Vartotojo Zivile000 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-13 11:39:45 | Nuoroda

Aš pasirinkau kalbos 2 potemę, bet dar nieko nepradėjau, o kalbėjimas 23d... gal kasnors žino iš kur galima surasti naudingos informacijos šia poteme? 

Žinutė parašyta: 2011-03-13 17:19:23 | Nuoroda
Gaby_yeah rašė:
Zivwile rašė:

Aš pasirinkau kalbos 2 potemę, bet dar nieko nepradėjau, o kalbėjimas 23d... gal kasnors žino iš kur galima surasti naudingos informacijos šia poteme? 

 Man šitas labai padėjo.

 www.kalbosnamai.lt/images/dokumentai/kn_interneto%20%FEiniasklaida_gk.pdf

www.vlkk.lt/lit/94718

 O labai ačiū ;) 

Žinutė parašyta: 2011-03-14 18:55:15 | Nuoroda

Mhm... gal dar yra tokių, kurie jau kalbėjo KALBOS temos ANTRĄJA poteme? Aš pasirašiau savo kalbą, na tiksliau dėstymą, nes norėjau, jog tai būtų panašu į rašinį, bet neįsivaizduoju ką įterpti pabaigai ir pradžiai, faktai ir informacija yra, pasakojimas taip pat, tik va įžangos ir pabaigos niekaip neišeina sugalvoti... :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-16 21:44:40 | Nuoroda

o gal jau yra laikiusių anglų kalbos testą? gal užduotis turite?

Žinutė parašyta: 2011-05-16 21:50:22 | Nuoroda

Aš tai iš pradžių bandžiau rašyt internetinės jaunimo diskusijos svetainei, ten tą straipsnį, bet kai išdėsčiau mintis panašiau buvo į pirmą užduotį apie draugystę tai perkūriau ir parašiau rašinį :D o šiaip suvokimo testas ten su tuo Jasium ir Petru tai nesamoningas buvo, antras apie Smetona, tai dar dar, bet jau ten kas per nesamonė... visada gerai atsakinėjau teksto suvokima, bet šįkart.... gerai, kad bent jau kalbėjimą maksimumu išlaikiau...Kalbos užduotys buvo nesunkios, gal ten su dalyvine sąlygos aplinkybę, pirmąja užduotimi, tai susinervinau kai ją pamačiau, nes dar pati pirma :D pamenu, mažoka buvo laiko, tai tą užduotį, kur reikėjo dėti kablelius iš intuicijos sudėjau, nes jau nebebuvo laiko galvot, likusios buvo tik trys minutės :DD

Žinutė parašyta: 2011-05-29 16:53:58 | Nuoroda

Na manau, kad IT pasirinkti yra gerai, nes šiuo metu mokantys dirbti su kompiuteriais turi daugiau galimybių susirasti darbą ir tai prideda didelį pliusą. Aš svarsčiau apie IP, bet vėliau pagalvojau, jog ten yra per daug "noliferiška" :D , vis dėlto tris metus mokintis IP ir vėliau stoti į humanitarinius mokslus būtų per daug kvaila, o šitam dalykui reikia tokio žmogaus, kuris baigęs universitetą galėtų dienų dienas sėdėti ir programuoti. Taigi, aš pasirinkau IT ir manau nesigailėsiu :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-29 16:55:44 | Nuoroda

Aš laikiau anglų kalbą, maniau bus sunkiau, surinkau 53 taškus, bet va su vokiečių kalba...tai bus prastai :D