Vartotojo aiste.s pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-28 13:23:30 | Nuoroda

Sveiki,gal galetumete papasakoti placiau apie sias studijas? ir as planuoju stoti i kmu burnos higiena. Kokia studiju kaina? koks maziausias k.balas i vf vieta? aciu uz info :)

Žinutė parašyta: 2011-02-17 15:35:51 | Nuoroda

Sveiki, noreciau paklausti apie biologijos studijas. Planuoju stoti i biologija. Gal galite papasakoti, kokios perspektyvos, ar didelis kruvis? Ar studijose daug chemijos? beje, koks min.konkursinis balas i nemokamas studijas buvo 2010 ir kokio galima butu tiketis siais metais? Aciu:)

Žinutė parašyta: 2011-02-17 21:52:42 | Nuoroda

Sveiki, noriu pasidometi biologijos studijomis siame universitete. Ar sunku mokytis? Koks min.kon.balas buvo i vf vieta? Ar studijuodami daug susiduriate su chemija? ir ar butinas chemijos egzaminas norint istoti i bio? aciu :))

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:07:09 | Nuoroda

Sveiki, mane domina aplinkotyros ir ekologijos studijos. Mano konkursinis balas 17.7 ar yra galimybiu istoti i vf vieta? Aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:15:24 | Nuoroda

sveiki, noriu paklausti,ar stojant i aplinkotyra ir ekologija butinas chemijos egzaminas? As pvz laikiau matematika ir biologija, ir man studijos.lt balu skaiciuokle nemeta tokio egzamino kaip chemijos, o vdu svetaineje radau, kad siu studiju chemijos egzaminas lemia 0,2...pasimeciau jau visai :( aciu uz atsakyma :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:56:42 | Nuoroda

sveiki, noriu paklausti,ar stojant i aplinkotyra ir ekologija butinas chemijos egzaminas? As pvz laikiau matematika ir biologija, ir man studijos.lt balu skaiciuokle nemeta tokio egzamino kaip chemijos, o vdu svetaineje radau, kad siu studiju chemijos egzaminas lemia 0,2...pasimeciau jau visa.i aciu uz atsakyma
 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:20:18 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat cia istojau :) ir vakar jau pasirasiau sutarti :p

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:51:58 | Nuoroda

Ko tikites is studiju? Istojote cia, nes norejote? Ar tik siaip irasete ir patekot? Gal kas irgi pirmu nr.raset? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:00:29 | Nuoroda

kai dabar pasiskaiciau visa foruma, siek tiek issigandau...nesitikejau, kad bus tiek daug chemijos :( maniau, kad pagrinde biologija ir kryptingos su ja susijusios sakos,susijusios su studijomis. Na bet nenumirsim ir su ta chemija, jei kas,padesim vieni kitiems krimsti karcias chemijos sakas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 23:36:54 | Nuoroda

Gal galite pasakyti,kada tiksli paskirta anglu ir informatikos testu data? aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 10:37:55 | Nuoroda

Sveiki, noriu paklausti, kur ir kada turiu kreiptis del stipendijos? :) Informaciniame bukletelyje parasyta tik kad turiu pateikti banko saskaita, daugiau info nera. Aciu ;)

Žinutė parašyta: 2012-05-23 07:16:58 | Nuoroda

 Sveiki, butu labai smagu, jei kas nors papasakotumete apie sia specialybe kiek placiau :) Esu tokioje padetyje dabar, jog svarstau perstoti is vienos specialybes butent i sia :) todel man bet kokia informacija butu naudinga :) zinoma domintu, kuo kenkreciai galima dirbti, kaip vykdomos pacios sudijos ar ispildo lukesc ius:) ir dar, kur galima testi islyginamasias studijas? :) Aciu! :)