Vartotojo siaip_sau_fainas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:06:27 | Nuoroda

 Kaip manot chebra, neislaike 9%~ tai gerai kad tiek neislaike ar blogai? nu del karteles didinimo mazinimo? :D pernai neislaike 6.13% ir buvo 10 tasku pereinamasis. Kiek siais metais tiketis mazdaug?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:40:57 | Nuoroda

 Sveiki :) pateikiau apeliacija 30d tai per kiek laiko suzinosiu apeliacijos atsakyma?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:22:25 | Nuoroda

Na radau nuomoniu apie sia specialybe, prasom galit pasiskaityti ka mano ja studijuojantys :) Žinoma galima įžvelgti ir gerų dalykų šioje specialybėje: 1) Kaip ir minėjau LABAI lengvi egzai. Max ruošdavaus 2 dienas prieš egzą, esu tarp aukščiausius balus gaunančių (nieko ypatingo, specialybės vidurkis yra, ko gero, apie 8,5). 2) Mažai paskaitų. Turėsit daug laiko, kurį galėsit paskirti daug naudingesnei veiklai. 3) Greičiausias bei lengviausias kelias iki diplomo. Pagrindinė priežastis, kodėl aš vis dar ten. Per pora metų, net blonknoto neprirašiau, per paskaitas, su grupiokais juokaujam, jog komfakas galėtų panaikint šitas specialybes ir išleist knygą vieną, su kurią gautumėt visą info, ką čia per 4 metus ištempia be galo. Galima būtų dar daug neigiamų aspektų vardint, bet jiems ir galo nėra. Siūlau nuoširdžiai atsisakyti noro stoti į šią specialybę ir netgi nestot į šį fakultetą. Beje, pabaigai galiu pridurti, jog pagal pačių studentų vertinimus komfakas yra blogiausias fakultetas, VU (manau, jei tyrimas būtų platesnis, tai gal net nuskintų ir visos lietuvos prasčiausiojo laurus).