Vartotojo Karo0722 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-07 16:49:55 | Nuoroda

 O aš pasirinkus taip: Chemija A; Biologija A; Matematika B. Tačiau net ir pasirinkusi B nesugebu 10 turėt ir jaučiu, kad ta pačiuožus mokytoja man 9 išves. Dėl šito tai žiauriai nerimauju, nes matkę įskaičiuoja :( , o aš svajoju apie nemokamą.... ;(

Žinutė parašyta: 2011-06-06 11:49:39 | Nuoroda

Aš irgi mačiau... Supanikavau siaubingai, bet tikiuosi, kad daugiau nei pusė neišlaikys gerai ir man bus galimybių :))))))). Gal kas žinot TIKSLIAI, kiek reikia mokėti stojant į mokamą mediciną?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:46:59 | Nuoroda
liusi westenra rašė:
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 

 o skirtingas maistas, tai ne skirtingos sąlygos???

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:33:48 | Nuoroda

 Ir man, jei galima INSTRUKCIJĄ ;) LABAI nusivyliau savimi, negaliu patikėt, kad surinkau tik 82, man tiek daug iki nemokamo trūksta ;((( Ačiū iš anksto, kas atsiųsit ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:34:26 | Nuoroda

 e-mail:

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:54:09 | Nuoroda

 Sveiki, čia kaip pastebėjau kai kas dėl 20 dreba, o aš norėjau paklausti, ar įstočiau į mokamą su 18.9? O gal dar būtų galimybė ir stebuklingai į nemokamą?? :) Ir dar. Nelabai suprantu tų pirmų ir antrų turų... jei pvz gauni pakvietimą pirmajame ture į mokamą, tai gali dalyvaut antrame dėl nemokamo, ar jei jau esi pakviestras tai viskas? AČIŪ.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:52:56 | Nuoroda

Protingi žmonės, patarkite, ką man daryti. Problema yra ta, kad mano konkursinis balas 18.84 ir aš žiauriai norėčiau į nemokamą. Paaiškinkit man kas nors kaip vyksta procesas pirmajame ir antrajame turuose? Jei aš pasirašau sutartį pirmajame ture, automatiškai nebegaliu pretenduoti į antrąjį dėl nemokamo??? Prašau, paaiškinkit kas nors, tai man labai svarbu! O gal man kitais metais perlaikyti biologiją, nes šįmet tik 82 surinkau, nors man asmeniškai egzaminas nesunkus pasirodė? AČIŪ ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:55:49 | Nuoroda
envy rašė:
Karo0722 rašė:

Protingi žmonės, patarkite, ką man daryti. Problema yra ta, kad mano konkursinis balas 18.84 ir aš žiauriai norėčiau į nemokamą. Paaiškinkit man kas nors kaip vyksta procesas pirmajame ir antrajame turuose? Jei aš pasirašau sutartį pirmajame ture, automatiškai nebegaliu pretenduoti į antrąjį dėl nemokamo??? Prašau, paaiškinkit kas nors, tai man labai svarbu! O gal man kitais metais perlaikyti biologiją, nes šįmet tik 82 surinkau, nors man asmeniškai egzaminas nesunkus pasirodė? AČIŪ ;)

 Tikra tiesa, pasirašius sutartį pirmame bendrojo stojimo ture, beje iki liepos 29d, antrajame nebedalyvauji. Kadangi visi rašiusieji prašymus gauna po vieną pasiūlymą vf ir vnf, lieka vf vietos žmonių, pasirinkusių vnf arba išvažiuojančių studijuoti svetur, kas šiemet dažnas reiškinys:) Tuomet dėl likusių laisvų vietų varžomasi antrame ture. Visuomet išlieka rizika, gali nebegaut pasiūlymo, kokį lama pateikė pirmame, bet, jei noras išties didelis.. Ne vienas šitaip įstoja. Svarbu dar paminėti, jog, pirmame ture gavus pasiūlymą iš aukštosios mokyklos vnf studijoms, kurias įrašei vienu iš pirmų trijų prioritetų  ir pasiūlymo atsisakius, antrame ture taip pat nebedalyvaujame. Sėkmės :)

 Tai jei aš parašiau 2 numeriu vnf, ir tarkim pirmajame ture gavau pasiūlymą ten stoti, tačiau jo atsisakiau, tai antrame ture išvis nedalyvauju, ta prasme, net nepretenduoju į mokamą?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:41:45 | Nuoroda
be_coco rašė:
Karo0722 rašė:
envy rašė:
Karo0722 rašė:

Protingi žmonės, patarkite, ką man daryti. Problema yra ta, kad mano konkursinis balas 18.84 ir aš žiauriai norėčiau į nemokamą. Paaiškinkit man kas nors kaip vyksta procesas pirmajame ir antrajame turuose? Jei aš pasirašau sutartį pirmajame ture, automatiškai nebegaliu pretenduoti į antrąjį dėl nemokamo??? Prašau, paaiškinkit kas nors, tai man labai svarbu! O gal man kitais metais perlaikyti biologiją, nes šįmet tik 82 surinkau, nors man asmeniškai egzaminas nesunkus pasirodė? AČIŪ ;)

