Vartotojo ievute92 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-14 17:26:30 | Nuoroda

Laba diena,

norėčiau jūsų pasiteirauti ar skaičiuojant konkursinį balą pridedami papildomi balai už tai, kad  abiturientas baigė mokymosi įstaigą, su kuria universitetas pasirašęs sutartį?  Jei ne, ar turi pirmumą būtent tos mokyklos abiturientai?  

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:25:30 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

 Jie ims to egzamino rezultatą, kuris bus palankesnis  skaičiuojant konkursinį balą.

Jei rašo arba tas arba kitas egzaminas, tada ima vieno egzaminą, kito metinį

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:46:22 | Nuoroda
Queen rašė:

o jeigu būna du kandidatai su visiskai vienodais balais,ir paskutinius numeriu kaip jie išsirinks kurį priimti?,juk viskas dabar kompiuteriu,visų informacija pateikta vienoda.

"Kur studijuoti" yra parašyta, kad priims tą, kurio pagrindinio egzamino rezultatas yra geresnis, t.y. jam bus suteikta pirmenybė.
 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:30:36 | Nuoroda

Sveiki,

turiu klausimą, galbūt kažkas atsakysit. Ar įmanoma išgyvent Taikomojoj matematikoj, jei praktiškai nemoki programavimo? Ar tai tiesiog misija neįmanoma? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:57:23 | Nuoroda

Aš ir taikomojoj matematikoj.  

Žinutė parašyta: 2012-07-19 15:32:10 | Nuoroda

Kai gausi kvietimą studijuoti iš mokymo įstaigos, nešant dokumentus/ einant pasirašyt sutartį reikės sumokėti mokestį į nurodytą sąskaitą 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 14:20:25 | Nuoroda

Turėtų būt nurodyta įstaigos puslapyje į kokią sąskaitą pervesti pinigus, bet siūlau kol nėra kvietimų nedaryt saviveiklos, ar pervest pinigus į pirmą pasitaikiusią sąskaitą 

Žinutė parašyta: 2013-01-29 13:03:40 | Nuoroda

Į priedėlį rašomi absoliučiai visi keturių metų pažymiai