Vartotojo ruta-d pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:51:28 | Nuoroda

 As irgi istojau sicia :) sveiki!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:57:10 | Nuoroda
legane rašė:

i vf įstojot? aš tikiu, kad labai įdomu mokytis būtų, bet vistiek norisi universitetinio bakalauro ;} 

 Lmta ir Vu kas kelis metus organizuoja islyginamasias kulturos vadybos studijas juk :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:06:08 | Nuoroda
Ilonita rašė:

kas dar i vf ir su kokiais balais?:) 

 mano 16,06 :) vf

o kažkas klausėt, kada sutarties einame pasirašyt- aš rytoj kuo anksčiau, gal kas nors irgi? kiba susitiksim? :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:29:52 | Nuoroda
legane rašė:

as dar ryt budesiu prie diagramu, tai jauciu tik treciadieni, jei nuspresiu likt, leksiu dokumentus priduot ;} 

o kur kitur noretum istot?:) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:42:40 | Nuoroda
legane rašė:

i kurybines industrijas noreciau, siaip tobula specialybe kulturines veiklos vadyba, o dar kai pasiskaitau programa tai taip ir norisi mokytis ;D  bet nuu kolegija, tas vardas, kai su prastesniais balais sustoja i univerus tai kazkaip dingsta sypsena is veido.  

Tik mane labai gundo tas Menu fakultetas ;} ui nezinau..  

tai turbūt aukštesniais numeriais rašei kūrybines industrijas ir kultūros vadybą kaune? aš taip pat ten norėjau įstot.

O dėl tų kur prastesniais balais į univerus įstoja- tai gal į ne tokias populiarias specialybes? ar i vnf? 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:44:39 | Nuoroda

 menų fakultetas ir man žiauriai patraukliai skamba. Pirma nusivyliau kad į kolegiją įstojau, bet po to prisiminiau ką girdėjau apie studijas univeruose, kad ten labai pro pirštus žiūri į tavo darbus, vertina vos ne iš akies, o kolegijoj dėsto taip, kad ir pačiam įdomu, o ir praktikos daugiau siūlo :)) kalbu būtent apie kultūrinės veikos vadybą

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:49:22 | Nuoroda
nu-ko rašė:

 taiptaiptaiptaiptaip. visiškai taip kaip tu mąstau. Pradžioj irgi baisiausiai nusivyliau, o dabar jau netgi noriu : )) Bus fun gi 

 nu va, turiu bendramintę :D

šiaip iš tiesų manau kad čia turėtų būt linksmesnės studijos, o juk ir pačioj Vilniaus širdy fakultetas!!

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:54:56 | Nuoroda

 tai ką, kiek matau, vien merginos pas mus čia? :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:58:29 | Nuoroda

 kažkur skaitinėjau, nes kažkas buvo jų užklausęs apie išlyginamąsias, tai sakė, kad šiemet neorganizuoja (beje, kaip ir lmta) išlyginamųjų, bet kaip supratau, visvien kada nors organizuos :)

lmta puslapy radau kad jos atrodo pernai buvo organizuotos, tai va, manau šansų yra :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 08:06:23 | Nuoroda

 Kultūrinės veiklos vadyba :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:58:47 | Nuoroda

 Nu va, pasirašiau sutartį :)

tragiškos eilės, bet į menų fakulteto "suolą" buvo eilė tik prie pat durų į tą visą priėmimo komisiją- nestovėkit eilėse, eikit iškart iki durų, ten vos atsilaisvina menų fakulteto suolas, iškart leidžia kitą menų fakulteto būsimąjį studentą. :)

o eilėse daugiausia stovi vadybininkų (verslo)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:41:11 | Nuoroda
only_if rašė:
ruta-d rašė:

 Nu va, pasirašiau sutartį :)

tragiškos eilės, bet į menų fakulteto "suolą" buvo eilė tik prie pat durų į tą visą priėmimo komisiją- nestovėkit eilėse, eikit iškart iki durų, ten vos atsilaisvina menų fakulteto suolas, iškart leidžia kitą menų fakulteto būsimąjį studentą. :)

o eilėse daugiausia stovi vadybininkų (verslo)

 aš ir pasirašiau ;)

 ar ne su tamsta susipažinau eilėje? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:20:30 | Nuoroda

 Na va :)

Susipažinau su mergaite kuri į vnf įstojo, deja, man sunkiai su vardais, tai nebepamenu vardo :D gėda

Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:48:56 | Nuoroda

 Ei, o kas registravotės į stovyklą, gavot kažkokį patvirtinimą ar ne? nes aš kaip ir užsiregistravau, bet jokios žinios negaunu.. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 18:30:05 | Nuoroda

 puiku tuomet :)  kaip supratau iš vikosa forumo tai ten dar ir atranka šiokia tokia vyksta :)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:57:24 | Nuoroda

 Nujauciu, kad ten daugiausiai lemia motyvacija kuria ivardinai tam "laiske" besiregistruojant i stovykla :)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 20:01:20 | Nuoroda

 Aš aš! LedineRoze, sakyk savo varda :DD bent zinosiu kuri busi :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 15:50:00 | Nuoroda

 Labas. Aš į vf kultūrinės vieklos vadybos įstojau su matematikos 18%. Jei kitus egzus išlaikei labai gerai, tai tikrai turi šansų :)