Vartotojo Joot pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:37:01 | Nuoroda

ei,negi ner is taikomosios istorijos zmoniu ? noreciau susipazint su busimaisiais kursiokais....heh

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:41:30 | Nuoroda
aguutee rašė:

o kaip cia su ta 5 % imoke? :) 

 cia ta 5proc imoka kaip supratau yra tie 120lt :) kuriuos sumokejai pries pasirasydama sutarti :) 

bent as taip supratau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:49:13 | Nuoroda

Yra istojusiu i taikomaja istorija ?:) 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:45:53 | Nuoroda
aguutee rašė:

 kažin žinok, nes aš kai sutarį pasirašiau, atsinešiau tą kvitą 120 lt, bet ant sutarties man parašė, kad aš nemokėjau 5 proc. :)

 o tu i mokama rasei? jei taip,del to ir parase taip,nes ir man parase nesumokejau,nes istojau i vnf...kai sumokesiu uz semestra tj ir pakeis,bent as taip supratau,ir man nk nesake :) nueisiu rugseji ,pasiimsiu kvituka pas kazka,pas administracija ir viskas,o sumoket iki rugsejo 20d reik.kaip ir sakiau manau kad ''nesumokejau'' parase del to kad istojau i mokama ir nesumokejau uz puse semestro... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:48:38 | Nuoroda
Gretele;] rašė:

As ligi siol nezinau istojau kur ar ne, nes pas mane konkursini rodo 0.00 ir kiek skambinau ir rasiau i el pasta jokiu ziniu negaunu... Isvis baigiu kantrybe prarast..

 jeigu tu baigei mokykla 2009 metais,tai jiems reikia siust el pastu savo paso ir atestato (ir priedo) kopijas,tada jie tuos 0 sutvarko,nes buvo taip mano vaikinui...jis nusiunte ir jam 0 sutvarke...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:50:21 | Nuoroda

 o gal yra is taikomosios istorijos? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:51:07 | Nuoroda
Joot ^ ^ rašė:

 o gal yra is taikomosios istorijos? :)

 p.s noreciau susipazint :)  :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:13:26 | Nuoroda
aguutee rašė:

 a, tai tada galbūt tu ir teisi :) o gal žinai ar galima dalimis mokėti ? :)

 ne nezinau,tik zinau kad iki 20d. rugsejo uz semestra reik... :/ nueik ar parasyk studentu atstovybei (jie viska zino) :D ar galima dalimis moket... :)   o kur pati istojai? 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:07:15 | Nuoroda

vaziuosi i fuxu stofke ? :)

as irgi cia patekau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:09:10 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
farce13 rašė:

Turiu viena klausima.

Nesuprantu. Buvau pakviesta i VK finansus vf ir MRU finansu ekonomika vnf. Pirmadieni pasirasiau su VK sutarti ir antrame etape dalyvauti nenorejau. Bet siandien lamoje  prie mano uzpildyto prasymo atsirado antrojo etapo lentele, kur parasyti mano buvusieji pageidavimai i vnf. Kaip tai suprasti? As gi jau priemiau viena pakvietima.

 Man irgi tą patį rodo..pasirašiau VGTU vf sutartį o man rodo antrajį etapą...

 visiem ji rodo,jei pasiraset viskas,jei norit i priesinga finansavima tj dalyvausit,jei ne tai nekreipkit demesio... nes jau sutartis kurias pasiraset univere ir kolegijoj yra...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:21:39 | Nuoroda
exprontaz rašė:

o as antra diena laukiu kol mano SA patvirtins duomenis :/

 paaiskinkit man viska.. uzpildziau duomenis ten,vardas pavarde ,universitetas,bet dar neikeliau nuotraukos,, vat,kai ikelsiu nuotrauka jie man patvirtins? ar ka atsiras jau ir fakultetai kuriuos turesiu pasirinkt? nieko nesuprantu.. visiskai...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:31:46 | Nuoroda

zekit,ivedziau varda,pavarde,asmens koda,bet neikeliau nuotraukos.. ja butina dbr ikelt,ar laukt kol patvirtins sistema? zdz visiskai nesusigaudau... 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 13:40:55 | Nuoroda
VPU rašė:

 Taip yra :D Ir viena iš Jų tikriausiai - AŠ :D Nebe Fuksė 8-) Nors, smagūs tie metai buvo :DD Nepasigailėsit pasirinkę VPU Istoriją :) čia smaguuu :) Nors žinoma, kiekvienam gal savaip ;]

Kalbant apie bendrabutį :D Nju kaip čia pasakius :DDD Gyvent tikrai galima, stogas nekiauras (nes naujas :D ), grožiu tikrai mūsų bendrabutis nespinduliuoja :DD O pro langus... čia jau kita kalba :DDD kadangi jie seni ir pan. tj tikrai pučia :D žiemą tikrai vėsu būna :|| bet kaip matot, išgyvenau :P :D Manau didžiausią įtaką daro ne gyvenimo sąlygos ( nes jos pakankamai vidutinės ir nėra tokiooos lb jau baisios) viskas ten ok ;D Svarbiausia Jūsų kambariok -as, -ė ir susirasti nauji draugai, bei chebrytė :)) Šiaip ten smaguu ;] O ir mokytis netrukdo niekas :) Na, bent man nesutrukdė :)

 papasakokit apie taikomaja istorija? idomu kas manes laukia ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-31 10:43:32 | Nuoroda

kas i taikomaja istorija? :) 

Skype:   justina.19

 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:55:31 | Nuoroda
Acius rašė:
Joot ^ ^ rašė:

 papasakokit apie taikomaja istorija? idomu kas manes laukia ;DDD

 deja, galiu papasakot tik apie Istorija, apie taikomaja zinau nedaug.

 tas nedaug irgi padetu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:01:55 | Nuoroda

sveiki,o as i taikomaja istorija istojau  :) 

skype : justina.19

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:03:07 | Nuoroda
Augustinas rašė:

Sveiki, As ir istojau pasakykit savo skypus butu faina susipazinti ar net susitikti pries stovykla kas vaziuos :)

 yey,as ne viena (happy) skype : justina.19

ir manau puiki ideja visiem susitikt :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 14:03:35 | Nuoroda
Mindaugas Vilius rašė:

Planuoju, jeigu spesiu atvaziuoti, o tu jau uzsiregistravai?

 as taip,i pirma pamaina :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 15:12:29 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Pastebėjau,kad Vytato Didžiojo Universitetas labai jau ilgai duomenis įkelineja į lsp tinklaipį prisijungi vis dar rašo neturime duomenu...bet jau esu VDU studentas..

 SU VPU tas pats.... o kas dalyvavo pirmam ture ir pasirase sutartis iki rugpjucio 2d. turetu but sukelti duomenys...  taip parasyta :)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 13:56:06 | Nuoroda

kas i fuxus per 1 etapa ?:)