Vartotojo simusiaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-11 18:00:06 | Nuoroda

Sveikučiai, kadangi pati bandysiu stoti į šią specialybę tad įdomu  išgirsti kitų būsimų studentų nuomonę.

Žinutė parašyta: 2010-10-18 21:31:49 | Nuoroda

Kol kas dar nelabai, pritingiu:D Šiaip matematiką manau reiktų dar pagilinti. O tu labai mokaisi? Beje kokį univerą rinksiesi?

Žinutė parašyta: 2010-10-19 15:42:53 | Nuoroda

Pati irgi mąstau apie VU,planas b būtų VDU, nors man pats Kaunas  ne prie širdies. Negi taip per lietuvių pamokas nieko nemoko?  Man pakliuvo ganėtinai prasta matematikos mokytoja, tik trečius metus gimnazijoj dirbanti, tad sunku egzui su ja ruoštis.

Žinutė parašyta: 2010-10-26 14:32:28 | Nuoroda

Meitai, pirmiausia nusipirk žurnalą "kur stoti?",ten turėtum rasti praeitų metų minimalius balus į psichologiją. Į VU balas visada būna žiauriai aukštas, į MRU ir VDU mažesnis. Pastaruoju metu apie VDU teko girdėti daug gerų dalykų, apie jį,bent jau iš mano pažįstamų, niekas neatsiliepia bloguoju. Deja iš MRU psichologų nieko nepažįstu, bet teko girdėti, kad yra nemažai studentų nepatenkintų per jaunu dėstytojų amžiumi. Na VU laikomas geriausiu Lietuvoje psichologijos srityje, aišku galima ginčytis dėl to. Kodėl taip nuvertini savo matematikos žinias, žinok iš patirties žinau, nėra tokių spragų, kurių negalėtum užpildyti.
Beje psichologų kolegijose neruošia. Dar yra pedagoginis universitetas, ten irgi psichologus ruošia bei Klaipėdos univeras. Klaipėdoj balai panašūs į VDU, gal truputį mažesni.

 

Žinutė parašyta: 2010-11-02 16:42:15 | Nuoroda

Taip, uždavinių sprendimui reikia laiko, bet jei tu tikrai svajoji apie psichologiją pasistengti verta, tačiau ir samdytis korepetitorių ne visada teisinga.

Žinutė parašyta: 2010-11-03 19:05:55 | Nuoroda

Aišku, kad sprendžiu, net sąžinė graužia jei nepasprendžiu matematikos, ir šiaip kuo daugiau sprendžiu tuo labiau ji man patikt pradeda, nors  pati  esu labiau humanitarė. Neblogą knygelę Mockaus nusipirkau, naujo leidimo, sistemingai temom viskas sudėta, dar mokytoja visokių lapų spręst duoda.

Žinutė parašyta: 2010-11-04 15:36:59 | Nuoroda

Būtų įdomu kokiame univere pati studijuoji? Ir koks buvo tavo konkursinis balas stojant?

Žinutė parašyta: 2010-11-06 08:00:25 | Nuoroda

Ech, smagu,kad nors viena studentė parašė į forumą, beje ačiū už tavo išsakytą nuomonę, pastebėjimus.
Ir turiu dar vieną klausimą: teko girdėt, kad beveik visos knygos, kurias reiks skaityt studijuojant yra anglų kalba, čia tiesa  ar tik gandas?

Žinutė parašyta: 2010-11-06 18:20:28 | Nuoroda

Ledutte, reikėjo atiduoti tą vietą MRU kam nors kitam, tas žmogus tikrai būtų labai apsidžiaugęs..  Gaila, kad vis daugiau žmonių renkasi šias studijas net nesusimąstydami ar jie galės dirbti psichologo darbą, juk jie galėtų puikiausiai save atskleisti kitose srityse.
 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:49:07 | Nuoroda
neringiux rašė:
aivaras18 rašė:

 Sveiki visi, šitą gal žinot kokia tvarka ten kvies to pokalbio,nes girdėjau kurie iš toliau atvykę jiems pirmiau leidžia kalbėti.

 na kad ne,pagal abecele kviete,bent jau mus:)

 Sveiki, šiandien laikiau. Mus kvietė pagal abėcėlę, tačiau buvo viena mergina, kuri skubėjo į traukinį ar autobusą, nepamenu Tai jai leido pirmai eit kalbėt.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:44:09 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki norejau paklausti tokio dalyko. Dabar stojant i universiteta reikia 3 valstybiniu egzaminu. Sakykim as islaikau matematika, istorija, lietuviu. O stoju i KTU automatika ir ten reikia fizikos. Tai as galiu pretenduoti i nemokama vieta jei uzteks matematikos ir lietuviu balo ar dar butinai reikia fizikos, kad galeciau cia stoti?  

 Labas,Aurimai, jei būčiau tavo vietoje pirmiausia pasiskaičiuočiau savo konkursinį balą, ir bandyčiau lyginti jį su praėjusių metų balais,  kuriais buvo stojama į tavo pasirinktą specialybę. Aišku, fizikos egzaminas reikalingas, ir jo nelaikymas tikrai gali neleisti tau įstoti į Automatiką. bet jei ši specialybė nėra labai populiari, galima tikėtis įstoti ir su tavo laikytais egzaminais. Sėkmės stojant

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:51:06 | Nuoroda

 Teko kažkur skaityti, kad vietoj nelaikyto egzamino ima to dalyko metinį pažimį, įdomu ar čia teisybė? Gal kas pasikeitė?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:56:26 | Nuoroda

 Nesijaudink, pretenduosi į tą vietą Ką tik žiūrėjau konkursinius balus KTU automatikos, nėra jie labai dideli. Manau,pavyks įstoti

Žinutė parašyta: 2011-07-11 19:30:43 | Nuoroda

 Sveiki, mano tipas  ENFJ, o studijuoti galvoju politikos mokslus

Žinutė parašyta: 2011-07-26 06:11:15 | Nuoroda

 Sveiki, aš į vnf sociologiją VU, arba vf istoriją VPU, bet manau rinktis sociologiją

Žinutė parašyta: 2011-07-26 06:16:24 | Nuoroda

 Čia renkasi visi sociologai 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:55:27 | Nuoroda

 Kai tik sužinojau, tai džiaugiaus beproto, nes čia  labiausiai norėjau įstot , bet dabar drebinu kinkas, nes galiu ir nebūt įstojus, nes gavau mokamą kvietimą. Mane irgi nervina neišprusėliai, kurie nesupranta,kad aš būsiu(tikėkimės,kad būsiu) ne socialinė darbuotoja, mano viena draugė dar ir dabar šito niekaip nesupranta

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:04:24 | Nuoroda

 Kiek teko girdėti ir skaityti, kad darbo perspektyvos tikrai neblogos. Bet spręsti, ką pasirinkti tik tau. Siūlyčiau pasilikti ties sociologija, bet čia tik mano nuomonė

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:34:43 | Nuoroda
Pukyte rašė:

Dziaugiuosi kad cia ystojau, tikiuosi ir pradejus studijuoti nesigailesiu :)

 Manau, nesigailėsi Gal kokį skype chatą susikuriam?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:49:56 | Nuoroda

 meteos749 , kol kas mažai mūsų