Vartotojo nashis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:10:59 | Nuoroda

19 diena bus pirmakursiu susirinkimas,ateina dekanas 10-15 min pasneket ir ta diena bus galimybe paduoti pinigus uz stovykla.O i stovykla patenka principu "Kas pirmesnis,tas gudresnis"

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:45:00 | Nuoroda

Tai susipazinkit ten bruneviciute,studiju centro ir kalbu katedros vedeja.Per jos uzsispyrima teko zmonem stovet prie jos duru ir dalint jums skrajutes apie stovykla

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:54:49 | Nuoroda

Siaip kaip tik man juoka kele matant kaip jus ten varo ir ypac kai ismete ta koziri apie lotynu:DDDDD  O kad ji megsta atsiprintint is kompu chatus tai jau pats pries pora menesiu isitikinau

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:10:34 | Nuoroda
Godasa rašė:

eik sau, negasdink :D kaip isitikinai?

 Aj ten buvo prikolas su anglu kad buvo issikvietus mus pokalbiui ir pateike chata atsiprintinus  O kas cia is anglu surinkot 76 tai jau galit but garantuoti kad busit 2 sratute (prognozuociau apie 12-16 grupes) o su 50 tai bus 3 srautas apie 24-25 grupes

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:54:04 | Nuoroda
Edgaraz rašė:
nashis rašė:
Godasa rašė:

eik sau, negasdink :D kaip isitikinai?

 Aj ten buvo prikolas su anglu kad buvo issikvietus mus pokalbiui ir pateike chata atsiprintinus  O kas cia is anglu surinkot 76 tai jau galit but garantuoti kad busit 2 sratute (prognozuociau apie 12-16 grupes) o su 50 tai bus 3 srautas apie 24-25 grupes

 Gal gali trumpai papasakoti ka reiskia tie srautai? Turiu omeny, ar yra skirtumas, kuriam esi, kokie + - ?

 Mazdaug po 100 zmoniu paskirsto i 3 srautus ( nebent pas jus bus zymiai daugiau zmoniu nei 300) Jie mokos skirtingu metu tuos pacius dalykus pvz. rugseji 1- anata,2- fizika,3-chemija.Pirmam sraute dazniausiai buna tie kurie sustoja su geriausias balais ir pns zdz dauguma is ju no-liferiai.Antram( mano manymu geriausias srautas) yra ivairiu zmoniu, pradeda nuo lengviausio dalyko - fizikos,del to gali apsiprast su univero mokymusi.Treciam(mano srautas) susidaro ispudis kad daugumai yra px kaip mokosi(uztenka paziuret i paskaitu lankomuma ir viskas aisku pasidaro:DDDDD) Jie pradeda nuo chemijos,kuri yra vienas xujoviausiu dalyku, todel gali jie pasakyt po rugsejo kad medke neidomu ir pns,nes egzo is pirmo karto dazniausiai apie trecdali neislaiko..(jus isimtim neturetumet but)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 06:56:52 | Nuoroda
belatriks rašė:
nashis rašė:
Edgaraz rašė:
nashis rašė:
Godasa rašė:

eik sau, negasdink :D kaip isitikinai?

 Aj ten buvo prikolas su anglu kad buvo issikvietus mus pokalbiui ir pateike chata atsiprintinus  O kas cia is anglu surinkot 76 tai jau galit but garantuoti kad busit 2 sratute (prognozuociau apie 12-16 grupes) o su 50 tai bus 3 srautas apie 24-25 grupes

 Gal gali trumpai papasakoti ka reiskia tie srautai? Turiu omeny, ar yra skirtumas, kuriam esi, kokie + - ?

