Vartotojo Vika. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:52:12 | Nuoroda

Nu va 45 taškai - 65 balai. Norejosi daugiau, bet smagu ir su tiek ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:04:12 | Nuoroda
username rašė:

Šiandien kol kas liūdniausia diena mano gyvenime. Tikrai nemaniau kad surinksiu 74 :( nebenoriu nei į univerą nei dar kur

 tik nereikia nusimint :) viskas bus gerai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:04:47 | Nuoroda
chey ;D rašė:

chebra,help ;DDD žiūrėjau lamabpo skaičiuoklėj kb,tai išmetė,kad net 32,76 what a fuck??????

 :D made my day :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:07:06 | Nuoroda
chey ;D rašė:
username rašė:

Šiandien kol kas liūdniausia diena mano gyvenime. Tikrai nemaniau kad surinksiu 74 :( nebenoriu nei į univerą nei dar kur

 don't worry. The same as mine. O ėjau tikėdamasi gauti 90,bet...žioplumas. O verkti ne verta,patikėk,yra daug gabių žmonių,kurie gavo daug mažiau,o be to,kaip jaustis tiems,kurie neišlaikė?na žinoma,turbūt mokeisi labai gerai,bet juk gyvenimas tęsiasi,kažkokie rezultatai,kvaila vertinimo sistema negali parodyti tikrųjų žinių,univere galėsi atsiskleisti visu grožiu ;]

 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:15:05 | Nuoroda

Planuoju ir aš, bet jei bus labai aukštas balas tai...

Žinutė parašyta: 2011-07-09 16:43:45 | Nuoroda
fuzisz rašė:

 o kuri balų skaičiuoklė teisinga: http://baluskaiciuokle.lt/ ar esanti studijos.lt? nes rodo skirtingus skaičius tą patį suvedus.

 Baluskaiciuokle.lt rodo tą patį kaip ir skaičiuoklė esanti lamoj, tai ji teisinga. Bet dauguma sako, kad geriau pačiam skaičiuotis, bus tiksliausia.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:29:04 | Nuoroda
fuzisz rašė:

 O kokia formulė, jei nesunku parašyt?:)

 Savo egzaminų rezultatus dalini iš 10 ir prie kiekvieno atskirai pridedi 13. Tada gautus skaičius daugini atitinkamai iš 0,2 ir 0,4 ( prikalauso nuo to, kuris egzaminas tau svarbiausias stojant). Na su metiniais paprasčiau: jei A lygio pažymys- tai prie jo plius 1 ir daugini iš 0,2, o jei B pažymis nieko nepridedi ir irgi daugini ioš dviejų. Visus gautus skaičius sudedi va ir kb

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:09:18 | Nuoroda

Sveikinu visus įstojusiuosius :D pati patekau į VU teisę ;) būsimi kolegos - draugausim :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:10:49 | Nuoroda

Jungiusi ir aš prie jūsų :) taip įstojau į VF su 19,68 :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:13:28 | Nuoroda
Ruby rašė:

VU teisė vf. ))

 Na va, ko gero ne kartą prasilenksim ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:16:04 | Nuoroda
3silvery rašė:

Teisė VU vf!!! :D

:D sveikinu, kolega :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:01:23 | Nuoroda
saulukas rašė:

Sveiki, mieli likimo draugai ir kolegos! ;D paskacius apie sutarti man iskilo neaiskumas. Pavyzdziui visus dokumentus galima ten nukopijuoti, tiek asmens tapatybes kortele tiek brandos atestata? ir ar viska patvirtina ten vietoj, kad nereiketu vaziuoti papildomai pas notara?

 Kiek girdejau, tai dokumentus galima ir vietoj nuokopijuot, o del notaro tai nezinau. As pati eisiu dar siandien, kad nebreiktu pries pasirasant sutarti laukti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:03:42 | Nuoroda
Efka1 rašė:

 Sveiki kolegos. Aš irgi įstojau į vf teisę. Mano KB 19,28. Ar dideli moksliukai esat? Įtariu, kad konkurencija tarp studentų bus didelė. Ar rotacija dėl vf vietų vyks po dviejų metų, ar po pirmo semestro?

Sveiki, sveiki. Siaip rotacija vyksta po 2 metu :)

P.S.  O moksliuke saves tikrai napavadinciau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:13:57 | Nuoroda

Džiugu sutikti būsimus (-as) kolegas (-es) :D sveikinu ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:50:43 | Nuoroda

Ir mane priimkit į konferenciją, jei tokia bus : vika.13.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:52:45 | Nuoroda
Eglė* rašė:

 gal yra žmonių planuojančių apsigyventi Kamčiatkoj? Norėjau paklausti kažin ar ekonomikos fakulteto studentai ten gali apsigyventi?

 Taip, planuoju apsigyventi Kamčiatkoj, bent jau tikiuosi, nes ten teisininkus priima ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:10:30 | Nuoroda

Sveiki, gal galite padeti? Vakar VU uzpildziau prasyma del bendrabucio, taciau jokiu dokumentu nepridejau, nes nesu nei socialiai remtina, turiu abu tevus ir t.t. Noriu paklausti, ar reikia isvis prideti kokius nors dokumentus, jei ne viena salyga is tu isvardintu man netinka? Gal kas susidure, padekit... :) Is anksto aciu.

Žinutė parašyta: 2011-07-30 12:55:37 | Nuoroda
svous rašė:
Neilla rašė:
Vika. rašė:

Sveiki, gal galite padeti? Vakar VU uzpildziau prasyma del bendrabucio, taciau jokiu dokumentu nepridejau, nes nesu nei socialiai remtina, turiu abu tevus ir t.t. Noriu paklausti, ar reikia isvis prideti kokius nors dokumentus, jei ne viena salyga is tu isvardintu man netinka? Gal kas susidure, padekit... :) Is anksto aciu.

 Reikejo pazymos apie seimos sudeti ir pazymos apie tevu triju paskutiniu menesiu darbo uzmokesti :)

 Tai kad ne, aš klausiau to vyruko priėmime, ar reikia ką pridėti, jei man netinka nė viena iš tų sąlygų (nesu iš daugiavaikės šeimos ir t..t), tai sakė, kad nieko ir nereikia.

 O, ačiū labai, dabar galėsiu ramiai laukti :)

Žinutė parašyta: 2011-08-05 10:51:11 | Nuoroda
Mindauge rašė:

Sveiki, ar jus gavot laiska is VU apie studentu pazymejima? 

 Aš irgi norėčiau sužinoti, nes pati iki šiol negavau. Ar visi dar negavo? ar čia tiktai man laiškutis neatėjo... :)