Vartotojo *** pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-02 19:00:55 | Nuoroda

 Visai neseniai domėjausi psichologų paklausa. Visokie profesijų barometrai ir panašiai. Nesuprantu iš kur traukėt, kad psichologo profesija yra nepaklausi. Ji, kaip tik yra viena paklausesnių profesijų. Dabar esu 12 klasėj, tikiuosi įstoti į VDU arba KU (pirmenybė VDU). Norėčiau plačiau sužinoti iš jau studijuojančių VDU apie studijų kokybę ir pan. 

Žinutė parašyta: 2011-03-01 15:56:53 | Nuoroda

 Matematika, Lietuvių kalba VBE, Anglų kalba, technologijos :D 

Žinutė parašyta: 2011-03-16 19:39:45 | Nuoroda

Kokių maždaug matematikos VBE, Lietuvių k. VBE ir Anglų kalbos VBE įvertinimų užtenka, kad įstotum į psichologiją? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-16 19:42:25 | Nuoroda

 Labiausiai laukiu ! :) Tikiuosi nebus kosminės užduotys :)

Žinutė parašyta: 2011-03-16 21:49:51 | Nuoroda
vardas1 rašė:
-:-Greta-:- rašė:

 Visai neseniai domėjausi psichologų paklausa. Visokie profesijų barometrai ir panašiai. Nesuprantu iš kur traukėt, kad psichologo profesija yra nepaklausi. Ji, kaip tik yra viena paklausesnių profesijų. Dabar esu 12 klasėj, tikiuosi įstoti į VDU arba KU (pirmenybė VDU). Norėčiau plačiau sužinoti iš jau studijuojančių VDU apie studijų kokybę ir pan. 

 Pakankamai paklausi, iš tiesų. Psichologų daug kur trūksta, ypač mokyklose, mažų miestelių poliklinikose, tik tiek, kad krizės metu tokioms įstaigoms tenka galvoti kas svarbiau - pasamdyti pedagogą ar psichologą. Savaime aišku, ką pasirenka. Anksčiau darbo biržoj žiūrėjau specialybių paklausumą. Tada psicologija buvo tarp paklausių specialybių, šiais metais jau tik tarp vidutiniškai paklausių (skirstymas toks - paklausios, vidutiniškai paklausios, nepaklausios). Na, bet dabar tų psichologijos studentų tieeek priima, kad po kažkiek laiko jų trūkumas nebebus toks didelis.

O kas apie VDU būtent domina?

 Įdomiausia, aišku, kokie balai yra minimumas, norint įstoti į psichologiją VDU. Ir šiaip, norėtųsi išgirsti nuomonių apie patį universitetą. Apie dėstytojus, galbūt net ir pačius studentus. Esu girdėjus, kad VDU kuria labai šeimynišką atmosferą, dėstytojai į kėkvieną studentą žiūri vienodai, jū neskirsto (šitas patinka, šitas ne). Nežinau.  Dar galbūt apie barakus. Kokia situacija su jū gavimu, ar tai labai sudėtinga ?

Žinutė parašyta: 2011-03-16 21:52:14 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
-:-Greta-:- rašė:

 Visai neseniai domėjausi psichologų paklausa. Visokie profesijų barometrai ir panašiai. Nesuprantu iš kur traukėt, kad psichologo profesija yra nepaklausi. Ji, kaip tik yra viena paklausesnių profesijų. Dabar esu 12 klasėj, tikiuosi įstoti į VDU arba KU (pirmenybė VDU). Norėčiau plačiau sužinoti iš jau studijuojančių VDU apie studijų kokybę ir pan. 

 Gal būsime grupiokės;DDD

 Fainai būtų ! Šiaip būtų smagu išvis susipažint su žmonėmis, kurie žada čia stoti. Galbūt gyvensime kartu :) 

Žinutė parašyta: 2011-03-17 14:16:15 | Nuoroda

 Pagaliau atsirado man puikiai tinkanti tema ;) Tiesiog laukiu nesulaukiu stojamųjų su viltimi įstoti į VDU psichologiją. Gal kas nors gali papasakoti detaliau apie įstojimo sąlygas ? Kokių balų minimum reikia norint čia patekti ?? 

Žinutė parašyta: 2011-03-17 22:32:56 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
-:-Greta-:- rašė:
Roberta Aurėja rašė:
-:-Greta-:- rašė:

 Visai neseniai domėjausi psichologų paklausa. Visokie profesijų barometrai ir panašiai. Nesuprantu iš kur traukėt, kad psichologo profesija yra nepaklausi. Ji, kaip tik yra viena paklausesnių profesijų. Dabar esu 12 klasėj, tikiuosi įstoti į VDU arba KU (pirmenybė VDU). Norėčiau plačiau sužinoti iš jau studijuojančių VDU apie studijų kokybę ir pan. 

