Vartotojo smigliukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:03:20 | Nuoroda

 Labas, na tikiuosi prisidėti, VDU rašau antru numeriu, tačiau pirmu jau matau kad neįstosiu (VU), nebent stebuklo dėka ;D Todėl VDU tampa realiausias variantas ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:33:24 | Nuoroda

 Greta, bendrabutį bandysiu gauti, bet tikrai žinau, kad negausiu ;D nors vistiek pabandysiu. O tada kai pamatysiu kad negavau greit greit bet kokį gyvenamąjį plotą rasiu ir gerai ;D O tu?
Ten kažkas kalbėjo apie MRU minimalius balus ir VDU tai šiaip tikslių nepamenu bet MRU pagal stojamuosius yra aukščiau nei VDU, ta prasme ten yra sunkiau įstoti :) 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 15:10:59 | Nuoroda

 Na taip GRETA, taip ir mėgint reiks ;D o šiaip nėra sunku rasti puspigį kambarį kokį Kaune (bent jau kambarį) ;] Tai jau kaip nors!

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:15:08 | Nuoroda

 O mane kaip tik skatino link šios specialybės. Visuomet turėjau tam potencialą, bet prieš pusmetį kažkur buvau truputi nuklydus mintimis į verslus visokius, planavau jau visai į kitą pusę, bet šalia esantys žmonės padėjo susivokti, jog tai tik laikinas proto aptemimas ;] Ir jie buvo teisūs, visi jie ir aš pati save matau TIK psichologijos srityje ;]

Taigi merginos daugiau ryžto ir pamirštam baimes! Patinka, žinai, kad tai tavo sritis ir EIK, nėra ko dvejoti. O jei ir pamatysi kad tai ne tau, juk pereiti yra tikrai lengvas dalykas, ir ne tik į kitą universitetą bet ir į kitą specialybę ;] O ir perspektyvų aplink pilna! Nebaigsi tų 6 metų, gerai būsi mokyklos psichologė, dirbsi kokioje nors pagalbos linijoje ar kokioje firmoje. Jau darbo tikrai rasit ;] Svarbiausia, kaip kad vienas mano draugas sakė, mėgautis tuo ką darai, o ne nuolat knistis ieškant to, kas teiktų kuo didesnį malonumą ;] Patinka, tinka ir imk! ;DD

 

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:21:17 | Nuoroda

 DIAMANT, tu su tokiais balais mėgink pirmu numeriu į VU. Kuomet yra tikimybė patekti ten, tai nepraleisk jos net nerašydama VU, visgi ten seniausias šios specialybės mokslas. Taip, galbūt yra kalbančiųjų jog ten teorija, praktikos mažai, bet teoriją praktikoje pritaikyti lengviau (psichologijos atveju) nei tos teorijos neturint ;D Nesakau, kad kitur to mokslo mažai, tikrai ne, tačiau patariu parašyti VU pirmą, jei tikrai nori eiti gilyn į psichologiją, o ir iš jo pereiti į bet kurį kitą, jei persunku bus, lengviausias dalykas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:24:55 | Nuoroda

 1. VU Psichologija

2. VDU Psichologija

3. MRU Psichologija

4. VU Kultūros vadyba

5. VK Kultūrinės veiklos vadyba

Žinutė parašyta: 2011-07-28 18:50:29 | Nuoroda

 www.facebook.com/groups/mruspf2011?ref=ts  Visi rinkitės čia ;] ir dar turim grupę specialiai MRU psichologams 2011 ;] Laukiam!