Vartotojo joske666 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:18:14 | Nuoroda
vikikita rašė:
bravo rašė:

Labas visiems, as cia nauja :) vat, norejau paklausti kaip jums sekesi matematikos egzaminas?

 seip neblogai, mazdaug surinkau apie 53 taskus :) tikejaus kad seksis geriau bet ka bepadarysi. Kaip tau?

 sveiki:D as tai  kazkur 62 surinksiu:)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:21:47 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 Kadangi kikiliai gyveno skirtingose salose, kurios buvo geografiskai atskirtos, tai kriptinga atranka :) Jeigu vienoje saloje butu dvi kikiliu rusys butu isskiriancioji.

 juk nebuvo parasyta kad kiekvienoje saloje gyvena tik po virna kikili:) tai nelabai logiska

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:24:32 | Nuoroda
Pride rašė:
joske666 rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 Kadangi kikiliai gyveno skirtingose salose, kurios buvo geografiskai atskirtos, tai kriptinga atranka :) Jeigu vienoje saloje butu dvi kikiliu rusys butu isskiriancioji.

 juk nebuvo parasyta kad kiekvienoje saloje gyvena tik po virna kikili:) tai nelabai logiska

 Bet skirtingose salose skirtingos kikiliu rusys :)

 na vistiek manau kad bus isskiriancioji:)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:31:03 | Nuoroda
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 tikri biologai:) as tai iki 10 t prarast galiu:)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:04:30 | Nuoroda

uz 62 taskus gausiu 100 ar sunkiai?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:08:32 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
joske666 rašė:

uz 62 taskus gausiu 100 ar sunkiai?:)

 tai susizosi, tik paskelbus rezultatus..jei vienas procentas laikiusiu surinks visus taskus arba praras tik 1 taskas, tai simto negausi, o kokius 99 :)

 na 99 nuo simto nekazka ir skiriasi bet trizenklis skaicius vis vien graziau atrodo.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:27:05 | Nuoroda
Jėbus rašė:

 100 yra mano svajonė, bet surinkęs 62 taškus nesitikiu tiek... :D per lengvas buvo, kad už 2 taškus, vis dar gautum maximumą...

 na paziuresim ar tikrai visai lietuvai buvo lengvas gal cia tik apgaule

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:35:48 | Nuoroda
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 gerai kad man visiskai nereikejo ruostis. niekad nesimokiau daugiau nei per pamokas ir viska visad parasydavau. reikia suprast o ne kalt. taip visuose dalykuose

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:49:14 | Nuoroda

ir man instrukcija atsiuskit jei galit

 

Žinutė parašyta: 2011-08-24 11:23:36 | Nuoroda

Kas gyvens 1 bendrabutyje? butu idomu susipazint