Vartotojo Sibeal pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:34:53 | Nuoroda

Sveiki! Ar yra čia gyvų, šiais metais įstojusių į teatro pedagogiką? (:

Noriu susipažinti! :P (hug)

Skype: sibeal2

 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:43:08 | Nuoroda

Gal yra įstojusių į teatro pedagogiką? (:

Noriu susipažinti! :P (hug)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:46:40 | Nuoroda

Ieškau saviškių, įstojusių į teatro pedagogiką! (hug)
Skype- sibeal2

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:07:06 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:08:37 | Nuoroda

 

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?
 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:04:22 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:21:48 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

 rašiau. ir liepė kitą kartą pateikti šeimos sudėtį, dokumentus apie socialinę šeimos padėtį ir kiti blah blah blah, kurie privalo būti paduoti originalo forma. (:

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:17:21 | Nuoroda
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:
_auruciukas rašė:
Sibeal rašė:

Sveiki, turiu klausimėlį, gal pas ką nors bus panaši situacija x/

Esu gan iš toli... Iki VPU man beveik 200km, sutartį jau pasirašiau, bet dabar reiktų vežti dokumentus dėl bendrabučio. Žiauriai didelis atstumas, kažin ar įmanoma siųsti dokumentus registruotu paštu? Kas nors taip darysit?

 Galima :) aš jau išsiunčiau dokumentus taip ;)

 

Geras,o kuriam fakultete esi? Aš ką tik pasiskambinau ir man pasakė, kad atvažiuoti būtina. Jokių faksų, nes reikia originalų.

 

 socialines komunikacijos institute as:) o tai tu nerašei prašymo dėl barako dar? 

 rašiau. ir liepė kitą kartą pateikti šeimos sudėtį, dokumentus apie socialinę šeimos padėtį ir kiti blah blah blah, kurie privalo būti paduoti originalo forma. (:

 bet tai galima tada registruotu laišku siųst, nes siunti originalus :) 

 Man buvo pasakyta taip: "gali siųst, bet tada nieko negausi. gyvoj eilėj žmonės kas dieną stovi ir laukia susitart dėl bendriko, o į siuntą bus žiūrima tik tada, kai nebeliks stovinčių prie durų." Taip kad labai žmonės rizikuoja neatvažiuodami :

Žinutė parašyta: 2010-08-02 18:23:03 | Nuoroda

Hey! Kur visi maniškiai įsmigę? :oo
A-ūū! :/
Susižvejojau dar tik porą teatralų :/ (hug)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-05 12:20:34 | Nuoroda

Yabah-dabah-doo!! (happy) (hug)

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:43:51 | Nuoroda

Gal kas nors tiksliai žino kuriame bendrabutyje šiais metais gyvens tie, kurie studijuoja kūno kultūrą? Anais metais jie gyveno IV-ame, o šiemet pasikeitė, ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-08-26 17:55:28 | Nuoroda
Kavile rašė:

Noreciau gauti daug informacijos-patarkite kur yra geriau studijuoti-LKKA soki ar VPU sokiu pedagogika? Kur didesnes galimybes gauti darba baigus viena is ju? Laukiu Jusu ;]

 Žinoma VPU :)
LKKA tu pabaigsi šokį ir tiek, o pabaigus VPU tu įgysi mokytojo - choreografo specialybę ;)