Vartotojo gutee. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:32:56 | Nuoroda

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:52:03 | Nuoroda

HEEY, ieškau grupiokų studijuosiančių KTU verslo administravimą , būtų smagu susipažinti:))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:56:58 | Nuoroda

Heey, visi, kas įstojote į KTU verslo administravimą būtų smagu susipažinti su busimais kursiokais:))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:08:39 | Nuoroda
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:43:25 | Nuoroda
ella rašė:
gutee. rašė:
ella rašė:
gutis. rašė:

Labas, gal kas ką nors žinote apie KTU fuksų stovyklą? :)

 Labas, as zinau tik tiek, kad ji bus rugseji :D Rugsejo 11-12dienom informatikos fakultetui, o rugsejo 18-19dienom statybos ir architekturos fakultetui :) O kitiem nezinau kada :)
Kokiam pats priklausysi? ;)

 Labas dar karta:) as pati verslo administravime, tai ekonomikos ir vadybos fakultete, bet dar kol kas nieko nezinau:) o gal yra nete kokios informacijos? kaina, vieta, laikas ar bent kazkas panasaus? nes manau tikrai verte nuvykti:) beje esu kazka girdejusi apie kazkokia atranka, kad ne visi norintys patenka, o juos atrinks burtu keliu.. teisybe ?:))

 Kad daugiau nieko ir nezinau, tik kai buvau pasirasyti sutarti su KTU, ten dave lankstinuku, tai ten ir buvo surasyta kada bus, bet ir tai tik diena :) o siaip manau, jei jau vyks rugseji, tai spesim dar suzinoti daugiau info jau ten budami, nera kur skubeti ;) o del to atrinkimo burtu keliu, tai tikiuos, kad gal ne... galetu visus leisti... :)

 na as irgi tikiuosi:) bus matyti tuomet:)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:22:42 | Nuoroda

labas, Narija, gal esi kokiame facebooke, ar skype pasakytum, butu smagu pabendrauti:)

Ugne, mes jau susipazinom siandien, Inga cia:D Sorry, kazkaip neuzkliuvo man, nemaciau, kad jau yra tema si, tai pamaniau reikia sukurti nauja:)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:22:43 | Nuoroda

labas, Narija, gal esi kokiame facebooke, ar skype pasakytum, butu smagu pabendrauti:)

Ugne, mes jau susipazinom siandien, Inga cia:D Sorry, kazkaip neuzkliuvo man, nemaciau, kad jau yra tema si, tai pamaniau reikia sukurti nauja:)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:06:23 | Nuoroda

Labas:) reikia eiti į KTU priešais karo muziejų, kur yra:) turi iš anksto būti susimokėjusi 120 litų ir pateikti jiems čekutį:) pirmame etape buvo milžiniškos, dabar bus mažesnės, manau:) o Tu irgi į verslo administravimą taip pat?:)

p.s. dėl pažymėjimų, štai čia ----> www.lsp.lt  visa informacija:) pasirašai sutartį ir gali pradėti registrauotis;)