Vartotojo astukee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:21:47 | Nuoroda
brilika rašė:

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

 su kokiu kb istojai, ar i vf? as irgi norejau i ta pacia spec. bet istojau i grozio terapija  kvk vf..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:25:55 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:09:32 | Nuoroda

Sveiki ar is tu diagramu galima nustatyti koks yra kb konkrecios spec? pagal mane jis turetu buti ties NL arba I studiju tiesemis. t.y. ta tiese nurodo konkursini bala pagal kuri paskutinysis istojo i NL ar I studijas. Ar antrojo etapo metu galima i tai orientuotis i kurias spec butu dar galima istot ir i kurias jau nera sansu?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:37:05 | Nuoroda
afisha rašė:

Gal galit pasidalinti žiniomis apie kosmetologijos profesija? Kokiu egzaminu reikėjo?

 na kaip .. aisku biologijos, lietuviu, chemijos arba matematikos egzaminu... istoti manau nesunku:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:43:39 | Nuoroda
brilika rašė:
astuke91 rašė:
brilika rašė:

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

 su kokiu kb istojai, ar i vf? as irgi norejau i ta pacia spec. bet istojau i grozio terapija  kvk vf..

 As istojau su 14.36 balu i vf :) O koks buvo tavo?

 13.38

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:46:49 | Nuoroda
brilika rašė:
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 Galit megint stot antrame ture :) Gal atsiras vietu :) O siaip esu girdejusi, kad jau po pusmecio gali kazkur kitur pereiti jei nepatinka ir atsinesti savo krepseli

 na kadangi jau pasirasiau sutarti tai teks mokytis ir sios profesijos:) ziuresim kaip cia seksis:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:48:15 | Nuoroda
vaida :))) rašė:

As manau kad jau dabar galima, nes sake nedaug vietu, kuo greiciau tuo geriau :)

 kiek zinau tai tik 50 vietu is vieno fakulteto.. tai lb mazai.. Gal jau yra uzsiregistravusiu?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:55:08 | Nuoroda
jurgyte rašė:
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 o kolege jau vieną turiu :) kas i gulbių 5 ?? ieškau draugų :D

 ydomu bus susipazinti:) Gal dar kas i grozio terapija??

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:57:55 | Nuoroda
raskilar rašė:

Tai kur čia registruotis reikia? :D

 o jums nedalino tokiu lapuku su kvietimais i fuxu stovykla, kai atvykot pasirasyt sutarciu? ten nr turi but pasiskambint...

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:49:45 | Nuoroda
raskilar rašė:
Gintaryte* rašė:
vaida :))) rašė:
astukee rašė:
raskilar rašė:

Tai kur čia registruotis reikia? :D

 o jums nedalino tokiu lapuku su kvietimais i fuxu stovykla, kai atvykot pasirasyt sutarciu? ten nr turi but pasiskambint...

 jo man irgi dave toki lapuka kur ir numeris viskas parasyta ir sake kuo greiciau registruotis nes kaip sakei tu vietu nedaug tera :)

 As kai klausiau del tos stofkes, kai pasirasiau sutarti, tai sake kad dar net neregistruoja. Kaip supratau registruos tik nuo rugsejo, nes sake kad dar eis per grupes ir klaus kas nori.. Nu zodziu nesuprasi Bet aisku parasyti ir pasiklausti del visa ko niekas nedraudzia

 Na va, aš šaind. ryte prisiregistravau

tai iseina taip kad jau registruoja norincius?

Žinutė parašyta: 2010-08-18 21:12:40 | Nuoroda
MildaMildutė rašė:

Na stai,musu jau trys:)

 jau visos 4 as dar prisidesiu:)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 20:18:14 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Astuke,  kaip tau su bendrabuciu? :)

nu dbr ieskaus buto nuomotis kur arciau fakulteto:)

Žinutė parašyta: 2010-08-30 17:52:18 | Nuoroda

Ej o tai rugsejo 1-oji nebe uz kalnu... tai gal kas tiksliai zinot kur ji vyks..ar jaunystei kaip cia minejot.? ir kelinta valanda?