Vartotojo Deijvis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-18 23:18:58 | Nuoroda

Sveiki ;). Ketinu ir aš čia stoti ;p. Tik niekaip neišsirenku ką imti -> informatiką, informacines technologijas ar programų sistemos. Visos panašios ir tuo pačiu skirtingos.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:08:46 | Nuoroda

Sveiki. Norėjau paklausti dėl informatikos ir programų sistemos studijų krypčių. Žinau, kad programų sistemos absolventai daugiau programuos nei kitų krypčių studentai. Vis tik negalime sakyti, jog jei įstoju į Informatiką  man mažiau pasisekė negu programų sistemų absolventui, todėl kyla klausimas kur Informatika lenkia programų sistemos specializaciją? (Kiek suprantu Informatika turi gretutinę kryptį - matematiką, bet ar tik tiek?)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:50:41 | Nuoroda
Vix rašė:
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:
malvea rašė:
swipt rašė:

 Na ka, prasideda baisusis ryto laukimas :D

 aš dar vis tikiuos,kad po 12h nakties paskelbs;)

 Ech... As irgi to noreciau, bet nesu tokia optimiste :D Bet bent nuo 8 jau galetu buti :D

 aš vistiek vidurnakčio palauksiu:D o td bandysiu ausines ir liuli, darbe turiu brendžio ir šampano, jei neįstosiu -brendis, jei įstosiu -šampanas:D

Viskas bus gerai ir visi gersim rytoj sampana :D Bet neisivaizduoju kaip reikes uzmigti :/ jauciu cia bus misija neimanoma :D dar ir energetinio isgeriau nepagalvojusi, tai visai nieko gero :D

 Nejaugi energetinis padeda? :DDD

 Kartą energetinio 11h vakaro išgėriau tai tik 5 ryto teužmigau :D