Vartotojo Griekas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-21 11:50:13 | Nuoroda

Sveiki,

Norėčiau ir aš čia studijuoti "Programų sistemas" tačiau mokykloje neturiu pasiėmęs informatikos, kaip manot būtų šansų įstoti? Beje, kažką esu girdėjęs, kad galima informatikos egzaminą apkeisti su fizikos, ar čia yra nors kiek tiesos, nes fiziką tai turiu?

Žinutė parašyta: 2010-12-21 20:15:38 | Nuoroda

Na aš kiek pasidomėjau, be to buvau VU atvirų durų dienoje, tai išsiaiškinau, jog negalima taip padaryti, tačiau yra realių šansų įstoti ir be informatikos egzamino, tačiau vis tiek bandysiu pats kiek pasiruošti pavasarį ir bandyti išsilaikyti jį bent keliem procentam : )

Beje, ar nejauti stygiaus studijuodamas informatiką, mokykloj buvęs be informatikos?

Žinutė parašyta: 2011-03-07 21:11:00 | Nuoroda

Na tai ar yra žadančių čia šiemet stoti?

Aš asmeniškai taikau į programų sistemas arba informatiką (apsispręsiu turbūt paskutinę akimirką) :D

Žinutė parašyta: 2011-03-09 19:32:23 | Nuoroda

Kiek man yra žinoma, testas bus lygiai toks pats kaip stojant į architektūrą, netgi bus laikoma kartu su tais kurie stoja į architektūrą, skirtumas tik tas, kad stojant  į architektūros indžineriją šitą testą reikia TIK IŠLAIKYTI, t.y. visiškai nesvarbu kiek taškų iš jo gausi, tiesiog turi surinkti kažkokį tai nustatytą minimumą, kad būtų ĮSKAITYTA, o sudarant stojamąjį balą šitas testas net neįeis, jis tiesiog turi būti išlaikytas, priešingu atveju, jei stojamasis balas bus ir labai didelis, jūs vis tiek nebūsite priimtas.

Žinutė parašyta: 2011-03-19 18:01:34 | Nuoroda

Girdėjau nemaži konkursai į ekonometriją bei statistiką.

Žinutė parašyta: 2011-03-28 20:43:58 | Nuoroda

Aš informatiką rašysiu antru numeriu, pirmu - programų sistemos, giminiška specialybė, realiai turbūt tas pats. Perspektyvos bent jau dabar tai labai geros informatikam ir šiaip kuo toliau tuo labiau plečiasi technologijos, tad informatikų reiks tik daugiau ir daugiau. Dėl darbo manau nebus problemų, tačiau kiek žinau mokytis sunku, konkrečiai informatikos studijose girdėjau labai daug matematikos.

Žinutė parašyta: 2011-04-26 21:49:54 | Nuoroda

bandysim laikyti : )

Kur stoji?

Žinutė parašyta: 2011-04-27 21:41:42 | Nuoroda

VU Programų sistemos : )

Žinutė parašyta: 2011-05-24 21:16:36 | Nuoroda

SadSunday, gerai kad nors B lygiu mokaisi, aš, pavyzdžiui, išvis mokykloje neturiu informatikos pasiėmęs : D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 22:37:13 | Nuoroda

Ech, gaila, bet neteks man šitas malonumas ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 11:26:36 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
JustinasK rašė:

 Va, susižinojau iš sesers, galbūt ir kitiems ši info pravers. Taigi, tą studento pažymėjimą padaro per kažkur mėnesį (sakė tik neuždelst, kai reiks kokios info, nes tada dar labiau užsitemps tas gaminimas kortelės), o tą ISIC padaro tik tada, kai turi studento pažymėjimą :)

 O tas ISIC tai kokias jis galimybes suteikia? :)

 ISIC yra tarptautinis pažymėjimas, jis galioja visose pasaulio, nors kiek civilizacijos paliestose, šalyse : ) Pats turiu moksleivio ISIC, reiks pasidaryti ir studento. Labai daug visokiausių nuolaidų su šia kortele. Tikrai verta turėti.

Žinutė parašyta: 2011-06-24 16:21:02 | Nuoroda
Majamm rašė:

 O as norejau del tu konkursiniu balu pasitikslinti. Vakar varciau kur stoti, ir ten yra visu univieru praeitu metu konkursiniai balai. Ir pvz kaip taip gali buti, kad stojant i daleiskim kokia teise pirmo istojusio i vf vieta konkursinis balas buvo tarkim 21, o paskutinio istojusio i vf 17. O jau kas stojo jau i vnf vieta tai pirmojo konkursinis balas buvo 18. Tai yra didesnis uz to, kuris istojo i vf vieta. Cia visi skaiciai yra mazdaug primesti, bet principas tas pats. Ir taip ziuriu yra daugelyje studiju. Tai taip ir nesupratau kaip taip gali buti, nebent kazkas su gan gerais balais vistiek stoja i mokama vieta net nebandydami finansavima gauti ir taip gaunasi? 

Tikiuosi kas nors supratot ka norejau pasakyti ir galesit pakomentuoti:)

 Taip yra paprasčiausiai dėl to, kad ne visi gali gauti tą VF. Jeigu žmogus jau yra baigęs aukštąjį mokslą už valstybės pinigus, jis antrą kartą negali gauti finansavimo, todėl jeigu žmogus nori įgyti dar vieną specialybę, jam tenka mokėti už mokslus, nepaisant to, kad jo stojamojo balo pakaktų gauti VF vietai ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 20:41:40 | Nuoroda
Flegmologija rašė:
Griekas rašė:

Ech, gaila, bet neteks man šitas malonumas ;D

 Kodėl? Gyveni tame mieste, kuriame mokysies? ;D

 Taip, vietinis esu (Vilnietis)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 21:31:27 | Nuoroda

Laiku iššokau iš jūsų laivo : )

Jau lankiau visus tuos architektų kursus, mokiausiai piešti... Bet dėkui Dievui susivokiau, kad aš visai nenoriu susieti savo gyvenimo su menu ir kad aš ten būčiau per pirmus metus išportėjęs : D

Na, bet nėra to blogo, kad neišeitų į gerą. Per tuos kelis metus ką jau ką, bet akademinio piešimo, tai tikrai pamokau, ką gali žinoti, gal kada pravers.

O jum visiem sėkmės ir linkiu įstoti ! : )

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:39:50 | Nuoroda

Mane domintų kokia situacija su biblioteka? Kaip apsirūpinę knygom?
Taip pat, ar yra universitete nemokamas internetas studentams (WiFi)?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:18:31 | Nuoroda

Bus bus, vienas iš jų aš ! : )

Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:33:49 | Nuoroda

Amfa, kai įstojai, jau normaliai programuot mokėjai ar tik šiek tiek pascaliu (nu čia kaip aš :D ) ?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:58:00 | Nuoroda

Būtinai reiks vykti, jeigu tik paims žinoma ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:06:10 | Nuoroda

Man dar toks klausimėlis iškilo, gal jau esami studentai atsakys. Kaip su mašinos parkavimu? Teko seniau maždaug ten pasisukiot (naugarduko g.) tai pamenu, kad visur ten mokamos aikštelės palei šaligatvius. Yra kur nemokamai pasistatyti? Na ir šiaip, gal galit bendrą vaizdą nusakyti? ;D Dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:53:54 | Nuoroda
ledokubelis rašė:

Tikiuosi įstot pirmu numeriu į programų sistemas reik tikėtis bus įdomios studijos :D

 Matyt būsim bendrakursiai  : )