 Tikra tiesa, pasirašius sutartį pirmame bendrojo stojimo ture, beje iki liepos 29d, antrajame nebedalyvauji. Kadangi visi rašiusieji prašymus gauna po vieną pasiūlymą vf ir vnf, lieka vf vietos žmonių, pasirinkusių vnf arba išvažiuojančių studijuoti svetur, kas šiemet dažnas reiškinys:) Tuomet dėl likusių laisvų vietų varžomasi antrame ture. Visuomet išlieka rizika, gali nebegaut pasiūlymo, kokį lama pateikė pirmame, bet, jei noras išties didelis.. Ne vienas šitaip įstoja. Svarbu dar paminėti, jog, pirmame ture gavus pasiūlymą iš aukštosios mokyklos vnf studijoms, kurias įrašei vienu iš pirmų trijų prioritetų  ir pasiūlymo atsisakius, antrame ture taip pat nebedalyvaujame. Sėkmės :)

 Tai jei aš parašiau 2 numeriu vnf, ir tarkim pirmajame ture gavau pasiūlymą ten stoti, tačiau jo atsisakiau, tai antrame ture išvis nedalyvauju, ta prasme, net nepretenduoju į mokamą?

 

 O aš žinau, kad pernai pasirašę per pirmą turą sutartis, po to dalyvavo antrame ir po antro turo nutraukė pirmąsias sutartis ir pasirašė naująsias. Nežinau, neįkandama man šita sistema ;D

 Tai va, man irgi, jei čia tiesa, tai man reikia keisti prioritetus, kad nebūtų vnf pirmuose numeriuose ir galėčiau antrame ture dalyvaut. Keistai čia kažkaip, nežinau iš tikrųjų, ar verta taip rizikuot metus prarast, ar geriau į mokamą varyt ir viskas, gal kažkaip ir išsivyniočiau su tais pinigais... Kaip nervina mane, tai negaliu!

Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:42:38 | Nuoroda
Rycius rašė:

 Mano KB - 20,32. Kazi ar istosiu i VF vietą. :(

 gal jau gana, ką???

Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:44:59 | Nuoroda

Tiesa, gal kas į užsienį stojat???

Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:04:58 | Nuoroda
dona92 rašė:
Karo0722 rašė:
be_coco rašė:
Karo0722 rašė:
envy rašė:
Karo0722 rašė:

Protingi žmonės, patarkite, ką man daryti. Problema yra ta, kad mano konkursinis balas 18.84 ir aš žiauriai norėčiau į nemokamą. Paaiškinkit man kas nors kaip vyksta procesas pirmajame ir antrajame turuose? Jei aš pasirašau sutartį pirmajame ture, automatiškai nebegaliu pretenduoti į antrąjį dėl nemokamo??? Prašau, paaiškinkit kas nors, tai man labai svarbu! O gal man kitais metais perlaikyti biologiją, nes šįmet tik 82 surinkau, nors man asmeniškai egzaminas nesunkus pasirodė? AČIŪ ;)

 Tikra tiesa, pasirašius sutartį pirmame bendrojo stojimo ture, beje iki liepos 29d, antrajame nebedalyvauji. Kadangi visi rašiusieji prašymus gauna po vieną pasiūlymą vf ir vnf, lieka vf vietos žmonių, pasirinkusių vnf arba išvažiuojančių studijuoti svetur, kas šiemet dažnas reiškinys:) Tuomet dėl likusių laisvų vietų varžomasi antrame ture. Visuomet išlieka rizika, gali nebegaut pasiūlymo, kokį lama pateikė pirmame, bet, jei noras išties didelis.. Ne vienas šitaip įstoja. Svarbu dar paminėti, jog, pirmame ture gavus pasiūlymą iš aukštosios mokyklos vnf studijoms, kurias įrašei vienu iš pirmų trijų prioritetų  ir pasiūlymo atsisakius, antrame ture taip pat nebedalyvaujame. Sėkmės :)

 Tai jei aš parašiau 2 numeriu vnf, ir tarkim pirmajame ture gavau pasiūlymą ten stoti, tačiau jo atsisakiau, tai antrame ture išvis nedalyvauju, ta prasme, net nepretenduoju į mokamą?

 

 O aš žinau, kad pernai pasirašę per pirmą turą sutartis, po to dalyvavo antrame ir po antro turo nutraukė pirmąsias sutartis ir pasirašė naująsias. Nežinau, neįkandama man šita sistema ;D

 Tai va, man irgi, jei čia tiesa, tai man reikia keisti prioritetus, kad nebūtų vnf pirmuose numeriuose ir galėčiau antrame ture dalyvaut. Keistai čia kažkaip, nežinau iš tikrųjų, ar verta taip rizikuot metus prarast, ar geriau į mokamą varyt ir viskas, gal kažkaip ir išsivyniočiau su tais pinigais... Kaip nervina mane, tai negaliu!

 slow down, zmones. nera ko nervotis ir aukoti nerviniu lasteliu. ziurekit su dziaugsmu ir viskas. kaip bus taip. Tikejimas padeda :]

 žinai, būtų truputį apmaudu, jei pasirašyčiau sutartį dėl mokamos, o vėliau žmonės įstotų su mažesniais balais į nemokamą. čia toks reikšmingas momentas.