Vartotojo tustuma pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:08:42 | Nuoroda

Aš niekaip neapsisprendžiu, ar VU ekologija ar VDU aplinkotyra ekologija.. Gal kas kokių nuomonių turit?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:11:54 | Nuoroda

Ar tikrai čia pasikeitė tos sąlygos? kažkaip nemanau..

Beje, padėkit apsispręst: VDU ar VU ekologija. Kaip su studijom VDU? ar ne per lengva? Nes esu girdėjusi kalbų, jog VDU labai laisvas mokymasis.. Ir šiaip, ar nesigailite, kad čia stojot? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 15:51:03 | Nuoroda
SunLit rašė:
dovile.as rašė:

Aš niekaip neapsisprendžiu, ar VU ekologija ar VDU aplinkotyra ekologija.. Gal kas kokių nuomonių turit?

 Aš labai panašioj situacijoj :) Bet vis dėl to galvoju, kad pirmu numeriu reikia rašyt VU, kadangi girdėjau, kad ten daug krypčių ;) Bet šiaip, būtų įdomu sužinot, ar įdomios studijos ir ar tie, kurie įstojo, nesigaili :))

 O aš vis labiau linkstu prie VDU. Aišku, vdu prestižas mažesnis, bet girdėjau, kad ten naujesnis mokymas. Be to, šiek tiek platesnė profesija, nes ekologija-aplinkotyra. Tik gaila, nes Vilnius pats priimtinesnis. Nu nebežinau visai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:10:58 | Nuoroda

Sveiki, kiek prie KB prisideda už maksimalų egzamino įvertinimą (100)?  Ir kokia tavrka yra, jeigu stojant reikia tam tikro egzamino, kurio koeficientas 0,2, bet aš jo neturiu, o turiu tik metinį pažymį?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:52:49 | Nuoroda

Labas, aš čia stosiu. Rašiau 1 nr. Konkursinis balas nežinau koks, nes neturiu chemijos egzamino, o tik metinį pažymį, taigi nežinau, kaip ten skaičiuojas tada viskas. :) Su matematika KB būtų 20,4

Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:45:57 | Nuoroda

Pas mane lygiai lygiai tokia pati situacija. Taip pat mėčiausi ką pirmoj vietoj rašyt. Vis dėlto palikau 1.VDU, 2.VU, 3.LŽŪU.. Bet dar yra laiko iki liepos 22d. apsigalvot.. ;/