uzduotys abiturientams",

V.Mockaus,P.Grebenicenkaites,V.Tamasausko, I.Baranauskienes "Mokyklines matematikos teminio kartojimo uzduotys, atitinkancios brandos egzamino programa ".

Istorijos :

D.Petreikio "Istorija" (serija "I egzamina - be baimes") - daug saltiniu ir testiniu uzduociu,

"I pagalba abiturientui Istorija 2004-2008 m. valstybiniu bei mokykliniu egzaminu uzduotys",

M.Jovaisos "Visuotines istorijos konspektai",

B. Stukienes,B.Slekienes "Testai istorijos zinioms pasitikrinti" ( valstybiniam egzui)

knygas.

Kainos tikrai mazos 3-12  Lt,manau,dar galesim deretis,o siaip knygutes puikios formos,kas susidomejo, rasykit i pasta

 

 

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:08:00 | Nuoroda

Nee,gi antradieni dar galima varyt sutarciu pasirasyt,tikrai neprarasi savo vietos ;) nu as tai i anglu filologija istojau VU vf,gal dar yra filologu cia?? butu malonu susipazint ;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:15:44 | Nuoroda

Sveiki,

kas istojo i VU anglu filologija,susipazistam,pasidalinam ispudziais,gal kas turi draugu sia specialybe studijuojanciu,galetumet papasakot apie busimas studijas ka ;))))

Ir siaip butu linksmiau jau siek tiek apsipazinus unike susitkt ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:18:11 | Nuoroda

Jee,nors viena kursioke paaiskejo ;))) jau buvai sutarties pasirasyt? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:26:34 | Nuoroda

As ir vakar,kazkaip pagalvojau,kad veliau dideles eiles butu ;)

Dziaugiuosi labai,visus metus apie sita specialybe galvojau :}}

O tu i vf istojai? ;) siaip sake antrakursiai,kad labai faini destytojai mum siemet pasitaike ;)))

 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:50:47 | Nuoroda

Tai tu turbut akropolio swedbanke buvai?:D As tai i seb'a nuvariau kai pamaciau kokia ten eile ;D Bet siaip ne viskas bus anglu kalba,pvz antikine literatura visa mes lietuviskai skaitysim ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:06:58 | Nuoroda

Nzn dar,lyg ir noretusi su visais susipazint,o kaip tu,varysi? ;))

Tai tu ne is vln? ;)

Beje,as Greta,ne babceliauskiene :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:59:41 | Nuoroda

Mano sugafreetorres,susirasom ;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:18:06 | Nuoroda

Sveika,jau pridejau tave prie kontaktu skype  ;}}

Joo,antrakursiai labai faini,tiek visko pripasakojo apie destytojus ;D

As tai vietine,tai man barakas nenusimato,o tu is kur? ;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 09:49:57 | Nuoroda

As tai mielai pasirasyciau barake gyvent,nes bent kiek man pasakojo,ten ziauriai linksma buna ;D 

Mano skype sugafreetorres ;}

O apie destytojus tai teigiamai pasakojo,sake nuskilo mum simet,bus pora jaunu,fainu destytoju ;))