Vartotojo liusi westenra pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:40:06 | Nuoroda

kiek manot uz 55 balus galima tiketis procentu?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:45:20 | Nuoroda

negi 90 negalima tiketis? anais metais 93 gaut galejo 22 tukstanciai rase egzamina jei neklystu tai bus daug kas susimove, vien pas mum pora zmoniu sugebeja ant uzdaviniu sasiuvinio uzsirasyt varda ir pavarde, o dar kiek  b lygiu mokes . taj gal kaip nors iseis virs 90% ar naivu tiketis?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:58:03 | Nuoroda

tikrai baugoka dabar, o tas laukimas tai isvis zudo o dar kol visu savo 6 egzu rezultatu sulauksiu tai isprotesiu

Žinutė parašyta: 2011-06-08 23:55:13 | Nuoroda

nu taj jeigu kils kartele taj irgi normaliai turetu buti, nes anais metais 4 taskus praradus galejo gauti simta ;D taj siemet tikrai nebus kad tik viena praradus 100% gaus gal du minimum o ir jeigu po to po viena taskeli nuiminetu taj nemazi pracentai gautuos

Jau radau vienam forume tokius pamastymus:

64-62-100%

61-60-99%

59-58-98%

57-56-97%

55-54-96%

ir t.t.

gali buti kad kazkas peza, bet taip logiskai gan pasirode :P

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:19:44 | Nuoroda

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:47:26 | Nuoroda
Grace rašė:
irmuteaa1 rašė:
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

 mano mokytoja irgi sake isskiriancioji greiciausiai bus

 seip taj paverskit kokius pora puslapiu atgal ten kazkas rase kad ir knygoje parasyt yra taip, kad isskiriancioji

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:48:31 | Nuoroda
liusi westenra rašė:
Grace rašė:
irmuteaa1 rašė:
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

 mano mokytoja irgi sake isskiriancioji greiciausiai bus

 seip taj paverskit kokius pora puslapiu atgal ten kazkas rase kad ir knygoje parasyt yra taip, kad isskiriancioji

 parasyta*

Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:37:13 | Nuoroda
KasTu rašė:
Light Arus rašė:
GintasV rašė:

Iš pradžių mane buvot įtikinę kad čia kryptingoji (nors parašiau išskiriančioji), bet logiškai pagalvojus, nereikia apie tai medžiagos ieškoti internete, reikia spręsti kokia atranka pagal pateiktą sąlygą egzamino, o joje sakoma: "Kokia gamtinės atrankos rūšis lėmė, kad iš VIENOS kikilių rūšies atsirado DAUG skirtingus snapus turinčių kikilių rūšių?". Taigi viskas daug paprasčiau negu visi čia bandė išmąstyt, kryptingos atrankos metu neatsiranda DAUG rūšių iš 1, taigi taip paprastai galvojant čia turėtų būti išskiriančioji :) 

 Bet jie gyveno skirtingose sąlygose. Kodėl visi tai užmiršta?

 Labai teisingai.Būtent dėl to ir pramoninis melanizmas(kuris sukelia daug diskusijų) priskiriamas kryptingajai atrankai.Iš tikrųjų aš manau,kad iš dalies,šis klausimas ginčytinas ir turėtų užskaityti abu variantus.

siaip taj jie mito skirtingu maistu , o apie skirtingas salygas nk neparasyta :D 


Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:34:05 | Nuoroda

kaip manot kokie šansai į vf medicina su KB 19.92? 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:15:35 | Nuoroda

Sveiki as taip pat įstojau į LSMU medicina, sendien pasirašiau sutartį :D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:11:37 | Nuoroda

jei jau bus konferencija ir mane prijunkit skype: abacenin  :DD

 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:22:02 | Nuoroda
-dia- rašė:
Light Arus rašė:
babiLSMU rašė:

Sveiki, busimi bendramoksliai, studijuosiantys LSMU medicina :)  Parasykit zinute savo skaipus, susipiesim pries mokslu metus :P

 oktenas

 diana035

 abacenin