Vartotojo Beatkit pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-12-04 23:45:19 | Nuoroda

Taip, kiek zinau, galima rinktis chemijos arba matematikos brandos egzamina, o ta, kurio is siu dvieju nelaikysi - metini pazymi :) siandien buvau VU atviru duru dienose, tai smagu taip buvo, pasikalbejau su odontologijos pirmakurse, daug suzinojau ;) vat sake, kad matematikos beveik nebus studiju metu, uztad bus chemija ir biochemija :)

beje, norejau paklaust, gal kas zinot, kiek minimaliai galima gauti is visu egzu kad istot i vf vieta odontologijoje? buciau laaabai dekinga uz atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:07:32 | Nuoroda

Sveiki! Stai ir as prisijungiu prie odontologu :)

Agne, nustebau kad su tokiu balu neistojai! As su 19.62 dar svajojau, galvojau gal per koki stebukla pasiseks ir balas siemet nukris ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 03:31:21 | Nuoroda
Agnė Rykman rašė:
Beatkit rašė:

Sveiki! Stai ir as prisijungiu prie odontologu :)

Agne, nustebau kad su tokiu balu neistojai! As su 19.62 dar svajojau, galvojau gal per koki stebukla pasiseks ir balas siemet nukris ;D

 Man nedaug labai pritrūko :) ir aš irgi nustebau. :D

 O tai kiek tau pritruko??

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:24:40 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

 Anglu testukas? Ech, del jo neverta  net sukti sau galvos :) Jis nesunkus laaaabai, o ir nelabai yra skirtumas, kaip tu ji islaikysi, nes tipo suskirsto pagal ji i grupes ir moko tam tikru anglu lygiu, bet tai nesamone, nes visos grupes mokosi lyyygiai ta pati, o dar ir testus per atsiskaityma  gauna lygiai tokius pacius , tai ner teisybes :D nueisit i embriologijos - histologijos kabinetely toki, prisesit prie kompo, paspresit testuka ( duota 30 min, bet niekas tiek ten nesedi :D )  ir iseisit dziaugtis vasara :)

 o kada ta testuka duos?? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:40:16 | Nuoroda

Ir as siandien jau pasirasiau! :) bet i dideles eiles tai nepapuoliau, taciau iseinant man is tenai tai eile vos ne iki isejomo... :o