 Mazdaug po 100 zmoniu paskirsto i 3 srautus ( nebent pas jus bus zymiai daugiau zmoniu nei 300) Jie mokos skirtingu metu tuos pacius dalykus pvz. rugseji 1- anata,2- fizika,3-chemija.Pirmam sraute dazniausiai buna tie kurie sustoja su geriausias balais ir pns zdz dauguma is ju no-liferiai.Antram( mano manymu geriausias srautas) yra ivairiu zmoniu, pradeda nuo lengviausio dalyko - fizikos,del to gali apsiprast su univero mokymusi.Treciam(mano srautas) susidaro ispudis kad daugumai yra px kaip mokosi(uztenka paziuret i paskaitu lankomuma ir viskas aisku pasidaro:DDDDD) Jie pradeda nuo chemijos,kuri yra vienas xujoviausiu dalyku, todel gali jie pasakyt po rugsejo kad medke neidomu ir pns,nes egzo is pirmo karto dazniausiai apie trecdali neislaiko..(jus isimtim neturetumet but)

 Drisciau nesutikt, su nuomone apie trecia srauta, pati mokausi jame ir pam nera px, kaip as mokausi ir bent jau mano grupei taip pat.  jei zmogus nemoka anglu kalbos, tai dar toli grazu nereiskia, kad jis nemoka nieko. beje, chemija, nera toks jau chujovas dalykas, man asmeniskai chemija labai patiko ir is egzamino 10 gavau, tai reiskia, kad mokytis reikia ir islaikysit.

 Per daug cia nenusisvaik,jei laikai save visu srautu.Nu galbut priklauso nuo grupes kaip ten yra su mokymusi,bent jau pas mane grupej tai kokiu 6 zmoniu motyvacijos nesprantu.Paziurek i dauguma o ne tik save matyk ir kalbek uz visa srauta.Kad tau lengva chemija buvo tai nereiskia kad bent trecdaliui kitu buvo lengva o dar daugiau zmoniu ji nepatiko.O del anglu tai jei esi dar ant tiek buka kad nepastebi kazkokio santykio tarp konkursinio ir anglu testo tai jau tavo bedos..Todel isvada jei bl nemoki komentuot tai geriau isvis nekomentuok  

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:42:27 | Nuoroda

Arba cia jus tik sakykim "vidutiniskai" anglu paraset,arba cia visi su anglu taip sufailino.Butu neitikima kad su maziau nei 80 patektu kas nors i pirma srauta

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:09:07 | Nuoroda
Justėėė rašė:
 

na as manau, kad 100, 90, 80 gal dar ir 75 i pirma, 70, 60, 50, i antra ir kiti i trecia.. cia bent as taip manau, o kaip bus tai pamatysim :)

 

 su 50-60 i antra tai be sansu.Pas mus kazkur su 50 yra 25 is 28 grupiu.Nebent..

Žinutė parašyta: 2010-07-30 15:59:17 | Nuoroda

siaip tas paskirstymas i grupes labiau aktualus panelems,nes jas ten daugmaz skirsto pagal anglu, o bernus ismeto taip kad butu 3-4 grupej,anglu jiems buna antroj eilej.Be to nepamirskit kad kasmet buna is akademiniu sugrizusiu zmoniu,kuriuos randomu ismeto po grupes.O jei prieme netoli 400 tada galimi 2 variantai: arba didesnes grupes arba sraute bus daugiau grupiu

Žinutė parašyta: 2010-07-31 08:21:15 | Nuoroda
radikalas rašė:
Vytaaas rašė:

Nashi, su 73,3% anglu to testo i kuri srauta tureciau patekt? :D

 aš irgi tiek pat 

Pagal viska i 2.Bet pas mane  2 grupiokai tiek surinko ir mes esam pirmoj 3 srauto grupej.Prakeikiu tuos vokiecius kurie persikele grupe i kita srauta ir numete mane i 3 srauta:DDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-31 15:17:14 | Nuoroda
klaudija. rašė:

 uzienieciu grupe  (ar grupes) buna pati paskutinine. taigi ir uzsiemimai vyksta atskirai, taciau  jie buna treciame sraute, paciame gale :) jei kas domina klauskit, as mokausi kmu :)

 As omeny turejau lietuviu grupes kurios mokosi uzsienio kalba ne anglu o vokieciu.Pas mus is 3 srauto galo tokia grupe perkele i 2 vidury :DDD