Vartotojo Justinoshe pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:45:17 | Nuoroda
kamara rašė:

Kaip manote ar ką gausiu, rašau taip,kaip parašiau į švaraštį.

5 KLAUSIMAS

1 GG, GR, gr,gg

2.GR,gr, gr,gr

3. -

4. F1(Gr,gR), (gr,gr)

5. -

manote ka nors uzskaitys?

 

NE NE NE! tavo atsakymai man išvis čia kažkokie nenormalūs, mano nuomone tu visiškai nesupranti ko tavęs prašė arba esi išsiblaškius... 

1. FONOTIPO tavęs prašė... tai yra: kūno spalva pilka ir kūno spalva juoda.

2. pagal abu požymius. Heterozigotas ir homozigotas.

3, dihibridinis kryžminimas.

4. GR, Gr, gR, gr.

5. gr, GR

nžn ar aš tkr gerai parašiau viską, bet mano mokytoja sakė, kad užduotį supratau

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:36:15 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 eik tik, moksliukų luome tu.;DDD šitas daug legvesnis nei pernai...

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:39:04 | Nuoroda
EvaldasK rašė:

jeigu praso fenotipo tai cia ne Gg Gg ar bb... (cia yra genotipas)... fenotipas tai kaip matosi isoriskai pvz.: pilka, juoda... o del homozigotinis ar heterozigotinis cia prie fenotipo netinka.

 neee, nu tai 2 klausime prašė ne fenotipo, o muselių kryžminimą pagal abu požymius, ne manau, kad tiesiog reikėjo nurašyt tą F1 kartos kryžminimą... per legva.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 12:43:41 | Nuoroda
NachNachas rašė:
Baršk rašė:

Gal man kas nors galėtų išduoti paslaptį?:D Žiūrėkit, ar galima šiais metais rezultatus žinute gauti? Jeigu galima, tai taip įsivaizduoju, kad kai pasiimsiu savo kandidato kodą iš mokyklos, turiu siųsti žinutę... Tik kam? Kokiu numeriu? Ką rašyti?:D  O jeigu negalima, kokiu dar būdu (nuotoliniu :D) būtų galima gauti savo rezultatus?:)

 gali kam nors kitam pasakyt sako kandinato numeri ir asmens koda, o tas zmogus atsius tau ta sms(o gal net paskambins :D) , kai bus rezultatai :D

 Rimtai taip įmanoma ar šiaip pjaunat?;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:07:58 | Nuoroda
viksva rašė:

Ačiū, kad išsamiai atsakei, nu bet man vistiek atrodo, kad B :D Identiškas grafikas žalioje knygutėje 205 psl yra ir pagal jį manau B turėtų būti, be to B lygio klausimas... :D

 aš ir B žymėjau ir man tikrai atrodo, kad taip.;D nors užmušk, kitais ats netikiu ir viskas.;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:26:39 | Nuoroda
NachNachas rašė:
Justinoshe rašė:
viksva rašė:

Ačiū, kad išsamiai atsakei, nu bet man vistiek atrodo, kad B :D Identiškas grafikas žalioje knygutėje 205 psl yra ir pagal jį manau B turėtų būti, be to B lygio klausimas... :D

 aš ir B žymėjau ir man tikrai atrodo, kad taip.;D nors užmušk, kitais ats netikiu ir viskas.;DD

 Taigi argumentai, kad A nenugincijami! :D

 aj nu.... jokio skirtumo dbr A ar B, kai bus rezultatai, tada ir bus viskas aišku...:D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 15:59:03 | Nuoroda
sanemis rašė:
egluteGreen rašė:
sanemis rašė:
Jėbus rašė:

 Parašyk čia sąskaitos numerį, prisijungimo vardą, visus slaptažodžius ir mes pasakysim kiek gavai;)

 LT14052088271821425 

1 - 5826        4-5252   7-8224   10-8226  13-0059   16-0582   19 - 0585

2 - 5052        5 - 9846   8-0058  11-2000  14 - 5056   17-0417 20 - 5050

3-5235         6 - 8527    9- 5265 12- 2036   15 - 0088  18 - 0228

Slp - blondine98. 

Laukiu lietuvių rezultato. 

 Tu tikriausiai supratai,kad juokavo pries tai buves zmogus...?

 Ne, aš visiškai rimtai, laukiu rezultatų. Prisijunk ir tu. 

 nu kai sujuokino.;DDDDDDDDDD blondine 98.;DDDDDDD

 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:02:55 | Nuoroda
lietum rašė:
Sci rašė:
lietum rašė:

o tai jūs tokio dalyko kaip tamo.lt neturit? Ten gi paprasčiausia viską susižinot

 O ten pranes is karto ar ne? Nes as tai turiu, bet galvoju gal ne iskarto ideda rezutatus i ta tamo

 hmmm... man atrodo, kad įdės iš karto :)

 patikėkit, niekas nieko ten neįdeda, iki šiol ten net nėra mano įskaitų rezultatų.;DD net nėra mano egzaminų surašytų, kuriuos laikiau.;D ir išvis ten puse pažimių kitos mokytojos net nesurašiusios.;DD išliejau pyktį.... :) ;D