Vartotojo >Sines pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-22 12:04:41 | Nuoroda

 Sveiki visi, matau daug pirmakursiu bus KVK.
Malonu jus visus matyti, neuzmirskite tokius dalykus kaip fakultetu SA (butinai dalyvaukite tikrai idomiu ir smagiu dalyku vyksta juose) ir tarp kitko Laimingai visiems belaukiant nauju mokslu metu. Kas pirmakursiai is sveikatos fakulteto, mielai jusu lauksiu del klausimu galite mane rasti FB (Mantas Daukantas)
Tarp kitko nenoriu gazdinti bet sveikatos fakultetas didele s kruva.... pasiimkite su savimi daug daug kantrybes ir daug metaliniu nervu, ju tikrai prireiks :) patikekit patirtis mano jau sako savo :)

Žinutė parašyta: 2010-08-22 15:36:10 | Nuoroda

 Esu studentu atstovybej atstovas (buvau kvk sa revizijos pirminikas) esu seniunas... patikekit betvarke ten yra didziule (sveikatos fakultetas) praeitais metais buvo juoko paziba, musu SA viena is prasciausiu, per vienus metus surengem tik viena rengini :D apgailetina....
Tvarkarasciai keitinesis begalo daug ypac pirmam kurse.... pasikeite musu prodekanato dekane i jauna ir nepatyrusia tai begalo daug klaidu daro.... siaip destytojai gan geri (kaikurie) bet pamatysite kas desto (higiena,genetika) jus nieko nebenoresite...
Na nenoriu jusu prigazdinti (cea mokytis tikrai galima) taciau sakau, tikrai jums apsisarvuokite kietais nervais XD ju prireiks

Žinutė parašyta: 2010-08-22 19:28:49 | Nuoroda

 Soc tikrai neiko blogo negaliu pasakyti, vienas is linksmesniu fakultetu :)
del techno tai atleiskit nieko nepasakysiu :D ten tik sportuot einu XD

Žinutė parašyta: 2010-08-22 19:56:01 | Nuoroda

 Remontai vyksta visuose barakuose, kiekvienais metais kazka naujo padaro, visi bendrikai gan normalios busenos, vieni geresni kiti blogesni.
Siaip istikro gyvent visuose galima, kai tvarketes dokus fakultetuose turejot paprasyt bendriko, o po to kiekvienam bendrabuti nuo kitos savatais bus sutarciu sudarymas ir apgyvendinimas.
uzkart pasakau pasiimkite dvi fotkes, pasa, ir pasiimkit apie 140lt nes gali tekti uzkart susimoketi uz 2010m. 09men. ir tik su kvitu leis sudaryti sutarty. ir viskas daugiau nieko :) siaip dazniausiai pagal fakulteta ir skiriama. :) sveikatos fakultetas (debreceno 25) tai gan smagus bendrabutis daug kas ilgai labai cea gyvena, daug kas labai trumpai, didziausias minusas bendri dusai :) bet tai nelabai tetrugdo :) siaip visuose nauji langai ir silta ir pan. :) ir daug geru zmoniu sutiksit :)

Žinutė parašyta: 2010-08-22 20:13:35 | Nuoroda

 Patikekit, kas antras zmogus ka cea kas antras apie 80% gyvenanciu debreceno bendrike is mzk xD

Žinutė parašyta: 2010-08-22 23:05:38 | Nuoroda

 Prisiskaitet.... tiesiai sviesiai pasakysiu, nieko blogo nenutiks jums :) buvo taip kad isprievartavo keleta panikiu ir pan. bet tik todel, kad vienos pacios vidury nakties bastinejos po klp. o siaip va jeigu vakarais kur maunu (klubus ir pan) tai tik su hebra arba masina ir viskas gerai :) patikekit nieko cea blogo nera :) gyvenu jau gan ilgai ir vasara gyvenu bendrabutyje tai tikrai nieko blogo nematau :) zinoma tusai kaip ir visur buna ir tikrai lauksit krikstynu :D bet patikekit nera jau taip blogai kaip pasakoja kiti :) zinoma visada atsiranda zmoniu kuriems nepatiks bendrabuciai. bet jie iseina po menesio arba dvieju i butus :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 12:15:43 | Nuoroda

