Vartotojo GintasV pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:52:36 | Nuoroda

Su pušim išsprendžiau pagal nelygybes.. manau ne pirmokiškai.. o su funkcija ten nieko neišeitų.. Kokią tu ją susidarysi? 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:58:30 | Nuoroda
animagne rašė:
turek_beda rašė:
animagne rašė:

Esu vienas geriausių matematikų tarp abiturientų (laikau save 3-4, pagal šių metų rezultatus) ir galiu pasakyti, kad 90% negauti šiais metais iš tikrųjų mokiusis matematiką, turėtų būti gėda. Lengviausias egzaminas iš visų valstybinių matematikos egzaminų (beveik visus išsprendžiau, tai ši nuomonė pagrįsta). Buvo tik vienas probleminis uždavinys (su apskritimu ir liestine) ir tai jis buvo sunkus vien todėl, kad jam vieninteliam reikalingos formulės (skirtulio išpjova) pirmuose lapuose nebuvo pateiktos.

O dėl uždavinio su telefonais, kaip jau sakė, teisinga išraiška 135 + 1.8x (kiekvieną mėnesį prakalbėjo po x minučių, o ne per visus metus).

 As tai pvz esu pasaulyje tarp 1 ir antros vietos geriausiu matematiku. Ir manau yra geda gaut maziau nei 100%. As pats geriausias ir kieciausias, mane visos panos myli ir geidzia manes. Mokytojai net netikrina mano darbu nes kaip ir minejau as toks afigienas, kad net neapsimoka joms gaist laiko vistiek as visada 10`ukus gaunu.

 Sarkazmas visiškai ne vietoje, užtenka atsidaryti rezultatus šių metų ir pasižiūrėti mano pavardę, o pirmasis sakinys yra tik dėl nuomonės svarumo. Ir taip 100% negauti yra sudėtinga šiais metais, bet visi 100% gauti irgi negali, ar ne?

Su pušim galima susidaryti funkciją teoriškai, bet užtenka ir nelygybių:

x - pušų pirmais metais skaičius. Išvis pušų pasodinta 675, tada kitų medžių 225. Pirmais metais pasodinta 540 medžių. Tada ne pušų pasodinta 540 - x, tačiau 540 - x <= 225, arba x >= 315. 

 Visiškai taip pat su nelygybėm išsprendžiau... Nežinau ar visus taškus duos už žodžiu parašymą kitiems.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:24:01 | Nuoroda

O kiek turėtų gaut žmonės taškų 14am iš 3-jų max, kurie parašė 135 + 0,2x? 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:13:30 | Nuoroda

O 7 testiniam neturėtų būti A, nes individų R vietoje daugiau, tankis didesnis, mielės užpakaliais pradeda trintis..? 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:59:30 | Nuoroda

Trąšų kiekis ir dirvožemio drėgnumas.. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:32:39 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

Vaikai, juk 7 a teste?

 Visiškai teisingai.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:47:15 | Nuoroda

Trąšų kiekis dirvožemyje, tavo žiniai piktžolės tik žmogaus sukurtose ekosistemose yra piktžolės, o žmonės daržus ir pievas tręšia juk.. tai gal vienos piktžolės buvo tręštam plote, o kitos ne.. Loginis mąstymas, miestiečiai su juo susipykę būna :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:50:25 | Nuoroda

Nebesiginčykit, susitaikykit su mintim kad ten kryptingoji.. Ir kad 7 yra A testo, nes jei dauginasi greičiau nereiškia kad pasipriešinimas mažesnis, nes eksponentinio gausėjimo metu daugiau individų tiesiog susilaukia daugiau palikuonių...

Su tom palaipom.. B lygio klausimai ir kodėl skiriasi ilgiai ir kodėl vidurkiai.. Aš pats olimpiadininkas, bet matomai jums trukdo šitas statusas paprastai atsakyt.. :) Nereikia ten kosmosų išvest.. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:01:18 | Nuoroda
Reanimator rašė:
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

 Paskaityk postą prieš cituodamas.. Lygiai tą patį parašei..

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:08:57 | Nuoroda

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:15:13 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:20:45 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:24:22 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 kagi, sveikinu su matkes simtuku :) tikiuosi ne i medicina stoji;D

 Sunkiai su tuo 100uku matkės.. kažin ar galės 2 tšk jam prarast.. O dėl stojimo tai galvojau į mediciną anksčiau.. bet neee, nestosiu, nepatinka ten man.. Man chemija pagrindinis mokslas, iš visų egzų desertas liko :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 08:09:47 | Nuoroda
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 Aš irgi taip atsakiau :D

 Geras avataras tavo, iš biochemijos laboro 12,1 surinkau :>

Žinutė parašyta: 2011-06-11 10:41:31 | Nuoroda

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:46:54 | Nuoroda

Irgi buvau pas mokytoją su vertinimo instrukcija, praradau 4-6 taškus.. :) Maloniai nustebau kad genetikos uždaviny užskaitė užrašytą kryžminimą žodžiais ir ten turėjo būt ne GrGr x GrGr ar kaip ten kas rašė, o turėjo būt su tuo kitu individu kryžminta..

Kas dar.. Palaipos ilgesnės nes M iš subrendusiu augalo, o N iš besivystančio..

Dėl ląstelių būsenos.. tai turgorizuotos, nepažeistos ir pigmentuotos tinka..

Kas lemia kad kikilai paveldi tuos pačius požymius.. Nesąmoningi pagal mane ten ats buvo: genai, DNR, chromosomos, pagal instrukciją paveldimumas netiko, bet sakė kad užskaitinėjo ir tą.. :)

Kodėl atsirado atsparus herbicidams augalas.. Nes įvyko mutacija (vienas taškas) ir turi būti paminėtas pokytis genuose (antras taškas)..

Pačiam paskutiniam tinka ir izotoninis..


Jei dar kas neaišku klauskit :>

Žinutė parašyta: 2011-06-20 15:39:45 | Nuoroda
Light Arus rašė:

kokia buvo hipotezė? Ar gaurelio reabsorbcijos funkcija  tiko? Kaip reikėjo atsakyti į klausimą , kur buvo paklausta apie insulino ir gliukagono trūkumą?

 Hipoteze - Hipertoniniame (Šiame) tirpale ląstelės plazmolizuosis.
Reasorbcija nebuvo parašyta, nors nežinau nepamenu Buvo medžiagų įsiurbimas ir dar vienas, tai tikriausias reasorbcija.
Dėl insulino ir gliukagono - sutriktų gliukozės homeostazė, pritrūkus insulino - cukrinis diabetas, o pritrūkus gliukagono - sumažėtų gliukozės konc. kraujyje :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 15:41:32 | Nuoroda
Sniegena rašė:

 O 9 klausimo pirmam kokias strukturas uzskaite?

 Vakuoles, citoplazmas, branduolius, protoplazmas... Praktiškai viską tik ne plazminę membraną :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:12:31 | Nuoroda
yellow rašė:

tai kaip, nežinot, ar bent tašką už homeostazę davė?

 Kiek girdėjau nedavė, nes net ir koreguotose vertinimo instrukcijose homeostazė nebuvo įtraukta. Plius kai buvau pas mokytoją, ji sakė: "tikiuosi šitam klausime neprisvaigai apie gliukozės konc. reguliavimą"..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:21:43 | Nuoroda

100..