Vartotojo EglikÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-10 10:37:37 | Nuoroda

Sveiki. Esu dar tik 10-oje klasÄ—je, bet jau mÄ…stau apie ateitį. AnksÄiau, tai yra, kokioje 8 klasÄ—je norÄ—jau bÅ«ti daug kuo ir norai dažnai keisdavosi, dabar jau esu pastovesnÄ— ir žinau, kad tikrai labai norÄ—Äiau studijuoti lietuvių filologijÄ…. Lietuvių kalba visuomet gerai sekÄ—si, per daug jos nesimokiau ir nekaliau niekada, iš diktanto gavau aukšÄiausiÄ… įvertinimÄ…. :) Galvoju, kad norÄ—Äiau dirbti mokytoja, nes tikrai patinka bendrauti ir kalbÄ—ti su žmonÄ—mis, manau, kad sugebÄ—Äiau. Na, išdÄ—sÄiau savo mintis, dabar mielai paskaitysiu jÅ«sų pasisakymus apie šia speicialybÄ™. Ä®domu viskas: kokių balų reikia, ar sunku mokytis, ar sunku įstoti ir t.t. :)

Žinutė parašyta: 2010-10-14 18:30:08 | Nuoroda

Na, tai niekas nepasisakys?:) 

Žinutė parašyta: 2010-10-17 09:17:52 | Nuoroda

Malonu susipažinti, deicide. Kas žino, gal būsim kolegės. :) Gal nori apie save papasakoti? Kaip sekasi mokslai, kaip žadi siekti savo svajonės? :)

Žinutė parašyta: 2010-12-07 16:53:24 | Nuoroda

Sveiki. Esu 10-oje klasÄ—je, todÄ—l kaip žinoma pavasarį turÄ—siu rinktis dalykus, kuriuos mokysiuosi 11 klasÄ—je. Man iškilo klausimas, į kurį norÄ—Äiau sulaukti išsamaus atsakymo. NorÄ—Äiau stoti į lietuvių filologijÄ…, ten reikia lietuvių k, istorijos ir užsienio kalbos egzaminų bei antros užsienio kalbos metinio pažymio. Tai kÄ… aš turÄ—Äiau daryti, ar imti vokieÄių kalbÄ… A lygiu, ar nebÅ«tų klaidos jei pasirinkÄiau B, nes egzamino nelaikysiu, reikÄ—s tik pažymio. :) AÄiÅ« labai.

Žinutė parašyta: 2010-12-17 15:56:08 | Nuoroda

Visiems labai aÄiÅ« už patarimus. Galvojau keletÄ… dienų ir jau nusprendžiau vokieÄių imti B lygiu, tikrai pdÄ—jot. ;) Na, o dabar dar klausimas: gal galÄ—tumÄ—te išvardinti specialybes, kuriose nereikÄ—tų matematikos egzamino ir jÄ… galÄ—Äiau imti B lygiu? :) 

Žinutė parašyta: 2011-05-23 16:01:11 | Nuoroda

Kiek taškÅ« surinkau, nežinau, bet šiandien pasakÄ— rezultatus. Gavau 9 ir labai džiaugiuosi, tikrai nemaniau, kad taip gerai parašiau.:) 

Žinutė parašyta: 2011-05-23 16:02:54 | Nuoroda

Va, su matematika tikrai daug klaidų bus.. :D Su vÄ—liavÄ—lÄ—m gavau 320, atrodo, bet tikrai bus blogai. Susimoviau su tuo autobusu ir dar paÄia pirmÄ… trupmenÄ… blogai suskaiÄiavau. Žodžiu, man labai reikia 7..:D 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:54:16 | Nuoroda

Aš A lygiu pasirinkau 4 dalykus - lietuvių, anglų, istorijÄ… ir geografijÄ…. DÄ—l geografijos egzamino laikymo dar nesu apsisprendus, žiÅ«rÄ—siu, kaip ji seksis ateinanÄius dvejus metus. Labai noriu stoti į lietuvių filologijÄ…, todÄ—l 11, 12-oje klasÄ—se turÄ—siu pasistengti ir stipriai mokytis šiÄ… kalbÄ…, nors man ji visada sekÄ—si tikrai gerai.  Sunkiausia bus, manau, su anglų ir istorija. Nors 10-oje klasÄ—je abiejų dalykų metinis pažymys buvo 9, bet vis tiek turÄ—siu daug darbo įdÄ—t, kol puikiai pasiruošiu egzaminui.. O kadangi esu tinginÄ— ir dažniausiai tingiu mokytis, tai negaliu garantuot, kad pasiseks pasiruošti ypaÄ puikiai..

Žinutė parašyta: 2012-06-06 16:43:44 | Nuoroda

Labas. Baigiau 11-tÄ… klasÄ™ ir jau, galima sakyt, esu dvyliktokÄ—. Nuo aštuntos klasÄ—s mano svajonÄ— - lietuvių filologija, o vÄ—liau darbas mokykloje.  Karts nuo karto pasidomiu šiomis studijomis, patikrinu, ar nÄ—ra kažkokių naujovių. Su nerimu, bet kartu ir labai nekantriai laukiu paskutiniųjų metų mokykloje, nes po jų pradÄ—siu pildyti savo svajonÄ™. TaÄiau man neduoda ramybÄ—s egzaminai. Žinau, kad dar metai jiems pasiruošti, bet anglų kalba mane žlugdo ir esu nusiteikusi gauti 1%. Ar įstoÄiau į VF vietÄ… su tokiu egzamino įvertinimu? Taip pat domina ar studijuojant LF studentai turi pakankamai laisvo laiko, ar nuolat reikia mokytis ir nežinai, kas dedasi aplinkui? AÄiÅ« už atsakymus. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 18:57:47 | Nuoroda

Labai smagu rasti bendraminÄių, norinÄių to paties, kai kam gal tai konkurencija, bet juk be jos nebÅ«tų dÄ—l ko stengtis, vienas su savimi nepakonkuruosi. :) Aš tikiu, kad tu įstosi Äia, o aš dar po metų. TurÄ—si man papasakot apie viskÄ…, kaip ten kas vyksta pirmam kurse ar daug reikia mokytis ir dirbti, viskas įdomu.:) SÄ—kmÄ—s! :) 

Žinutė parašyta: 2013-05-22 17:52:58 | Nuoroda

Laba diena,

 

noriu stoti į VDU lietuvių filologijÄ… ir įdomu ar reikÄ—s laikyti motyvacinį įvertinimÄ… ir pridÄ—s taškų prie konkursinio balo, jei Äia ne pedagoginis universitetas? Ir ar sunku įstoti į filologijÄ… vf? :) 

Žinutė parašyta: 2013-06-04 16:11:10 | Nuoroda

O kaip manote, ar šiemet gali sumažėti konkursinis balas, ar kaip tik kartelÄ— bus aukšÄiau užkelta? :) Labai noriu į VDU tik bijau, kad egzaminai tikrai neblizgÄ—s, o į VNF vietÄ…, deje, neturiu galimybÄ—s stot.. 

Žinutė parašyta: 2013-06-05 16:16:13 | Nuoroda

Jau užpildžiau prašymÄ…, VDU parašiau pirmoje vietoje, nes tai jau kelių metų svajonÄ—. :) PaÄiam gale dÄ—l viso pikto įrašiau ir VNF, taÄiau jei atsitiktų taip, akd ten pateksiu, deje, tektų atsisakyti. Bet tikiuosi, kad nuo rudens mokysiuosi Äia. :)