 Gal būsime grupiokės;DDD

 Fainai būtų ! Šiaip būtų smagu išvis susipažint su žmonėmis, kurie žada čia stoti. Galbūt gyvensime kartu :) 

 Greta,tu taip domiesi tuo?:))

 O taip. Man tai yra labai įdomis sritis (Jei čia apie psichologiją klausi). Jau nuo 7 klasės palaipsniui pradėjau apie šią profesiją galvoti, kai realiai susitikau su psichologe, kuri man papasakojo truputį apie psicholoho darba, vėliau teko pažinti dar keletą, taip mano susižavėjimas tuo vis kilo ir kilo, kol šiandien tai jau virtę mano didžiuoju tikslu šiais metais. Todėl labai atidžiai renkuosi universitetą, kad manęs nenuviltų !  Šeštadienį važiuoju į VDU moksleivių dieną. Tikiuosi ten rasti atsakymus į rūpimus klausimus.  Gal važiuoja dar kas nors ? 

Žinutė parašyta: 2011-03-20 01:24:36 | Nuoroda

 Aš taip pat "Moksleivių dienoj VDU" sužinojau be galo daug. Kalbėjausi su dėstytoja, kurią netyčia palaikiau studente, su studentų atvstovybės atstovais. Didelė pagarba jiems. Iš jų nuotaikos, pasakojimo, žinių, komunikabilumo galėjau spręsti ir apie universitetą ir įgijau daug žinių apie studentišką gyvenimą, apie stipendijas, apie bendrabučius, laisvalaikį. Studentai patys, net neprašomi, ateidavo, pasiteiraudavo ar viskas aišku, gal ką papasakoti. Žodžiu, "Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių" . Pradėjau domėtis net tomis specialybėmis, kurios man iki tol atrodė nelabai patrauklios. Beja, pernai metais (2010) stojamieji balai į psichologiją buvo 16,82 - 20,44. Tad skaičiai pakankamai realūs, tačiau... Pernai metais į psichologiją vf prašymus pateikė 1038 abiturientai, tad į vieną vietą pretenduoja apie 10 studentų ! 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:33:52 | Nuoroda

 Na, ir aš prisidėsiu prie jūsų ;) 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:05:09 | Nuoroda

 HI ;) Įstojau į VDU matematika ir jos taikymas :) Gal yra daugiau ? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 23:19:23 | Nuoroda

 Pagaliau atsiliepė :D Jei ne čia, tai į privatą parašo. Smagu ;) Kaip jautiesi įstojusi į matematiką ? Man, tai lengvas šokas buvo, kai pamačiau :D :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 18:34:20 | Nuoroda

 O, ir vaikinas atsirado :D Įdomu, kiek mūsų bus rugsėjo 1-ąją ;D 

Žinutė parašyta: 2011-08-03 00:13:15 | Nuoroda
damnit rašė:

 na manau visiems toks lengvas šokas buvo :D  o dabar tai laukiu kol viskas prasidės :D beje, kur žadate gyventi? gal jau žinote kur išsinuomuosite ir užsirezervavot vietą ir eiškote kas kartu gyventu? :) nes taaaaiiiiippppp reikia buto :D

 O taip, aš ir laukiu jau :) Laukiu atsakymo dėl bendrabučio, jei negausiu, tada ieškosiu buto. Jeigu negausim nei viena  - susisieksim ;) 

Žinutė parašyta: 2012-06-24 21:51:59 | Nuoroda
Coral rašė:

 Sveiki , gal galetu pasidalinti tie kas jau studijuoja cia savo patirtim? ar labai sunku? ar patinka?

 

Gal yra ir siais metais planuojanciu cia stoti? 

Labas :) Yra studijuojančių ;D Pernai metais įstojau :) Visai smagu :) Mokytis, aišku, reikia, bet įmanoma :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 16:36:57 | Nuoroda

Sveiki :) 
Taip, studijuoju nemokamai :) Mano balas nebuvo labai aukštas :) 17,00
Skirtumai nuo KTU, kiek girdėjau nėra dideli, vienur - vienas dalykas sunkiau, kitur kitas. Jei mokysiesi, tai nebus sunku, nei čia, nei KTU.
Dėl specializacijos... Na, dar neaišku, kiek šiemet įstos ir kiek studentų prieis iki 3 kurso... Bet, grupėj, dažniausiai susidaro tik viena specializacijos grupė, o yra 4.
Dėl programavimo - nebijokit. Iš mokyklos žinių, jums praktiškai neprireiks, nes yra žmonių, kurie išvis neprogramavę ir sėkmingai su tuo dorojasi (nors turint žinių programavime, bus gal kiek lengviau;) ). Jums viskas bus aiškinama nuo pat pradžių :) Pirmame kurse gausit tikrai gerą programavimo dėstytoją, kuris labai motyvuoja studentus mokytis :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:35:00 | Nuoroda
Coral rašė:

 Ačiū už info  

O kaip pati aplinka universitete? kaip bendrakursiai?  

 

 Aplinka, bent mano akimis - tikrai gera :) Dėl dėstytojų, aišku, yra visokių, bet dažniausiai jei nusiteikę bendrauti ir visuomet padeda, kai to reikia, kai pats eini ir klausi - domiesi :)  O grupiokai, tai tikrai labai faini :) Žodžiu viskas priklauso nuo jūsų pačių :)
Nėra už ką :) Sėkmės :)