Vartotojo moonlightMari pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-17 15:52:24 | Nuoroda
twiggy5 rašė:

 Sveiki, gal galite papasakoti apie viešąją komunikaciją? Kas per specialybė? Kokios perspektyvos? Kuo būtent gali dirbti baigęs? :) Ačiū!

 http://www.vdu.lt/lt/studies/program/173/show/detailed

apie viešąją komunikaciją plačiau su perspektyvom ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:21:08 | Nuoroda

Sveiki. Noriu paklausti ar realu per pirmąjį etapą su 18,68 įstoti į Baltijos regiono kultūras vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:00:25 | Nuoroda
gytolas rašė:

Kadangi į politikos mokslus patekt šansų mažai, tai istorija lieka. Tik galvoju, VU ar VDU dėt pirmiau. 

 Gyti, žiūrėk, gal kartu pateksim ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:06:16 | Nuoroda

Sveiki, labai įdomu ar yra žmogeliukų stojančių į šią studijų programą, jei taip pasidalinkite mintimis.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:41:00 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti, kaip yra su registracijos mokesčiu, kurio čekį jau reikia atsivežti... Kur jį sumokėti?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:08:07 | Nuoroda

Na manau, jog pirmakursių gretas papildisiu ir aš, greičiausiai etnologijos ir folkloristikos katedroje :))

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:23:43 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:

Maniškiams tai nepatinka, kad noriu studijuot tokį, pagal juos  š... dalyką, kaip istoriją, juk galėčiau studijuot ale kažką perspektyvesnio. Na bet šitam reikale paisau tik savo norų.

 Šaunu, jog nusprendei pasikliauti savo norais... Mane taip pat labiau pastūmėjo mokytis istorijos srityje, todėl, kad man patinka, nors aplinkiniai ir giminės zirzia, kad ką tu veiksi su savo istorija... Užtat man svarbu tobulėti šitoje srityje. Kadangi yra noras, tai atsiras ir niša, kur pritapsime.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:58:45 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
zaara rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Pirmu numeriu įrašiau filosofiją. Čia labiausiai noriu įstoti, o po to įrašiau viešąją komunikaciją it apsidraudimą. Tačiau žiū, kad čia daug kas planuoja stoti į  šią specialybę, tad manau, kad itin sunku į ją įstoti, nes didelė konkurencija. O ką pati nori mokytis? : )

 Skiriasi mūsų specialybės... nebebūsim klasiokais, kursiokais ar grupiokais :) Na bet smagu matyti, kad pažįstami veidai žada čia studijuoti. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:12:49 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
zaara rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Pirmu numeriu įrašiau filosofiją. Čia labiausiai noriu įstoti, o po to įrašiau viešąją komunikaciją it apsidraudimą. Tačiau žiū, kad čia daug kas planuoja stoti į  šią specialybę, tad manau, kad itin sunku į ją įstoti, nes didelė konkurencija. O ką pati nori mokytis? : )

 Skiriasi mūsų specialybės... nebebūsim klasiokais, kursiokais ar grupiokais :) Na bet smagu matyti, kad pažįstami veidai žada čia studijuoti. :)

Labas, smagu! Gal kada susimatysime, nes paskaitos vyksta srautais, nes laisvės universitetas yra VDU ir studentai patys savo tvarkaraščius kuria. : ) Nėra ten grupių it skaičiau. : ) Beje, žadu įsirašyti į teatro būrelį. Dar mąstau apie anglų kalbos entuziastų klubą. : D 

 Na taip, srautais, tai tikrai galimas daiktas, kad susitiksim :) Laisvės universitetas, tačiau tuo ir traukia :) Teatro būrelis...hm... net nežinau, manau, kad užtektinai jau teatro paragavau, bet kas čia žino... ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:33:18 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
zaara rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Pirmu numeriu įrašiau filosofiją. Čia labiausiai noriu įstoti, o po to įrašiau viešąją komunikaciją it apsidraudimą. Tačiau žiū, kad čia daug kas planuoja stoti į  šią specialybę, tad manau, kad itin sunku į ją įstoti, nes didelė konkurencija. O ką pati nori mokytis? : )

 Skiriasi mūsų specialybės... nebebūsim klasiokais, kursiokais ar grupiokais :) Na bet smagu matyti, kad pažįstami veidai žada čia studijuoti. :)

Labas, smagu! Gal kada susimatysime, nes paskaitos vyksta srautais, nes laisvės universitetas yra VDU ir studentai patys savo tvarkaraščius kuria. : ) Nėra ten grupių it skaičiau. : ) Beje, žadu įsirašyti į teatro būrelį. Dar mąstau apie anglų kalbos entuziastų klubą. : D 

 Na taip, srautais, tai tikrai galimas daiktas, kad susitiksim :) Laisvės universitetas, tačiau tuo ir traukia :) Teatro būrelis...hm... net nežinau, manau, kad užtektinai jau teatro paragavau, bet kas čia žino... ;D

