Vartotojo ratrat pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 15:17:41 | Nuoroda

Sveiki, Kolegos,

 

man įdomu pagal kokius kriterijus atrinkinės, pagal viską turėtų būt random ;>

o gal kas žinot kada tvarkaraščiai bus? o gal jau yra ir aš jų nesugebu rast? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:34:18 | Nuoroda

Sveiki,

 

Ieškau nenuobodžių, linksmų, kompanjonskų žmogų, kuriems reikia dar vieno kompanjonsko žmogo! Įstojau į VGTU (saulėtekis).

Esu sužalotas kenksmingų įpročių, tačiau esant reikalui ir tvirtai rankai galiu jų visų atsisakyti. 

Žmogai, kas nori pasimokyt ir pagyvent linksmai AŠ JUMS SIŪLAUSI, tikiuosi nenuvilt!

Taip pat, smagiausias variantas būtų gyvenimas su pora merginu, aš jus saugočiau ir sunkiais rytais mineralinio bonkute ar pusrytėlį atneštau :)
 

 

Tad ieškau rimtai nurautos hebros, kurie ir gerai mokos ir linksmai gyvena. 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:34:18 | Nuoroda

Sveiki,

 

Ieškau nenuobodžių, linksmų, kompanjonskų žmogų, kuriems reikia dar vieno kompanjonsko žmogo! Įstojau į VGTU (saulėtekis).

Esu sužalotas kenksmingų įpročių, tačiau esant reikalui ir tvirtai rankai galiu jų visų atsisakyti. 

Žmogai, kas nori pasimokyt ir pagyvent linksmai AŠ JUMS SIŪLAUSI, tikiuosi nenuvilt!

Taip pat, smagiausias variantas būtų gyvenimas su pora merginu, aš jus saugočiau ir sunkiais rytais mineralinio bonkute ar pusrytėlį atneštau :)
 

 

Tad ieškau rimtai nurautos hebros, kurie ir gerai mokos ir linksmai gyvena. 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:51:57 | Nuoroda

Kontaktai:

(aš lietuvis patriotas, bet kažkoks suvalkietis užsiregistravo jau mano normalia pavarde)

865480130