Vartotojo SeveruM pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-16 18:18:30 | Nuoroda

Sveiki. Kazin realu butu pretenduoti i VF vieta Jusu iniversitete studijuoti Teise/Politologijos mokslus su ~16.6 balu.. ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:18:24 | Nuoroda
dzeineer rašė:
SeveruM rašė:

Sveiki. Kazin realu butu pretenduoti i VF vieta Jusu iniversitete studijuoti Teise/Politologijos mokslus su ~16.6 balu.. ? 

 kiek matau labai daug kas renkasi politologija / teise ...

 

 Nu as visada galvojau apie teise, bet dabar pradejau abejoti, kai visi taip neigiamai atsiliept apie ja pradejo.. Politologija taip pat visai gundo, dar is tiesu tik ziurineju ir galvoju kokias dar studijas galeciau pasirinkti.. Kaip kvailas laikiau tik tris egzaminus, lietuviu anglu ir istorijos, balas nebus pats auksciausias 16-17 jauciu, bet taip noretusi istot i VF vieta.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:01:19 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

O aš laukiu rezultatų, tik kažkaip dabar galvoju, kad gali tekt nusivilt, nes mintyse taikau į virš 90 proc. :)

 Tai bus gerai, jei taikai, taip ir turi but :) cia visad galima galvoti, kaip ir as, galejau daug geriau parasyti, klaidu kvailu nepridaryti, bet ka dabar, kai nieko papildomai nesiruosus, uzteks :) 

 

+-70 tasku planuoju gaut, tai nezinau pagal praeitus metus butu 60+ proc., siais kaip ir sunkesnis egzas, tai gal iseis daugiau kaip nors. :) Kaip bus taip bus, viskas jau padaryta, istaisyta, relax:)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:24:24 | Nuoroda
martisss rašė:

gal kas mokat apskaiciuoti stojamaji bala?

 lamabpo.lt moka ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:52:37 | Nuoroda

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 19:18:31 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
SeveruM rašė:

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

 Aisku tinka rusu b, as irgi turiu rusu b , pazymio tereikia :)

 Aisku. Jauciu islaikius istorija ir lietuviu 60-70%, balas ~16-17 neimanoma i nemokama istot..?  

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:27:28 | Nuoroda
(-:TaDaS:-) rašė:

Sveiki. O kodel niekas nekalbat apie VVTA(vilniaus verslo teises akademija)?

 Tipo iskart po 5 metu gauni bakalaura ir magistra?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 02:35:36 | Nuoroda

 As istojau 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 02:58:44 | Nuoroda

Prisijunkit chebryte;) www.facebook.com/groups/pvf2011