Vartotojo Renatas.B pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:26:50 | Nuoroda

Gal kas gali man paaiškint kokia prasmė to antro stojimų turo? Pirmam ture rašiau visas VF vietas ir nepatekau niekur, galvoju nu nepasisekė tj nepasisekė lauksiu antro turo. Atėjo antras turas, pamačiau diagramas, kad man iki įstojimo trūko per plauką 0,1-0,2 balo. Galvojų jėėė. Prisijungiu į antrą prašymą ir pamatau, kad galima keist eiliškumą. KOKS VISA TO TIKSLAS? Finansavimo keist negalima, naujų įtraukt negalima, galima tik tą ką parašei pakeist vietom. Čia nesuprantu, gal kad gražiau pačiam atrodytų? Nes kad mažins stojamąjį balą niekur nieko panašaus negalvojau. Taip išeina tada, kad betikslis tas antras turas. Paaiškinkit man, gal aš ko nesuprantu, ar čia totalus grybo pjovimas šitoj valstybėj?

Žinutė parašyta: 2010-08-13 20:58:34 | Nuoroda

Sveiki :D aš irgi VK komp.techniką :DD grupė kiek klausiau nelabai didelė bus :D idomu kokie žmonės susirinks :)

Žinutė parašyta: 2010-08-13 20:59:51 | Nuoroda

Tj gerai, kad turės o tai mane nuliūdino jau kad nebus visai :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-10-26 17:41:54 | Nuoroda

Sveiki

Gal galėtų man kas atsakyti keletą klausimų? Šiuo metu studijuoju VK kompiuterių techniką ir man labai labai nepatinka ši specialybė, ar galima po pirmo pusmečio išsinešti savo krepšelį iš Vilniaus kolegijos į kauno kolegiją arba kitur? Ar man reikės laukti naujų stojimų? Į VK pakliuvau kaip ir daugėlis paskutiniu turu ir matau, kad ši specialybė tikrai ne man. Tikėjausi, kad kažkiek bus idomu bet klydau.

Gal kasnors galėtų man patarti arba atsakyti į man rūpimus klausimus. Ačiū.