Vartotojo Miledi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-19 00:14:43 | Nuoroda

@Gintaxas,

zinok, man dabar irgi prireike kompiuterio ir svarsciau mazdaug tavo pasiulytys variantus, kol issirinkau dell studio 1737, nes, kiek girdejau, dell'u kokybe labai gera ir man siaip jo savybes patiko. Siandien pagaliau pristate ir... brokas: uzdarant laptopa jis isijungia... Labai smagiai pasijutau ir "susizavejau" kokybe... Nors vis tiek man tas kompas patinka. :D Tikiuosi atsius nauja.. ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-19 00:16:12 | Nuoroda

pataisymas:

@wytas

neapsiziurejau, kas parase uzklausima. :D

Žinutė parašyta: 2010-08-19 11:43:11 | Nuoroda

@Gintaxas,

as tikiuosi, kad  taisys garantinis, o ne man kaltę suvers (man šiaip žiauriai se technika nesiseka: nusipirkau prieš porą sav naują tlf, po savaitės sugedo ir pan...). Nors aš tikrai nežinau, ką AŠ būčiau galėjusi padaryti, kad jis imtų taip elgtis... Įtariu, kad ten su įjungimo mygtuku ir jo jungtimi kažkas blogai, nes jis yra šone, toje dalyje, kuri sukiojasi atidarant/uždarant kompiuterį. O kažin ten gali būti koks hibernate ar koks režimas įjungtas, jei nėra nei os nei draiverių jokių (žinau, kad išmanančiam apie kompiuterius, tai gali būti kvailas klausimas, bet...)?

Žinutė parašyta: 2010-08-20 14:29:35 | Nuoroda
Gintaxas rašė:
Miledi rašė:

@Gintaxas,

as tikiuosi, kad  taisys garantinis, o ne man kaltę suvers (man šiaip žiauriai se technika nesiseka: nusipirkau prieš porą sav naują tlf, po savaitės sugedo ir pan...). Nors aš tikrai nežinau, ką AŠ būčiau galėjusi padaryti, kad jis imtų taip elgtis... Įtariu, kad ten su įjungimo mygtuku ir jo jungtimi kažkas blogai, nes jis yra šone, toje dalyje, kuri sukiojasi atidarant/uždarant kompiuterį. O kažin ten gali būti koks hibernate ar koks režimas įjungtas, jei nėra nei os nei draiverių jokių (žinau, kad išmanančiam apie kompiuterius, tai gali būti kvailas klausimas, bet...)?

 Windowsuose yra nustatymai, kur galima pasirinkt ką daryti uždarius kompiuterį, yra ir kompiuterio išsijungimo nustatymas. Kaip supratau pas tave nebuvo windowsų suinstaliuota. Pats nesu uždaręs kompiuterio ekrano dar nesuinstaliuotame kompiuteryje, tačiau gali būti, kad taip ir turėjo būti. Logiškai pamąsčius: kam laikyti įjungtą kompiuterį uždarius ekraną, jei windowsai vis vien neužsikraus. Mano manymu pirma reikėjo suinstaliuoti operacinę sistemą ir jei patikrinus nustatymus kompiuteris vis dar išsijunginėja tik tuomet vežti į garantinį.

 @Gintaxas,

ne visai taip perskaitei, jis ne išsijungia, o įsijungia uždarant kompiuterį. Labai sunku išjungti: atidarai, išjungi, užverčiant vėl įsijungia, o užvertus spaudžiant išjungimo mygtuką neišsijungia.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:12:02 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Aurimas165 rašė:
Aurimas165 rašė:

 O jei su tai telefonu tarifais aiskinau taip:

3 menesius po 15 litu, tai is viso 45 lt

9 menesius po 0.20x+ 10  tai 1.8x+90

 

1.8x+90+45

1.8x +135

 

gerai cia taip kad dar zodziu parasiau 

 Gausiu visus taskus cia ?