Aš dar itin daug apie šį universitetą nežinau, nes užpildžiau prašymą, kai liko 5 dienos iki registravimo pabaigos. Tad dabar savaitę intensyviai skaitau apie jį. Žinojau, kad visai geras šis universitetas yra iš kitų žmonių stojimų, tad dabar visai linksmas esu. O man visai įdomu turėtų būti. Įdomūs žmonės turėtų būti. Dar mąstau apie gretutines studijas, o tu nieko negalvoji apie jas? : )

 O, galvojau, kad anksčiau čia užpildei, na aš kad noriu čia studijuoti apsisprendžiau maždaug 11 klasės pabaigoje :) pasidomėjau, šniukštinėjau, pasiklausinėjau ir man visai patinka :) Kažkaip dėl gretutinių mąsčiau jau ilgą laiką, bet taip svyruodama, net nežinau... O ką norėtum, kaip gretutines studijas imti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:01:55 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
moonlightMari rašė:
ąčęėįšųūž rašė:
zaara rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Pirmu numeriu įrašiau filosofiją. Čia labiausiai noriu įstoti, o po to įrašiau viešąją komunikaciją it apsidraudimą. Tačiau žiū, kad čia daug kas planuoja stoti į  šią specialybę, tad manau, kad itin sunku į ją įstoti, nes didelė konkurencija. O ką pati nori mokytis? : )

 Skiriasi mūsų specialybės... nebebūsim klasiokais, kursiokais ar grupiokais :) Na bet smagu matyti, kad pažįstami veidai žada čia studijuoti. :)

Labas, smagu! Gal kada susimatysime, nes paskaitos vyksta srautais, nes laisvės universitetas yra VDU ir studentai patys savo tvarkaraščius kuria. : ) Nėra ten grupių it skaičiau. : ) Beje, žadu įsirašyti į teatro būrelį. Dar mąstau apie anglų kalbos entuziastų klubą. : D 

 Na taip, srautais, tai tikrai galimas daiktas, kad susitiksim :) Laisvės universitetas, tačiau tuo ir traukia :) Teatro būrelis...hm... net nežinau, manau, kad užtektinai jau teatro paragavau, bet kas čia žino... ;D

Aš dar itin daug apie šį universitetą nežinau, nes užpildžiau prašymą, kai liko 5 dienos iki registravimo pabaigos. Tad dabar savaitę intensyviai skaitau apie jį. Žinojau, kad visai geras šis universitetas yra iš kitų žmonių stojimų, tad dabar visai linksmas esu. O man visai įdomu turėtų būti. Įdomūs žmonės turėtų būti. Dar mąstau apie gretutines studijas, o tu nieko negalvoji apie jas? : )

 O, galvojau, kad anksčiau čia užpildei, na aš kad noriu čia studijuoti apsisprendžiau maždaug 11 klasės pabaigoje :) pasidomėjau, šniukštinėjau, pasiklausinėjau ir man visai patinka :) Kažkaip dėl gretutinių mąsčiau jau ilgą laiką, bet taip svyruodama, net nežinau... O ką norėtum, kaip gretutines studijas imti? :)

 Aš norėčiau pasiimti anglų kalbą arba kažką suvertimu susijusio. : ) Dabar tik mąstau, ar nebus per sunku. Gaila, kad anglų kalbą mokomes ne visą laiką, kai būname universitete. : )

 su vertimu kažką  susijusio būtų įdomu :) Ai beja mes kartu su Evaldu stojame čia, tai va jei ką galėsit pafilosofuoti abudu ( tik jis ne į filosofiją) :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:10:58 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:

Pakvietė! Ūhūū! Rytoj turbūt važiuosiu sutarčių pasirašyti. Tuomet jau būsiu grynai įstojęs. Labas visiems, ką pakvietė čia studijuoti. : ) 

 Susimatysime :)) aš taip pat įstojau :)!

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:47:31 | Nuoroda

Mačiau, kad mūsų yra tik 15 ;D gana nedaug palyginus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:49:04 | Nuoroda

Na aš įstojau su 18,68 :) beje jei kas norės dar susipažinti, mielai prašom :)

Žinutė parašyta: 2011-08-06 23:19:54 | Nuoroda
aika- rašė:
agnindi rašė:
aika- rašė:

 Sveiki, gal atsiras studijuojančių Baltijos regiono kultūras?:)

 labas, taip taip, yra :)))

 O, kaip gerai. Jau maniau, kad čia neatsiras kitų:)

 Atsiras, studijuosim ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-07 17:54:25 | Nuoroda

Gal ir gerai, kad nėra mūsų labai daug, bet vat, kad vyrukai tik 2, tai truputi liūdnoka, galėtų ir daugiau būti. ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-08 16:30:41 | Nuoroda

tai žinoma ;D