 Jus nezinote todel uzkart pasakau. NESIDARYKITE NAUJU LSP (siaip esu Kineziterapiautu 1 kurso kuratorius todel jau galite ieskoti mano kontaktu TIK KINEZITERAPIAUTIAI)

dabar del LSP NESAIDARYKITE LSP!!!!!!!!!!!!! LSP sistema siais metais buvo pakeista i nauja, todel labai dauk duomenu reikia perkelti is senos DB i nauja, iki rugsejo pirmos turetu buti viskas sutvarkyta. po rugsejo kai ateisite i kolegija gausite daugiau info apie lsp ir pan. is savo kuratoriu. o patvirtinti niekados greit nepatvirtina. teks gan palaukti, dabar del tu darbu tai tikrai uztruks. bet tikrai gausite visi lsp. be to iki rugsejo 30d. viesajame transporte vistiek bus taikomos nuolaidos ir be lsp (tereikes issiminti pazymejima, kad mokotes kolegijoj) cea jeigu ka....

Žinutė parašyta: 2010-08-24 12:22:37 | Nuoroda

 LSP darytis pakentekit bent iki rugsejo men kad nebutu jokiu klaidu. (rugsejo men. dazniausiai per savaite patvirtina, per kita padaro, kartais tenka palaukt ir daugiau laiko.)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 16:18:12 | Nuoroda
blondee rašė:
>Sines rašė:

 Jus nezinote todel uzkart pasakau. NESIDARYKITE NAUJU LSP (siaip esu Kineziterapiautu 1 kurso kuratorius todel jau galite ieskoti mano kontaktu TIK KINEZITERAPIAUTIAI)

dabar del LSP NESAIDARYKITE LSP!!!!!!!!!!!!! LSP sistema siais metais buvo pakeista i nauja, todel labai dauk duomenu reikia perkelti is senos DB i nauja, iki rugsejo pirmos turetu buti viskas sutvarkyta. po rugsejo kai ateisite i kolegija gausite daugiau info apie lsp ir pan. is savo kuratoriu. o patvirtinti niekados greit nepatvirtina. teks gan palaukti, dabar del tu darbu tai tikrai uztruks. bet tikrai gausite visi lsp. be to iki rugsejo 30d. viesajame transporte vistiek bus taikomos nuolaidos ir be lsp (tereikes issiminti pazymejima, kad mokotes kolegijoj) cea jeigu ka....

 kadangi tu kuratorius,tai turetum zinot  kokia info del rugsejo pirmos

 

IKI rugsejo jus atostogaujate (tvarkotes bendrabucius, o tai nsunku ir uz rankos nemanau, kad reiks laikyt ka nors)
Daugiau jums galvu sukt del nieko ir nereikia. kai jau prasides mokslo metai, tada ir gausite viska ko ir ka jums reikia. jums patariu geriau megautis paskutinem vasaros dienomis....... o be to bendrabuciuose ir internete bus patalpinta kada rugsejo pirmoji ir kur ji bus. o daugiau nieko ir neispesite.
 

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:44:10 | Nuoroda
Si'Gucia rašė:

Sveiki, skaiciau bendrabucio nuostatus ir man iskylo klausimas, del isankstinio mokescio. Ji reikia moketi i ta pacia KVK saskaita?

 Taip mokedama nurodyk kad moki uz bendrabuti 09men. savo fakulteta, specialybe ir buitnai kursa.


DEBRECENO DUSAI istikro levi :D sklepe bendri vaikinu ir merginu. taciau pilnai uztenka. Na kiek pragyvenau man problemu nekele jie :) tik kartais eilej uzknisa stovet.
Taciau remonto planuose (per keleta metu) yra suplanuota aukste statyti dusines (taciau ce bus tikrai negreit) kai pakeis visa izoliacija ir t.t.

Siuo metu bendrabutyje taip pat vyksta remontai (Bus perdazomos sienos) keiciamos "bloku" durys.

(cea apie debreceno bendrika tiktais)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 20:58:02 | Nuoroda

 ne. tik uzuolaidos. todel paneles eina su panelem (po penkias) po to bahurai ir t.t. :) siaip duris yra uzrakinamos. na nebent su savo bahuru nori nueiti :D tada laisvai gali ir i vonia isokt xD

Žinutė parašyta: 2010-08-27 00:27:39 | Nuoroda

 Del rugsejo pirmos neskubekite. Po 29dienos bus tiksliai zinoma kur ir kaip ta rugsejo pirmoji bus. gal kaip ir praeitais metais. gal ir nea. cea spelioti ir apgaudineti paciam save neapsimoka.