 Turetum

 Žinokit 1.8x reiškia, kad kalba žmogus po 1.8lt už minutę; vien todėl, kad kalbi telefonu devynis mėn, dėl to kaina nepakyla devynis kartus. :D

Juk tas pats kiek minučių per mėnesį prašnekėta, vienos kaina vis tiek 20ct, vadinasi reikia

(135 +0.2x)Lt, kur 135- baziniai plano mokesčiai, 0.2x- per visus metus prakalbėtų minučių už 20ct/min kaina.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:18:17 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:
Miledi rašė:
Ighnaz rašė:
Aurimas165 rašė:
Aurimas165 rašė:

 O jei su tai telefonu tarifais aiskinau taip:

3 menesius po 15 litu, tai is viso 45 lt

9 menesius po 0.20x+ 10  tai 1.8x+90

 

1.8x+90+45

1.8x +135

 

gerai cia taip kad dar zodziu parasiau 

 Gausiu visus taskus cia ?

 Turetum

 Žinokit 1.8x reiškia, kad kalba žmogus po 1.8lt už minutę; vien todėl, kad kalbi telefonu devynis mėn, dėl to kaina nepakyla devynis kartus. :D

Juk tas pats kiek minučių per mėnesį prašnekėta, vienos kaina vis tiek 20ct, vadinasi reikia

(135 +0.2x)Lt, kur 135- baziniai plano mokesčiai, 0.2x- per visus metus prakalbėtų minučių už 20ct/min kaina.

 po 0.2 lt kalba 9 men = 0.2x*9=1.8x ir dar + 135 tas mokestis. 

 Na ir kas kad 9mėn, vis tiek minutė 20ct kainuoja. Juk klausė, kiek sumokėtum.

Tarkim tu iš viso per 6mėn prakalbėjai 300min po 15ct., kur x- minučių skaičius.

Tai visą kainą skaičiuosi:

a) 0.15lt * 300min

b) 0.15lt * 300min * 6, nes kalbėjai 6 mėn? :DD

Na, logiškai pagalvot čia reikia.

Nors, jei tavo mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjas skaičiuoja tavo sąskaitą pagal antrą variantą, maanau, kad turėtum pereiti pas kitą. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:20:58 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Miledi rašė:

 Žinokit 1.8x reiškia, kad kalba žmogus po 1.8lt už minutę; vien todėl, kad kalbi telefonu devynis mėn, dėl to kaina nepakyla devynis kartus. :D

Juk tas pats kiek minučių per mėnesį prašnekėta, vienos kaina vis tiek 20ct, vadinasi reikia

(135 +0.2x)Lt, kur 135- baziniai plano mokesčiai, 0.2x- per visus metus prakalbėtų minučių už 20ct/min kaina.

 1.8x savaime nieko nereiskia. Skaiciuojama taip:

(10+0.2x)*9+15*3 = 90+1.8x+45 = 1.8x + 135

10 - abonentinio menesio mokestis uz viena ne vasaros menesi;

0.2x - mokestis uz prakalbetas minutes UZ VIENA MENESI ne vasaros metu;

9 - ne vasaros menesiu skaicius;

15 - abonentinio menesio mokestis uz viena vasaros menesiais;

3 - vasaros menesiu skaicius.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:23:32 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Miledi rašė:

 Žinokit 1.8x reiškia, kad kalba žmogus po 1.8lt už minutę; vien todėl, kad kalbi telefonu devynis mėn, dėl to kaina nepakyla devynis kartus. :D

Juk tas pats kiek minučių per mėnesį prašnekėta, vienos kaina vis tiek 20ct, vadinasi reikia

(135 +0.2x)Lt, kur 135- baziniai plano mokesčiai, 0.2x- per visus metus prakalbėtų minučių už 20ct/min kaina.

 1.8x savaime nieko nereiskia. Skaiciuojama taip:

(10+0.2x)*9+15*3 = 90+1.8x+45 = 1.8x + 135

10 - abonentinio menesio mokestis uz viena ne vasaros menesi;

0.2x - mokestis uz prakalbetas minutes UZ VIENA MENESI ne vasaros metu;

9 - ne vasaros menesiu skaicius;

15 - abonentinio menesio mokestis uz viena vasaros menesiais;

3 - vasaros menesiu skaicius.

 ok, you have a point there. :D