Vartotojo IamMe pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-26 13:43:42 | Nuoroda

Sveiki :) na, gal jau kas laikėt šiemet? aš ryt su drauge į VPU keliausiu :) baisoka šiek tiek....bet jeigu kam aktualu, galėsiu iškart grįžus pasidalinti įspūdžiais ;D 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:40:58 | Nuoroda

Rašot, kad kas laikė 27d tai atsakymai jau yra...aš laikiau 27d ir nifiga atsakymo dar nėra...nesupratau ;o

Žinutė parašyta: 2011-07-23 11:47:32 | Nuoroda

Aš stoju 1nr į soc pedagogiką, o 2nr į ikimokyklinį ugdymą. Laaaaaabai noriu į soc pedagogiką, manau ten ir pateksiu :) beje, o vilniaus kolegijoj būna fuxų stovyklos? gal kas žinot? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 11:49:40 | Nuoroda
Malyva rašė:

Gal kas zino koks kb buvo i vnf vietas socialine pedagogika ir i gestu kalba?

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/socialine-pedagogika susivesk savo balus čia

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/gestu-kalba o čia dėl gestų kalbos.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:24:27 | Nuoroda
vynous rašė:
IamMe rašė:
Malyva rašė:

Gal kas zino koks kb buvo i vnf vietas socialine pedagogika ir i gestu kalba?

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/socialine-pedagogika susivesk savo balus čia

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/gestu-kalba o čia dėl gestų kalbos.

 

 o ta skaiciuokle tinka tik vnf? vf  vietoms apskaiciuoti netinka?

 Uoj.....čia šita skaičiuoklė labiau ir tinka vf apsiskaičiuoti, nes netgi parodo kelintu numeriu pernai būtum įstojus su šiemetiniais balais :) o nuo pernai manau nelabai kas pasikeitė.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:29:00 | Nuoroda
paulinyte rašė:

jei mano galutinis kb 15.92 ar galiu tiketis patekti i vf socialine pedagogika vilniaus kolegijoje? rasiau pirmu numeriu, siaubingai bijau antradienio ir rezultatu, jog neistosiu i vf, kadangi vnf vietos negaliu sau leisti. kaip jus manot? reikia sviesaus proto, kad apsviestu, nes pati blaiviai jau nuo pat egzaminu sesijos nebepajegiu galvoti.

 Aš čia pat stoju su balu 17,48 ir tai m*žu, kad neįstosiu. o taaaip noriu....nes per žinias tik ir rodo reportažus, kad į socialinius mokslus vėl daugiausiai stojančių (na čia aišku labiau bankininkystė, verslo vadyba, ekonomika...), bet bijau, kad ir pedagogams valstybės finansuojamų vietų skaičiaus nesumažintų  nes mokėti už mokslą taip pat tikrai negaliu.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:42:37 | Nuoroda
aurytee rašė:
IamMe rašė:
vynous rašė:
IamMe rašė:
Malyva rašė:

Gal kas zino koks kb buvo i vnf vietas socialine pedagogika ir i gestu kalba?

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/socialine-pedagogika susivesk savo balus čia

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/gestu-kalba o čia dėl gestų kalbos.

 

 o ta skaiciuokle tinka tik vnf? vf  vietoms apskaiciuoti netinka?

 Uoj.....čia šita skaičiuoklė labiau ir tinka vf apsiskaičiuoti, nes netgi parodo kelintu numeriu pernai būtum įstojus su šiemetiniais balais :) o nuo pernai manau nelabai kas pasikeitė.

 jeigu taip tai gerai. nes as susiskaiciavau i soc pedagogika,tai parase kad buciau 40tu numeriu is 50 istojus. :)

 Aš būčiau 3nr...^^

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:39:16 | Nuoroda

Jau yra rezultatai! įstojau į VK soc pedagogiką  pranešk kaip tau :)  

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:38:50 | Nuoroda

VK socialinė pedagogika, ar bent jau kažkas iš pedagoginio fakulteto, atsiliepkit!!! ;D 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:45:55 | Nuoroda

Einam prie linksmosios dalies. Kas dalyvaus fuxų stovykloj?  kaina tik 60lt  http://vikosa.lt/fuksu-stovykla.html

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:23:25 | Nuoroda
viktorija393 rašė:

 sveiki visi, kas į vilniaus kolegija? :) ar lėksite į pirmakursių stovyklą?

 Aš aš aš!!!! o dėl fuxų dar nežinau, nors tik 60lt, bet man dar nuvažiavimas iki vilniaus ir grįžimas....o dabar ir taip daug pinigų reikia dėl visų studijų reikalų ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:24:44 | Nuoroda
viktorija393 rašė:

 sveiki visi, kas į vilniaus kolegija? :) ar lėksite į pirmakursių stovyklą?

 Aš aš aš!!!! o dėl fuxų dar nežinau, noriu, bet....nors tik 60lt, bet man dar kelionė iki vln ir atgal prisidėtų apie 50lt, o dabar ir taip daug išlaidų susijusių su studijų reikalais ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:25:45 | Nuoroda

B*t, rodo errorus, o poto abu mano postus išmeta  

Žinutė parašyta: 2011-07-29 17:37:38 | Nuoroda
Aurytukė rašė:

VK,socialinė pedagogika,neakivaizdžiai. :) 

 O gaila, kad neakivaizdžiai....>.<

Žinutė parašyta: 2011-08-13 16:04:26 | Nuoroda
EyesOfAzure rašė:

Sveikos(-i), įstojau į socialinę pedagogiką, dieninukė gal bendrakursių yra?

 Yra yra...ir aš dieninukė :) gali pakviest mane į fb - Aistė Girnytė :) bus dvi ta pacia pavarde, tai kviesk tą kur iš ukmergės :D

Žinutė parašyta: 2011-08-13 16:06:45 | Nuoroda
StreetSpirit rašė:

Sveiki :) Gal kas bandys 3 etapu ir butent i sia sriti?:) butu idomu suzinot koks min KB VNF ir kiek dar laisvu vietu like . Tai va,gal kas nori pagelbet?;)

 Man rodos pirmu etapu buvo pakviesta 40 žmonių, bet sutartis pasirašė tik 30....antruoju etapu pateko dar 7, tačiau dėl 3-iojo etapo nieko nežinau ;o

Žinutė parašyta: 2011-08-13 16:49:33 | Nuoroda

turiu štai šį www.1a.lt/special/akcijos/pigus_acer_aspire_e732z_nesiojamas_kompiuteris/4636444/  labai patenkinta, o ir kaina kišenės neišdraskė :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-25 14:18:45 | Nuoroda

Čia aš tokia vienintelė "laimingoji", kuriai dar nepatvirtino duomenų dėl LSP gamybos?